Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

  Budapest , me  avion direkt  , 4 dite

Detajet e turit

Dita e Parë: 

Fluturimi Direkt Tiranë - Budapest. Nisja më 17:50 - Mbrritje në Budapest më 19:15. Transfertë për në Budapest. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.


Dita e Dytë:

Mëngjesi në Hotel. Vizitë: Ura e Luanëve, Ura e Elisabetës e cila është Ura e parë e varur në Botë, Statuja e Shën Gellertit, kalimi mbi urën e Margaritës, Kodra Gellert, Kisha e Shën Matias, Katedralja e Shën Stefanit, Kështjella Vayda Hunjad, Sheshi i Heronjve, Citadela, Fortesa e Peshkatarit dhe Kështjella në Buda. Fjetje në Hotel.


Dita e Tretë: 

Mëngjesi në Hotel. Vizitë në Szentendre dhe Vishegrad. Fjetje në Hotel.


Dita e Katërt: 

Mëngjesi në Hotel. Transfertë për në aeroportin e Budapestit. Fluturimi direkt Budapest - Tiranë. Nisja më 15.35 - Mbrritje më 17.00.


Në pagesën përfshihen:
1. Udhëtimi vajtje-ardhje me avion
2. Transfertat dhe shëtitjet me autobus.
3. Akomodim në hotel me 3 yje.
4. Mëngjeset sipas programit
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
6. Lejohet të merret me vete në avion vetëm një çantë me përmasa deri në 40 x 30x 20cm. (Kujdes - Mbi këto përmasa dhe Bagazh për checkin ka shpenzime ekstra).

Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Hyrjet në monumente dhe muzeume.


.

.
budapest - hungari
 
 
Çmimet e dhomave
 » Budapest - 4 dite
 Tarifa
 Dhomë Standart (Max: 3 Rritur)
         12 Shkurt 2023        
€ 299.00
 Çmimi për person të Rritur në Dhomë Dyshe
                             .
           .
.
.
.