top of page

Riviera shqiptare

6 Ditë 

( DHERMI, SARANDE, KSAMIL, KROREZ, KAKOME, LUKOVE, SYRI I KALTER )

-Hotel Nertili 4*  HB  ( me  Mengjes + darke):

Ndodhet buze detit, disponon plazh privat, vetem 7-8 minuta ne kembe larg nga qendra e qytetit.

Shezllonat jane te perfshire ne pakete mund te perdoren sipas disponueshmerise. 95 % e dhomave te gjithe godines jane me pamje nga deti.

Hotel i restauruar ne Shkurt 2023!

-Hotel Vola 3* BB  (me  Mengjes)  Ndodhet prane detit dhe vetem 7-8 minuta ne kembe larg nga qendra e qytetit .

Shezllonat jane te perfshire ne pakete (tek plazhi privat i Hotel Nertilit) mund te perdoren sipas disponueshmerise. 90 % e dhomave te gjithe godines jane me pamje nga deti. Dhoma te restauruara ne vitin 2023!

**SHEZLLONET (sipas disponueshmerise) dhe konsumimi I DARKES do te behet te HOTEL NERTILI!!

 • DATAT E UDHETIMEVE :   

 •                      

►QERSHOR: 16 , 23                                

€279 VOLA 3* HB , 

€289  NERTILI 4* HB

►QERSHOR: 30 dhe  KORRIK  07                   

€289  VOLA 3* HB , 

€299  NERTILI 4* HB
 

►KORRIK: 14 , 21                                       

€339  VOLA 3* HB , 

€359  NERTILI 4* HB

►KORRIK: 28                               

€365  VOLA 3* HB , 

€375  NERTILI 4* HB

►GUSHT: 04 , 11                                      

€409 VOLA 3* HB , 

€439  NERTILI 4* HB

►GUSHT: 18 , 25                                      

€389 VOLA 3* HB , 

€399  NERTILI 4* HB

►SHTATOR: 01                                        

€309  VOLA 3*  HB , 

€319  NERTILI 4* HB

 

 

Program

 • DITA E PARE

  Tirane – Dhermi – Sarande .

  ► Nisja nga Tirana oren 06:00.

  ► Nisja nga Durresi ne oren 06:30.

  Vazhdimi i udhetimit drejt Dhermiut, ndalese ne Vlore per kafe. Me pas do te vazhdojme drejt Dhermiut per plazh. Pas kesaj vizite i drejtohemi qytetit te Sarandes. Akomodimi ne hotel ne mbremje. Darka ne hotel. Pas darkes shetitje ne bulevardin  buze detit te qytetit te Sarandes.

   

 • DITA E DYTE

  Lundrim me Skaf, Krorez – Kakome - Gremina - Plazhi Ushtarit - Gjiri Rrojdhes.

  Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit shkojm ne portin kryesor te qytetit te Sarandes dhe fillojm lundrimin me skaf. Gjate ketij lundrimi fantastik do te ndalojm ne plazhin e Krorezes,   Kakomes, Plazhin e Ushtarit  dhe Gjirin e Rrojdhes. Kthimi perseri ne port rreth ores 16:00 (lundrim me anije e cila ka nje kosto prej 25 Euro. Personat qe nuk duan te jene pjesmarres mund te qendrojn per plazh ne Sarande ). Konsumimi i darkes ne hotel. 

   

 • DITA E TRETE

  Plazh Ksamil 

  Pas mengjesit ne hotel i drejtohemi plazheve te Ksamilit,

  Qendrimi ne plazh deri pasdreke.

  Pas plazhi kthehemi ne hotel. Konsumimi i darkes ne hotel.

   

 • DITA E KATERT

  Plazh ne Lukove.

  Pas mengjesit ne hotel se bashku me shoqeruesin tone do te nisemi per ne plazh ne Lukove (extra 10 euro/personi ).
  Minimumi i pjesemarrjes eshte 10 persona.

  Qendrimi ne plazh deri pasdreke. Me pas do te kemi mundesi konsumimin e darkes dhe do te kemi qendrim te lire per te shijuar jeten e nates te qytetit te Sarandes.

   

 • DITA E PESTE

  Sarande - Lekures.

  Qendrimi ne plazh deri pasdreke. Pasdite vizite ne Kalane e Lekuresit per nje panorame fantastike plot drita te qytetit te Sarandes. (Ekstra: 5 euro/ personi). Numri minimal i pjesemarrsve duhet te jete 10 persona.

   

 • DITA E GJASHTE

  Mengjesi ne hotel. Qendrim per plazh ne Sarande deri ne mesdite. Me pas nisemi per vizite ne  Syrin e Kalter. ( PER TE SHKUAR TE SYRI I KALTER KA ECJE RRETH 1.5 KM NE KEMBE )Pas vizites ne syrin e kalter vazhdojme udhetimin per ne kthim me ndalesa gjate rruges.

  Mberritje ne Durres & Tirane ne darke.

  Fundi i sherbimit tone.

 • POLITIKAT E FEMIJEVE
  • 0-2.99 VJEC JANË FALAS
  • 3-11.99 VJEC, NËSE AKOMODOHET NË DHOMË ME 2 TË RRITUR, PËRFITON 50 % ZBRITJE
  • MBI 12 VJEC PAGUAJNE SI TE RRITUR

 •  

  SHENIM
  ► AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) PAGUAN 75% ME SHUME.
  ► PËR REALIZIMIN E KETIJ UDHËTIMI NUMRI MINIMAL I PJESËMARRËSVE ËSHTË 20 (NJËZET)
  ► NË RAST ANULLIMI TË UDHËTIMIT KLIENTI NJOFTOHET 3 DITË PARA.
  ► NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO , DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR.
  ► PER REZERVIM NEVOJITET 50% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 15 DITE PARA NISJES .
  ► PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME

  ► CMIMET DHE DISPONUESHMERIA E MUZEUMEVE, EKSKURSIONEVE DHE CDO AKTIVITET TJETER LOKAL MUND TE NDRYSHOJNE DHE JANE PERGJEGJESI E VETE OPERATOREVE LOKALE QE MUNDESOJNE KETO SHITJE.
  PER CDO NDRYSHIM NE LIDHJE ME KETO AKTIVITETE, KLIENTI LAJMEROHET PERPARA KRYERJES SE SHERBIMIT.

   

Te perfshira  ne  cmim

 • Shoqërues shqiptar gjatë udhëtimit

 • Transporti me automjet komod

 • Akomodimi 5 nete në hotelet perkates.

 • Shezllonat ne plazh per Hotel Nertilin.

 • Baza e shërbimit të vakteve sipas hotelit

Nuk jane te perfshira ne cmim

 • Dreka

 • Hyrjet në monumente dhe muzeume.

 • pijet gjate vakteve

 • Lundrimi me anije 25 euro

 • Plazh ne Lukove ( extra 10 euro / personi )

 • Kalaja e lekuresit ( Extra 5 euro )

 • Bileta e hyrjes ne Syrin e Kalter - 50 LEKE/PERSON

bottom of page