Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

Erlitravel

 • cappadocia trurqi tr
  Cappadocia
 • dubai emiratet e bashkuara
 • dubrovnik kroacia
  Dubrovnik
 • stamboll turqi tr
  Stamboll
 • dubai emratet e bashkuara arabe
  Dubai
 • paris france fr
  Paris
 • ansterdam vjeshte
  Amsterdam
 • barcelone spanje vjeshte
  Barcelone
.

.

Per te pare  Programin e plote  klikoni mbi  foton  ose  titullin e  guides  qe deshironi
Kroaci - Vizitohen: Parku Natyror Krka - Split - Zadar - Trogir - Dubrovnik 

  Datat e  udhetimit   ►28 29 NENTOR  ,   . Çmimi përfshin: Vajtje - Ardhje me Autobus , Fjetjen 2 netë në FB. Shoqerues  grupi  nga  Agjencia

All Inclusive në Ulqin , 3 dite € 89.00
Ulqin: Nisje më 28, 29 Nëntor  07  dhe  24  Dhjetor  - Vizitohen: Ulqin, Budva, Kotorr. Fjetje 2 Netë në Hotel Holiday Village 4*S në Ulqin, - All Inclusive (Mëngjese - Dreka - Darka dhe Pije pa kufizim gjatë gjithë qëndrimit) - Festim me DJ dhe Pije të përfshira. - Pishinë e Brendshme me Ngrohje. Shtesa për Vajtje-Ardhje me Autobus dhe Shëtitjet €14.

Janine  dhe Meteora , 2 dite  fillon nga  50  €
Greqi - Vizitohen: Janina dhe  Meteora  ,Data e Udhetimit   ► 23 , 28 , 29, 30 Nentor  , Hotel  3* per 55 Euro / person ne BB . Çmimi përfshin: Vajtje -Ardhje me Autobus , Fjetjen 1 natë në BB 50  euro  ose  FB per 55  euro . Shetitjet dhe transfertat me autobus ,shoqerues nga Agjensia
Budva -Ulqin -Kotorr , 2 dite  fillon nga  39 €
Greqi - Vizitohen: Budva - Kotorr - Ulqin - Perast - Ada Bojana  ,Data e Udhetimit  , ► 23 , 28 , 29, 30 Nentor  , Hotel  3* per 39 Euro / person ,  Hotel 4 * per 49 Euro / person ne HB . Çmimi përfshin: Vajtje -Ardhje me Autobus , Fjetjen 1 natë në Hotel . Shetitjet dhe transfertat me autobus ,shoqerues nga Agjensia
Maqedoni - Vizitohen: STRUGE, OHER,Data e Udhetimit: ►cdo te  Shtune , Hotel Diplomat 3* 39 Euro / person  ,Hotel Mirage 4* 49 Euro / person . Çmimi përfshin: Vajtje - Ardhje me Autobus , Fjetjen 2 netë në FB.
Stamboll direkt me avion  , 3 dite nga  199 €
Stamboll - Udhetim me  Avion direkt  cdo  te enjte e  premte duke  filluar nga  31 Tetori     deri ne  20 Dhjetor 2019. Akomodimi ne hotele me  4  *  me mengjesin te perfshire .Shetitjet dhe transfertat si ne Program.Shoqerues  grupi nga  Agjensia .
Vjeshtë në Budva dhe Dubrovnik, 3 Ditë €95
Mali i ZI-Kroaci: Nisje më   28 , 29  Nentor , 13 Dhjetor . - Vizitohet: Budva , Kotorri  ne malin e Zi dhe  dhe Dubrovniku ne Kroaci.  Fjetje, Mëngjese për 2 netë qëndrimi në Hotel. Transfertat dhe Shëtitjet sipas Programit me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë Udhëtimit.
Vjeshtë në Beograd, 3 Ditë €89
Beograd: Nisje më  28 , 29  Nentor. - Vizitohet: Beograd dhe  Shkupi  Fjetje, Mëngjese për 2 netë qëndrimi në Hotel. Transfertat dhe Shëtitjet sipas Programit me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë Udhëtimit.
Vjeshtë në Sarajevë, 3 Ditë €89
Sarajeve: Nisje më  28 , 29 Nëntor. - Vizitohet: Sarajeva, Mostar, Medjugorje. Fjetje: 2 netë në Sarajevë. Transfertat dhe Shëtitjet sipas Programit me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë Udhëtimit.
Vjeshtë në Sofje, 3 Ditë €79
Sofje: - Nisje më   28 , 29  Nentor. - Vizitohet Sofje. Fjetje, Mëngjese dhe Darka për 2 netë qëndrimi në Hotel. Transfertat dhe Shëtitjet sipas Programit me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë Udhëtimit.
Vjeshtë në Bukuresht, 4 Ditë €149
Bukuresht: Nisje më  28 Nentor. - Vizitohet: Bukuresht dhe Sofje. Fjetje, Mëngjese për 3 netë qëndrimi në Hotel. Transfertat dhe Shëtitjet sipas Programit me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë Udhëtimit.

