Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

Telemachos Village 2* Superior -  Korfuz

Telemachos Village 2* Superior - Dassia, Korfuz (All Inclusive)

Zbritje 20% për Rezervime të Hershme deri më 28 Shkurt


Shtesa €55 për transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

Telemachos Village 2* Superior , Korfuz

 

Telemachos Village është një hotel që manaxhohet nga një familje dhe ofron mikpritjen tradicionale Greke në hotelin me 2 yje që ndodhet 450 m larg nga plazhi dhe pak qindra metra nga qëndra e Dassia-a. Hoteli i ndërtuar në 1997 dhe i rinovuar në 2007-ën i cili është i vendosur në një kodër , në një pozicion panoramik. Hoteli ka 146 dhoma, ka një korridor, ka një pishinë të jashtme, pishinë e ndarë për fëmijët,restorant,snack bar pranë pishinës. Hoteli ka një korridor, 24 orë recepsion dhe një restorant. Pushuesit e rinj në moshë do mund të zbaviten në këndin e lojrave, dedikuar posaçërisht për ata. Për shkak të vendodhjes së hotelit në një kodër, nuk do ishte i përshtatshëm për personat me probleme në ecje. Dhomat e hotelit janë të thjeshta dhe të rehatshme dhe kanë banjo private me dush, telefon, ballkon ose tarracë. Ajri i kondicionuar është i përfshirë. 

 

 Kujdes:

Nga 1 Janari 2018, në të gjithë Hotelet e Greqisë aplikohet Taksë lokale Qëndrimi. 

Klientë DUHET ta paguajnë direkt në Hotel. 

Taksat janë: 

• Hotel 5*: €4.00 për dhomë në natë

• Hotel 4*: €3.00 për dhomë në natë

• Hotel 3*: €1.50 për dhomë në natë

• Hotel 2* dhe 1*: €0.50 për dhomë në natë


Më Shume Detaje: Koncepti “All Inclusive “ përfshin:

- Mëngjesin bufe, Drekën dhe Darkën.

- Pijet e vendit alkoolike si Uzo, Raki, Birra vendi dhe pije jo alkoolike, pije freskuese dhe lëngje frutash vendi, kafe, caj.

Hoteli gjithashtu ofron:

- Shezllone dhe çadra plazhi;

- Pool bar;

- Zona të përbashkëta të kondicionuara;

- Internet public;

Venndodhja ne Harte

telemachos village
.

Telemachos Village 2* Superior 

 

Çmimet baze t e dhomave per dy  persona    ( jane pa  oferte  dhe  pa transport )

» Dhomë Standart (Max: 3 Rritur)  Tarifa

nga 01/04/2019 në 20/06/2019

€ 72.00

nga 21/06/2019 në 21/07/2019

€ 84.00

nga 22/07/2019 në 31/08/2019

€ 100.80

nga 01/09/2019 në 30/10/2019

€ 72.00

» Dhomë Familjare (Max: 3 Rritur + 1 Fëmije)  Tarifa

nga 01/04/2019 në 20/06/2019

€ 84.00

nga 21/06/2019 në 21/07/2019

€ 96.00

nga 22/07/2019 në 31/08/2019

€ 112.80

nga 01/09/2019 në 30/10/2019

€ 84.00

 

Çmimet për dhomë, akomodimi all inclusive