Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

 Vienë  ,  4  dite 

  16 Shtator 2023 - 4 dite

Detajet e turit

Dita e Parë: Fluturimi Direkt Tiranë - Vjenë. Nisja më 07.10 - Mbrritje në Vjenë më 08.55. Vizite ne qender te qytetit.  Transfertë për në Hotel. Sistemimi në Hotel. Pasdite shëtitje e lirë. Fjetje në Hotel.


Dita e Dytë: Mëngjesi në Hotel. Vizitë në Monumentet e Vienës, si: Muzeu i Arteve të Bukura, Opera e Vienës, Parlamenti, Bashkia e Qytetit. Fjetje në Hotel.


Dita e Tretë:Mëngjesi në Hotel. Vazhdon vizita në Universitetin Kryesor, Teatrin Kombëtar dhe Kishën Kushtimore, Holfburg - Residenca 600 vjecare e Hasburgëve dhe Pallati Schonbrunn - Residenca e meparshme verore e familjes së Hasburgeve. Fjetje në Hotel.


Dita e Katërt: Mëngjesi në hotel. Transfertë për në Aeroportin e Vjenës. Fluturimi për në Tiranë. Nisja më 13:55- Mbrritje më 15:30.


Me Shume Detaje: Pagesa përfshin:

1. Udhëtimi vajtje-ardhje me avion,
2. Transfertat dhe shëtitjet me autobus,
3. Akomodim në hotel me 3 yje,
4. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit,
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
6. Lejohet të merret me vete në avion vetëm një çantë me përmasa deri në 40 x 20x 23cm.
(Kujdes - Mbi këto përmasa dhe Bagazh për checkin ka shpenzime ekstra).
(Nuk perfshihen bagazhe extra ne cmim)

Në pagesë nuk janë përfshirë:
 Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
 Hyrjet në monumente dhe muzeume.
KUJDES : 
(Oraret e nisjes dhe mberritjes mund te variojn ne base te orarit te kompanis ajrore.)
Ne cdo rast programi zbatohet i plote.
.
.
 vjene
 
 
Çmimet e dhomave
 » Vjene
 Tarifa
 Dhomë Standart (Max: 3 Rritur)
  16 Shtator  2023  - 4 dite
 € 399.00
 Çmimi për person të Rritur në Dhomë Dyshe
.
.
.
.
.