Stamboll- Selanik me Autobus, 2 nete €79

Stamboll-Selanik:     2 nete  79  euro date   28/11  dhe 3 nete  89 Euro  cdo te  enjte  deri me date 28 Nentor - Vizitohet  Stambolli  dhe Selaniku. Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus, Shoqërues Shqiptar gjatè udhëtimit.

Vjenë-Budapest - Beograd , 5 Ditë €189
Vjene: - Nisja më      27  Nentor   dhe 21 Dhjetor . - Vizitë: Split, Zagreb, Graz, Vjenë, Budapest, Beograd dhe Prishtinë. Fjetje: 1 natë në Zadar, 1 natë në Vjenë, 1 natë në Budapest, 1 natë në Beograd. Vajtje-Ardhje dhe Shëtitjet sipas Programit me Autobuz, Fjetjen në Hotel me mëngjese, Shqërues Shqiptar gjatë udhëtimit.
Stamboll: Nisje     27 Nentor - Vizitohen: Stamboll , Selaniku , Sofie. Fjetje 2 netë në Stamboll , nje nate ne Selanik  dhe nje nate ne Sofje . Akomodimi  ne  hotel   me mengjesin perfshire  Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus, Shoqërues shqiptar për të gjithë udhëtimin.

Weekend ne Korfuz  , 3  dite  fillon nga  €79 Allinclusive
Korfuz : Nisje  cdo te  Premte     deri   me  08 Nentor Perfshihet : Udhetimi me  Autobus  dhe  Traget  Akomodimi  ne  hotel   me Mengjesin ,Drken dhe Darken  perfshire .  Guida e  qytetit te Korfuzit  , Shoqërues shqiptar për të gjithë udhëtimin.

Weekend ne Ulqin Budva Kotorr   , 3  dite  fillon nga  €99 Al
Mali i Zi : Nisje  cdo te  Premte     deri   me 25 Tetor .  Perfshihet :   Akomodimi  ne  hotel   me Mengjesin ,Drken , Darken dhe pijet   perfshire . 14 euro shtesa  per transport  dhe  Guida e  qyteteve te Ulqinit , Budves,  Kotorrit 

Paris dhe Mynih, 7 ditë €349, Nisja më    25 Nentor  .Vizitohen: Paris, Bregdeti Dalmat, Zagrebi, Ljubljane, Salszburg, Mynih, Gjenevë, Milano. Fjetje 2 netë në Paris, 1 nate ne Bourg en Brese , 1 natë në Zagreb, 1 natë në Mynih dhe 1 natë në Trieste. Udhëtimi me aut.......

