Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

 Stamboll  -  me Autobus   ,4  dite  nga  109 euro.

Kujdes:
=======
Per levizjen ne  zonen  jo shengen  qytetareve  Shqiptar u neviojitet passaporte   biometrike me date  skadence mbi 6 ( gjashte  ) muaj dhe  3 (tre ) muaj ne  Shengen.Per  cdo problem ne  dokumentacionin e  udhetimit  agjencia nuk mban pergjegjesi .Pergjegjesia  eshte e pasagjerit per  vlevshmerine e dokumentave te udhetimit .
► 17-20 , 24-27 Shtator .
 • ► 1-4 , 8-11 , 15-18 , 22-25 , 29 Tetor - 1 Nentor .
 • ► 5-8 , 12-15 , 19-22 , 26-29 , 27 - 30 Nentor .
Stamboll 4 ditë €109
Programi:

►Dita e Parë:

-Nisja nga Tirana ne oren 23:00 , (1 dite para dates se nisjes )

-Nisja nga Durresi ne oren 22:20 , (1 dite para dates se nisjes )

-Nisja nga Elbasani ne oren 23:30 , ( 1 dite para dates se nisjes )

Vazhdojme udhetimin drejt   pikes kufitare te Kapshtices. Ndalesa te shkurtra gjate rruges. Pas kryerjes se formaliteteve kufitare nisemi ne drejtim te Selanikut. Ndalesa gjate rruges per pushime dhe konsumin e drekes , vazhdojme udhetimin drejt Stambollit. Akomodimi ne hotel pasdite.


►Dita e Dytë: Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit nisim turin e vizitave ne Stamboll dhe i drejtohemi pikave me te bukura te ketij qyteti nga Hipodromi, Xhamia Blu , Kisha e Shen Sofise me madheshtoria ne boten Ortodokse, Sarajet e Sulltanit( TopKapi) . Kohe e lire ne Grand Baazar. Akomodimi ne hotel ne Stamboll.Opsionale , TURKISH SHOW .


►Dita e Tretë:Mengjesi ne hotel. Nisim turin e vizitave ne akuariumin e Stambollit, Muzeu Historik Panorama 1453 , shetitje me anije ne Bosfor, vizite ne Dolma Bahce & ne shetitoren kryesore ( SHESHI TAKSIM ) . Qendrim i lire nen sugjerimin e guides . Akomodimi ne hotel .


►Dita e Katërt: Mengjesi ne hotel, nisja drejt Selanikut. Vizite qytetit te Selanikut Kulla e Bardhe, Sheshi Aristoteli. Nisja drejt Tiranes. Mberritja ne Tirane  , Durres dhe Elbasan ne darke vone .

Fundi i sherbimit tone !

►Duhet te keni me vete :

-Cante shpine, Shishe uji 1 Liter, rroba pambuku per nderres ,fruta te thata, cokollata,


€109
Ne cmim perfshihet
 • *Udhëtimi vajtje – ardhje me autobus
 • *Akomodim në hotel
 • *Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
 • *Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.

 • Ne cmim nuk perfshihet
 • *Gjithcka që nuk është përmendur në këtë program.
 • *Hyrjet në monumente dhe muzeume. (Sarajet e Sulltanit 17 Euro, Kisha e Shen Sofise 17 Euro, Shetitja me Anije 7 Euro, Akuariumi 15 Euro, Muzeu i Luftes 4 Euro, Turkish Show Ne Anije 30 Euro )
 • *Siguracioni jetes ne udhetim
 • Shenim

  POLITIKAT E FEMIJEVE

  • 0-2.99 VJEC JANË FALAS


  • 3-6.99 VJEC PERFITON 50 % ZBRITJE

                        • MBI 7 VJEC PAGESE E PLOTE

  #SHENIM

  ►AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) KA PAGESE EXTRA NE VARESI TE HOTELEVE KU QENDROHET

  ►NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO , DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR.

  ►PER REZERVIM NEVOJITET 30% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 5 DITE PARA NISJES .

  ► NE RAST ANULLIMI TE UDHETIMIT KLIENTI NJOFTOHET 3 DITE PARA

  ► PER REALIZIMIN E KETIJ UDHETIMI NUMRI MINIMAL I PJESMARRESVE ESHTE 20

  ►PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME.

  ►AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER PERSONAT E KTHYER NGA POLICIA PER ARSYE TE NDRYSHME SIC JANE MUNGESE DOKUMENTACIONI, ESPULS, ETJ.

  ►NESE NUK I KA MBUSHUR 18 VJEC, DHE UDHETON ME NJERIN OSE ASNJERIN NGA PRINDERIT, I DUHET PATJETER PROKURE E NOTERIZUAR.

  .
  .
  Udhetim ne  stamboll
   
   
  Çmimet e dhomave
   » Stamboll -4 dite
  • ► 17-20 , 24-27 Shtator .
  • ► 1-4 , 8-11 , 15-18 , 22-25 , 29 Tetor - 1 Nentor .
  • ► 5-8 , 12-15 , 19-22 , 26-29 , 27 - 30 Nentor .
   Tarifat
  Dhomë Standart Hotel 3* (Max: 3 Rritur) BB

  .
   € 109.00
   
  Çmimi për person të Rritur në Dhomë Dyshe  
  .
  .
  .
  Instambul
  .

  PENALTI NE RASTET E ANULLIMIT TE REZERVIMIT
  • Anullimi deri ne 30 dite kalendarike para nisjes nuk ka penale
  • Anullimi 29 dite deri 25 dite kalendarike para dates se anullimit te Paketes turistike i jep te drejten Kompanise te mbaje 20% te vleres totale te Paketes.
  • Anullimi 24 dite deri 15 dite kalendarike para dates se anullimit te Paketes turistike i jep te drejten Kompanise te mbaje 50% te vleres totale te Paketes.
  • Anullimi 14 dite deri 7 dite kalendarike para dates se anullimit te Paketes turistike i jep te drejten Kompanise te mbaje 75% te vleres totale te Paketes.
  • Anullimi 7 dite  kalendarike para dates se flimit te Paketes turistike i jep te drejten Kompanise te mbaje 100% te vleres totale te Paketes.

  Regullore+kontrate

  .