Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

The Inn Resort 5* - Alanya

.
.OFERTE    :     -30% për Rez deri 28.02 Nisje deri 8.06

The Inn Resort 5* - Alanya

 

Hoteli - 5 yje ndodhet në një pozicion të favorshëm në Avasllar, Alanya. Bregdeti ndodhet ne linja e dyte dhe ndodhet 110 km larg aeroportit të Antalyas.

 

Në dhomat do të gjeni:

- Ajër të kondicionuar

- TV me kanale satelitore

- Dush

- Kasafortë

- Minibar

- Shërbim lavanterie

- Ballkon

 

Brenda në kompleks:

- Restorant kryesor Bufe, 4 Restorante A La Carte (Turk, Italian, Mesdhetar dhe Meksikan) dhe mini bufe për fëmijët

- 8 Bar-e në ambjente të ndryshme të resortit

- Pishinë e jashtem, Pishinë e brenshme dhe Akuapark

- Irish Pub

- SPA, Banjo Turke, Sauna dhe Masazh

- Fusha basketbolli, Tenis, Ping Pong, Shërbim në dhomë, Lojëra Ujore, Dyqan, Bilardo, Parukeri, Parukeri, etj.  

 

Më Shume Detaje: Koncepti Ultra All Inclusive përfshin:

- Mengjes, Dreke, Darkë në Restorantin Bufe

- Të gjitha pijet alkolike dhe jo-alkolike të servirura në gotë

- Ëmbëlsira, Kafe, Çaj, Kek dhe Akullore

 

Hoteli ndodhet në Alanya, 50 metra larg bregdetit (linja e dyte) dhe 110 km larg Aeroportit të Antalyas.

.
.

The Inn Resort 5* - Alanya

 

LISTA E ÇMIMEVE

 

Çmimet e dhomave


» Dhomë Promo (Max: 2 Rritur + 2 Fëmijë ose 3 Rritur)  Tarifa

nga 19/05/2018 në 14/06/2018

€ 84.00

nga 15/06/2018 në 04/07/2018

€ 122.40

nga 05/07/2018 në 26/08/2018

€ 153.60

nga 27/08/2018 në 14/09/2018

€ 122.40

nga 15/09/2018 në 30/09/2018

€ 84.00


» Dhomë Standarte (Max: 2 Rritur + 2 Fëmijë ose 3 Rritur)  Tarifa

nga 19/05/2018 në 14/06/2018

€ 88.80

nga 15/06/2018 në 04/07/2018

€ 127.20

nga 05/07/2018 në 26/08/2018

€ 158.40

nga 27/08/2018 në 14/09/2018

€ 127.20

nga 15/09/2018 në 30/09/2018

€ 88.80


» Dhomë Standarte Teke (Max: 1 Rritur + 1 Fëmijë)  Tarifa

nga 19/05/2018 në 14/06/2018

€ 66.00

nga 15/06/2018 në 04/07/2018

€ 94.80

nga 05/07/2018 në 26/08/2018

€ 118.20

nga 27/08/2018 në 14/09/2018

€ 94.80

nga 15/09/2018 në 30/09/2018

€ 66.00


» Dhomë Dublex Familjare (Max: 4 Rritur + 1 Fëmijë)  Tarifa

nga 19/05/2018 në 14/06/2018

€ 141.84

nga 15/06/2018 në 04/07/2018

€ 203.28

nga 05/07/2018 në 26/08/2018

€ 253.20

nga 27/08/2018 në 14/09/2018

€ 203.28

nga 15/09/2018 në 30/09/2018

€ 141.84

 

Çmimet për dhomë, akomodimi ultra all inclusive

.