Pragë-Vjene-Budapest -Beograd , 7 Ditë €239
Prage: Nisje më      25 Nentor  - Vizitohen: Pragë, Karlovy Vari, Vjenë, Split, Zagreb, Graz, Budapest, Beograd dhe Prishtinë. Fjetje: 2 netë në Pragë, 1 natë në Split, 1 natë në Vjenë, 1 natë në Bratislavë dhe 1 natë në Beograd. Udhëtimi me autobus Tiranë - Split - Zagreb - Vjenë - Pragë - Budapest - Beograd - Prishtinë - Tiranë.
Rome-Firence-Venecia -Opatija , 6 Ditë €259
ITALI: Nisje më     26 Nentor   - Vizitohen: Roma, Firence, Vjenë, Venecia, Opatija. Fjetje: 1 natë në Traget, 1 natë në Rome, 1 natë në Firence, 1 natë në Venecia dhe 1 natë në Opatia. Udhëtimi me autobus dhe Traget  Durres  Bari , Shoerues nga Agjencia gjate gjithe udhetimit
Rome  dhe Firence me autobus   , 5 dite nga  259 €
Itali - Nisja me 27 Nentor .Udhetim me  Autobus  dhe Traget,Vizitohet Roma dhe Firence . Akomodimi ne hotele 3* per dy nete   me mengjesin te perfshire nje nate ne Rome dhje nje  nate ne Firence. Dy nete akomodimi ne Traget ne  gabine .Shetitjet dhe transfertat si ne Program.Shoqerues  grupi nga  Agjensia .
Amsterdam: - Nisja më  29 Nentor  per 399  euro Vizitohen: Amsterdam, Hagë dhe Rotterdam në Hollandë. Fjetje 3 netë në Amsterdam. Fluturimi me avion direkt Tiranë - Amsterdam. Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus, Shoqërues Shqiptar gjatè udhëtimit.
Dubai: - Nisja më  28 Nentor,  599 euro  per  5 dite  - Çmimi përfshin: Transferimi Vajtje Ardhje me autobus nga Tirana në Aeroportin e Shkupit, Vajtje - Ardhje me Avion Direkt Shkup - Dubai - Shkup, Fjetje në Hotel me mëngjese, Transfertat dhe Shëtitjet , shoqerues  grupi nga Agjencia .
Napoli  dhe Sorrento   , 5  dite   €259  .
Itali - Nisja më       27 Nentor- Vizitohen: Napoli, Sorrento, Ishulli Kapri, Amalfi, Positano. Fjetje 2 netë në Traget akomodimi ne Gabine , Fjetje ne Hotel 1 natë në Napoli dhe 1 natë në Sorrento me mengjesin perfshire ne  Hotel . Lundrimi me Traget vajtje ardhje  Durës - Bari dhe Sorrento - Kapri. Shoqerues  grupi nga Agjencia
Paris: - Nisja më    24 Nentor  dhe 22 Dhjetor- Vizitohen: Paris në Francë. Fjetje 4 Netë në Paris. Mëngjeset në Hotel. Fluturimi Direkt me avion Tirane - Paris - Tirane  me  kompanine Transavia. Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus, Shoqërues Shqiptar.
Udhetim ne  në Barcelonë me autobus , 7 Ditë €329
Barcelone: Nisja më  25  Nentor  2019 - Vizitohen: Barcelonë, Montserrat, Nisë, Monte Carlo, Cannes, Marsejë, Milano. Fjetje 2 netë në Barcelonë, 1 natë në Rijeka, 1 natë në Nisë, 1 natë në Marsejë dhe 1 natë në Trieste. Udhëtimi me autobus Tiranë - Rijeka - Nisë - Barcelonë - Milano - Tiranë.
Sarajevë - Beograd - Prishtine, 4 Ditë €129
Sarajeve-Beograd: Nisje më 28 Nëntor. - Vizitohet: Sarajeva, Mostar, Medjugorje ,Beogradi , Prishtina . Fjetje: 1 natë në Sarajevë dhe dy nete  ne Beograd me mengjesin dhe darken perfshire . Transfertat dhe Shëtitjet sipas Programit me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë Udhëtimit.
Barcelonë, 4 ose 5 Ditë nga  €399
