Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

Viti i Ri 2018   ne  Voskopoje , Dardhe ,Korce   , 3 dite  nga  109 €  , 31 Dhjetor  19

Voskopoje , Dardhe , Korce , Pogradec
  • ► 31 Dhjetor - 2 Janar

  • ► Hotel Moskopole €109 ( Voskopoje )
  • ► Bujtina Samara €115 ( Voskopoje )
  • ► Bujtina Moskopole €119 ( Voskopoje )
  • ► Hotel Casta Diva €119 ( Korce )
  • ► Hotel Kocibelli €125 ( Korce )
 

Programi:

 

► Dita e pare:

Nisja nga Tirana ora 09:00 te mengjesit(Nisja nga Durresi ne oren 08:15) .Ndalese gjate rruges per pushim, kafe dhe foto .Vazhdimi i udhetimit ne Drilon & Tushemisht . Vizite ne bustin e Teta Ollges . Mberritja rreth ores 14:00 ne Voskopoje.Akomodimi neper dhoma .Konsumimi i drekes ne menyre individuale ( Nuk mungon sugjerimi i guides tone ). Pas drekes fillojne vizitat, njohja me historine e fshatit, ecje neper rruget e gurta, Njohja e zones dhe vizite ne vendet me pikante si Manastiri i Shen Prodhomit dhe kishave, ecje ne kodrat dhe natyren fantastike qe ofrohet. Animacione lojra sipas deshires ne shoqerine e guidave tona.Darka speciale e nates se nderrimit te viteve rreth ores 20:00 me muzike live.

 

► Dita e dyte:

Dita fillon ndryshe ne ajrin e paster dhe peizashin e mrekullueshem. Mengjesi ne hotel.Nisja per ne fshatin turistik te Dardhes. Qendrim ne Dardhe per ski dhe shijimin e natyres se bardhe deri ne drek.Me pas kthehemi per vizite ne qytetin e serenatave, shetitje ne pedonalen e famshme, mesonjtorja e pare shqipe, katedralja .Kthimi ne Voskopoje ne hotel . Konsumimi i darkes .

 

► Dita e trete:

Konsumimi i mengjesit .Ndales per kafe ne Pogradec .Me pas nisemi per udhetimin ne kthim ne Tirane . .Mberritje ne darke .

 

Fundi i sherbimit tone.

 

Sugjerohet te keni me vete :

 

-Veshje Dimerore kundra bores,Kambale ose cizme kundra bores ,Doreza kundra bores ,Cante shpine, Shishe uji 1 Liter, rroba pambuku per nderres ,fruta te thata, cokollata,

 

SUGJERIM :

 

Ne cmim perfshihet

*Transporti Me Autobus

*Akomodimi Ne hotel me Mengjes

*Mbremje festive e dt 31 Dhjetor + 1  shishe vere  per  dy persona

*Darka e dt 1 Janar

*Shoqerues Shqiptar


Ne cmim nuk perfshihet

*Pajisjet e Skive

*Drekat

*Gjithcka qe nuk eshte permendur ne rubriken "Ne Cmim perfshihet "
 

SHENIM

POLITIKAT E FEMIJEVE

• 0-2.99 VJEC JANË FALAS

• 3-11.99 VJEC, NËSE AKOMODOHET NË DHOMË ME 2 TË RRITUR, PËRFITON 35 % ZBRITJE

• MBI 12 VJEC PAGUAJNE SI TE RRITUR

 

SHENIM

►AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) PAGUHET DYFISH

►NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO , DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR.

►PER REZERVIM NEVOJITET 50% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 5 DITE PARA NISJES .

►PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME.


.

.
viti i ri 2020  voskopoj  korce dardhe
 
 
Çmimet e dhomave
 » DubrovnikViti i Ri 2020
nga 31/12/2019 në 02/01/2020
 Tarifa
nga
 Dhomë Standart (Max: 3 Rritur)
                             .
 € 109.00
 Çmimi për person të Rritur në Dhomë Dyshe
                             .
           .
.
korce
.

PENALTI NE RASTET E ANULLIMIT TE REZERVIMIT
• Anullimi deri ne 30 dite kalendarike para nisjes nuk ka penale
• Anullimi 29 dite deri 25 dite kalendarike para dates se anullimit te Paketes turistike i jep te drejten Kompanise te mbaje 20% te vleres totale te Paketes.
• Anullimi 24 dite deri 15 dite kalendarike para dates se anullimit te Paketes turistike i jep te drejten Kompanise te mbaje 50% te vleres totale te Paketes.
• Anullimi 14 dite deri 7 dite kalendarike para dates se anullimit te Paketes turistike i jep te drejten Kompanise te mbaje 75% te vleres totale te Paketes.
• Anullimi 7 dite  kalendarike para dates se flimit te Paketes turistike i jep te drejten Kompanise te mbaje 100% te vleres totale te Paketes.

Regullore+ Kontrate

.