Barcelone: Nisja më  22 Dhjetor    2019 , 5 dite   dhe  13 Shkurt 2020  per 4 dite - Vizitohen: Barcelonë,  Fjetje 3 dhe 4 netë në Barcelonë ne hotel me 3* mengjesi i perfshire .Fluturimi Direkt ,  Podgorice -Barcelon -Podgorice .Udhëtimi me autobus Tiranë -Podgorice  - Tiranë.Shetitjet dhe transfertat si ne program.Shoqerues  grupi  nga  Agjensia  gjate  gjithe udhetimit.
Amsterdam- Prage - Beograd , 8 Ditë €399
Amsterdam: Nisja më    24 Nentor   2019 - Vizitohen: Amsterdam, Ljubljanë, Salsburg, Mynih, Hagë, Rotterdam, Pragë, Budapest, Beograd. Fjetje 3 netë në Amsterdam, 1 natë në Zadar, 1 natë në Mynih. 1 natë në Pragë dhe 1 natë në Beograd. Udhëtimi me autobus Tiranë - Ljubljanë - Mynih - Amsterdam - Pragë - Budapest - Beograd - Tiranë.
Vjeshtë në Budapest dhe Vjenë, 4 dite nga € 289
Budapest: Nisje më  05  Dhe  24  Dhjetor ( 339 euro )  - Vizitohet: Vjenë dhe Budapest. Fjetje 2 netë në Vjenë dhe 1 natë në Budapest. Mëngjeset në Hotel, Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit. Fluturimi direkt: Tirane -  Budapest  dhe  Vjen  - Oher .
Vjeshtë në Pragë, 5 Ditë nga  €359
Prage: Nisja më  26 Nentor  - Vizitohen: Vjenë, Pragë, Bratisllavë dhe Budapest. Fjetje; 1 natë në Vjenë. 2 netë në Pragë dhe 1 natë në Budapest. Fluturimi me avion Ohër - Vjenë dhe Budapest - Tiranë. Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit.
Vjeshte në Shtutgart, Strasburg, Zyrih , 7 dite 299 €
Strasburg: - Nisja më  24 Nentor   - Vizitohen: Zagreb, Ljubljanë, Mynih, Shtutgart, Karlsruhe, Baden - Baden, Strasburg, Colmar dhe Mulhouse, Bazel, Zyrih, Liechtenstein, Innsbruck. Fjetje në Zagreb 1 natë, Mynih 1 natë, Shtutgart 1 natë, Strasburg 1 natë, Bazel - Zyrih 1 natë dhe Trieste - natKozina 1 natë. Udhëtimi me Autobus, Mëngjeset në Hotel, Shëtitjet dhe Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit.
Krociere ne  Athine  , Ishujt Greke dhe Kusadasi  Turqi, 5 dite  399 €
Athine: - Nisje më  7 Nëntor. Çmimi përfshin: Udhëtimi vajtje-ardhje me autobus, Transfertat me autobus, Akomodim në Kroçieren Celestyal për 3 netë qëndrimi në Ultra All Inclusive, Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
Udhetim në Bukuresht ,Sofie , Shkup , 5  Ditë €175
Bukuresht: Nisje më  27 Nentor . - Vizitohet: Bukuresht ,Sofje ,Shkupi. Fjetje, Mëngjese për 4 netë qëndrimi në Hotel. Transfertat dhe Shëtitjet sipas Programit me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë Udhëtimit.
Vjeshte në Mynih -Bazel-Zyrih , 5 Ditë 399 €
Mynih: Nisja më 27 Nentor - Vizitohet: Bazel, Zyrih, Hohenschwangau, Mynih. Fjetje 1 natë në Bazel dhe 3 netë në Mynih. Mëngjeset në Hotel, Fluturimi me avion Tiranë - Mynih - Tiranë. Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit.
Vjeshtë në Paris, 5 Ditë nga  €539
Paris: - Nisja më  28 Nëntor 539   euro - Vizitohet: Paris. Fjetje 4 Netë në Paris dhe Mëngjeset në Hotel. Fluturimi direkt me avion Tiranë - Paris. Kthimi  Paris - Shkup më 2 Dhjetor. Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit.
Vjeshtë në Hong Kong dhe Macau, 8 Ditë €1299
Hong Kong - Macau: Nisja më 25 Nëntor - Vizitohet: Hong Kong dhe Maccau. Fjetje: 4 netë në Hong Kong dhe 1 natë në Macau. Fluturimi Tiranë - Vjenë - Nong Kong - Tiranë. Mëngjeset në Hotele, Transfertat dhe Shëtitjet sipas Programit me Autobus, Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit.
Bangkok dhe Pattaya, 8 Ditë €999
Bangkok: Nisja më 25 Nëntor - Vizitohen: Bangkok dhe Pattaya. Fjetje 3 netë Hotel 5* në Bangkok dhe 2 Netë Hotel 5* në Pattaya. Mëngjeset në Hotele, Shëtitje dhe Transferta me Autobus, Guidë Shqiptare dhe Tajlandeze gjatë gjithë Udhëtimit. Fluturimi Shkup - Bangkok nëpërmjet Dohas. Transferta me Autobus për në Shkup.
Cappadocia - Turqi  , 25 Nentor  7 dite €299  
Turqi: Nisje më 25 Nentor, - Vizitohet: STAMBOLL , ANKARA,  APPADOCIA, ESKISEHIR, BURSA , KAVALA , UJEVARA EDESA  .  Fjetje: 2 netë në Stamboll , 2 Nete ne Cappadocia , 1 nate ne Eskisehir  dhe 1 nate  ne  K avala. Transfertat dhe Shëtitjet sipas Programit me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë Udhëtimit.
Pranvere  në Berlin, 5 Ditë €379
Berlin: - Nisja më 27 Prill 2020 - Vizitohet: Berlin, Dresden, Leipzig, Potsdam. Fluturimi me avion Prishtinë - Berlin - Prishtinë. Fjetje 1 natë në Dresden dhe 3 netë në në Berlin. Transferta Tiranë - Prishtin.,shoqerues  grupi nga agjencia gjate  gjithe  kohes.
Udhetim  në Dubrovnik, 3 Ditë €89
Kroaci: Nisje më  28 , 29  Nentor dhe 23 Dhjetor  cmimi eshte  99  euro. - Vizitohet: Budva , Kotorri  ne malin e Zi dhe  dhe Dubrovniku ne Kroaci.  Fjetje, Mëngjese  dhe darka për 2 netë qëndrimi në Hotel. Transfertat dhe Shëtitjet sipas Programit me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë Udhëtimit.
Udhetim në Sarajevë, 3 Ditë €99
Sarajeve: Nisje më 28  dhe 29 Nentor. - Vizitohet: Sarajeva, Mostar, Medjugorje ,ujvara  e Kravices . Fjetje: 2 netë në Sarajevë  hotel me 4*. Transfertat dhe Shëtitjet sipas Programit me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë Udhëtimit.
Udhetim në Athine, 4 Ditë €119
Athine: Nisja më 28 Nentor 2019  - Vizitohet Athina . Fjetje; 2 netë në Athine. Udhetimi  me Autobus  Tirane - Athine - Tiranë. Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit.
Vjeshtë në Vjenë, 4 Ditë €329
Vjene: Nisja më 28 Nëntor - Vizitohet: Vjenë. Fjetje 3 netë në Vjenë. Mëngjeset në Hotel, Fluturimi me avion Ohër - Vjenë - Ohër. Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit.
Kroçiere All Inclusive në Paris , 5 Dite  € 499.
Paris: - Nisje më 28 Nëntor. Vizitohet: Paris. Lundrimi dhe Fjetje me Kroçieren A-ROSA Viva për 4 netë qëndrimi. Fluturimi direkt me avion Tiranë - Paris. Kthimi Paris - Tiranë më 28 Nëntor dhe Paris - Shkup më 2 Dhjetor. Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit.
Udhetim në Pragë, 4 Ditë €399
Prage: Nisja më 05 Dhetor - Vizitohen Praga  dhe Karlovy Vary (extra pagese ). Fjetje; 3 netë në Prage. Fluturimi me avion Tirane - Prage - Tiranë. Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit.
Udhetim në Athine, 4 Ditë €335
Athine: Nisja më 23 Dhjetor 2019 , 30 Dhjetor 2019  ,12  Shkurt 2020 , 02 , 09 , 16  Prill 2020 , 14  Maj  2020 - Vizitohet Athina . Fjetje; 3 netë në Athine. Fluturimi me avion Tirane - Athine - Tiranë. Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit.

Marok: - Nisja më    02 Mars - Vizitohen: Kasablanka, Marakesh , Fes , Rabat , Meknes . 5 nete qendrim ne hotel me 4* (Mengjes+Darke) ,    1 nate ne Milano me mengjes.                              Transfertat ne aeroport, udhetimi me makine gjate turit dhe guida ,   Transporti I bagazheve ne hotele dhe aeroport.
Pranvere  ne   Zyrih  dhe  Bazel  , 4  dite 359  €
Zyrih: - Nisja më 20 Mars 2020 - Vizitohen: Zyrih, Lucernë, Bernë, Bazel, Lozanë. Fjetje në Zyrih 2 netë dhe 1 natë në Bazel. Fluturimi me avion Prishtinë - Bazel - Prishtinë. Transferim Vajtje Ardhje me autobus Tiranë - Aeroporti i Prishtinës, Mëngjeset në Hotel, Transfertat dhe Shëtitjet.
Pranverë në Irlandë, 4 Ditë €499
Dublin: Nisja më 2 Prill - Vizitohet: Dublin. Fjetje 3 netë në Dublin. Mëngjeset në Hotel. Fluturimi direkt: Podgoricë - Dublin - Podgoricë. Transferta me Autobus Tiranë - Podgoricë - Tiranë, Aeroport Hotel - Aeroport, Shëtitjet me Autobus dhe Shoqërues shqiptar gjatë gjithë udhëtimit.
Pranverë në Detin Balltik, 14 Dite  €669
Stockholm: Nisja më 1 Maj. Vizitohet: Kopenhagen, Stockholm, Oslo, Helsinki, Goteborg, Helsingor, Helsinborg, Zadar, Salzburg, Mynih, Hannover, Hamburg, Tallinn, Riga, Vilnius, Varshavë, Krakow, Budapest. Fjetje: 1 natë në Zadar, 1 natë në Mynih, 1 natë në Hannover, 1 natë në Kopenhagen, 1 natë në Goteborg, 1 natë në Oslo, 2 netë në Stockholm, 1 natë në Helsinki, 1 natë në Tallinn, 1 natë në Riga, 1 nat...
Rusi, Ukrainë, Poloni, R. Balltike - 13  dite €599
Moske: Nisja më 12 Maj, 18 Qershor - Vizitohet: Moskë dhe Shën Petersburg në Rusi, Kiev dhe Odesa në Ukrainë, Vilnius, Riga, Talin në Republikat Balltike, Varshavë dhe Krakov në Poloni, Shibenik dhe Zagreb në Kroaci, Vjenë në Austri, Bukuresht në Rumani, Sofje në Bullgari dhe Shkup në Maqedoni. Fjetje: 1 natë në Zagreb, 1 natë në Krakov, 1 natë në Augustuv, 1 natë në Riga, 2 Netë në Shën Petersburg, ...
👉Viti i Ri në Paris, 5 Ditë €549
Paris: - Nisja më 29 Dhjetor - Vizitohet: Paris. Fjetje 4 Netë në Paris dhe Mëngjeset në Hotel. Fluturimi direkt me avion Tiranë - Paris. Kthimi Paris - Tiranë. Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit.  Çmimi për person të Rritur në Dhomë Dyshe , € 549.00
👉Viti i Ri në Bruksel dhe Amsterdam , 6 Dite € 599.00
Bruksel: Nisja 29 Dhjetor - Vizitohen: Bruksel dhe Amsterdam. Vajtje - Ardhje me Avion, Transfertat dhe Shëtitjet sipas Programit me Autobus dhe Fjetjen në Hotel me mëngjese. Çmimi për person të Rritur në Dhomë Dyshe , € 599.00
👉Viti i Ri në Dubai, 8 Ditë €1099
Dubai: - Nisje më  26  dhe  30 Dhjetor - 8 Ditë 1099 Euro. Çmimi përfshin: Transferimi Vajtje Ardhje me autobus nga Tirana në Aeroportin e Shkupit, Vajtje - Ardhje me Avion, Fjetje në Hotel me 4*, me mëngjes, Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus në Dubai dhe Abu Dhabi. Çmimi për person të Rritur në Dhomë Dyshe, € 1099.00
👉Viti i Ri në Stamboll, 4 Ditë €269
Stamboll: Nisje më 29 dhe 30 Dhjetor. Vizitohet: Stamboll. Fjetje 3 netë në Stamboll. Mëngjeset në Hotel. Vajtje - Ardhje me Avion, Transfertat dhe Shëtitjet sipas Programit, Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit.
Çmimi për person të Rritur në Dhomë Dyshe , € 269.00
👉Viti i Ri në Sofje dhe Selanik, 4 Dite € 139.00
Sofje: - Nisje më 30 Dhjetor. Vizitohen: Sofje dhe Selanik. Fjetje 2 netë në Sofje dhe 1 natë në Selanik. Udhëtimi me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar.
Çmimi për person të Rritur në Dhomë Dyshe , € 139.00
👉Viti i Ri në Beograd dhe Sarajeve , 4 Dite € 139.00
Beograd: Nisje më 30 Dhjetor - Vizitohet: Sarajeva, Mostar, Medjugorje, Beograd dhe Prishtinë. Fjetje: 1 natë në Sarajevë dhe 2 netë Beograd. Transfertat dhe Shëtitjet sipas Programit me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë Udhëtimit.  Çmimi për person të Rritur në Dhomë Dyshe , € 139.00
👉Viti i Ri në Berlin, 5 Ditë €499
Berlin: - Nisja më 29 Dhjetor - Vizitohet: Berlin, Dresden, Leipzig, Potsdam. Fluturimi me avion Podgoricë - Berlin - Podgoricë. Fjetje 1 natë në Dresden dhe 3 netë në në Berlin. Transferta Tiranë - Podgorice - Tiranë, Transfertat dhe Shëtitjet me autobus në Gjermani. Shoqërues Shqiptar gjatë gjithë udhëtimit.
👉Viti i Ri në Vjenë, 3 Ditë €349
Vjene: - Nisja më 31 Dhjetor. - Vizitohet: Vjenë. Fjetje në Hotel 2 netë në Vjenë. Mëngjeset në Hotel. Fluturimi direkt Tiranë - Vjenë - Tiranë. Shëtitje dhe Transferta me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë gjithë udhëtimit.
Çmimi për person të Rritur në Dhomë Dyshe , € 349.00
👉Viti Ri në Vjenë dhe Pragë, 6 Dite € 469.00
Prage: Nisja më 28 Dhjetor - Vizitohet: Vjenë, Pragë dhe Budapest. Fjetje 2 netë në Vjenë, 2 netë në Pragë dhe 1 në Budapest. Mëngjeset në Hotel, Fluturimi me avion Tiranë - Budapest - Tiranë. Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit.
Çmimi për person të Rritur në Dhomë Dyshe , € 469.00
👉Viti i Ri në Stamboll, Selanik,Sofie -  5 Dite € 189.00
Stamboll: Nisje më 29 Dhjetor - Vizitohet: Stamboll dhe Selanik. Fjetje: 2 netë në Stamboll, 1 natë në Sofje dhe 1 natë në Selanik. Udhëtimi me autobus.
Çmimi për person të Rritur në Dhomë Dyshe , € 189.00
👉Viti i Ri All Inclusive në Ulqin , 3 dite  €149
Ulqin: Nisje më 31 Dhjetor, Hotel Holiday Village 4*S - 2 netë €149, - Fjetje 2 Netë, - All Inclusive ( Mëngjese - Dreka - Darka dhe Pije pa kufizim gjatë gjithë qëndrimit) - Darka Speciale e Vitit të Ri, Bufe, më 31 Dhjetor dhe 1 Janar, Muzikë live dhe Pije të përfshira. - Pishinë e Brendshme me Ngrohje. OPSIONALE: Shtesë për Tur Budva, Kotorr, Ulqin, Transportin Vajtje Ardhje €20
👉Viti i Ri në Manastir - Bitola, 3  dite €109
Manastir - Bitola: Nisje më 31 Dhjetor. Qëndrimi 2 netë me mengjes e dreke. Darka Speciale e Vitit te Ri. - Hotel Molika 3*Sper daten 31  Dhjetor  dhe 01 Janar, - 2 netë €109. Pijet te pa perfshira . Shtesë për Transportin Vajtje Ardhje €30.
👉Viti i Ri në Budva, 3 Ditë €139 , 4 Dite  €209
Budva: Nisje 31 Dhjetor dhe Qëndrimi 3 netë. Darka Speciale e Vitit te Ri. - Moskva 4* - Budva, - 2 netë €139, 3 netë €209 - Melia 5* - Petrovac, - 2 netë €229, 3 netë €345 - Avala Resort 4* - Budva, - 2 netë €196, 3 netë €249. - Tre Canne 4* - Budva, - 3 netë €245. Shtesa për Transport me Autobus €25

.