Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

Struge   dhe  Mavrove , 2 dite  fillon nga  40  €
Ski Në Mavrovë 2 Ditë €40
Vizitohen:
MAVROVE ,STRUGE, OHER, Data e Udhetimit:
 • ►Cdo te  merkure e te  shtune

 • Hotel Diplomat 3* 40 Euro / Person
 • Hotel Mirage 4* 55 Euro / Person
Programi:

Dita e pare: Nisja nga Tirana ne oren 07:00. Do te vazhdojme udhetimin tone drejt doganes se Qafe Thanes ku do te bejme nje ndalese per pushim te shkurter ne zonen e Librazhdit. Pasi te mbarojne procedurat doganore ne Qafe Thane ndalesa e rradhes do te jete ne qytetin e Ohrit ku do te vizitojme shetitoren kryesore, fortesen e Samuelit dhe atraksionet e tjera turistike qe ky qytet ofron. Me pas do te vazhdojme udhetimin per ne qytetin e Struges ku do te pershkruajme lumin Drin i Zi dhe do te kemi kohe te lire per konsumimin e drekes. Akomodimi ne hotel, konsumimi i darkes.


Dita e dyte: Ora 07-00 – 08-00 mengjesi. Pas mengjesit nisemi per ne Mavrove. Kohe e lire per te shijuar natyren e bardh deri ne ora 15.30. Nisja per Tirane dhe mberritja ne darke rreth ores 21:00-22:00

Fundi i sherbimit tone.

Sugjerohet te keni me vete :

-Veshje Dimerore kundra bores,Kambale ose cizme kundra bores ,Doreza kundra bores ,Cante shpine, Shishe uji 1 Liter, rroba pambuku per nderres ,fruta te thata, cokollata,

40€
Ne cmim perfshihet
 • *UDHËTIMI VAJTJE-ARDHJE ME AUTOMJET KOMOD
 • *AKOMODIM NË HOTEL DIPLOMAT 3* ose MIRAGE 4*
 • *MENGJESI + DARKA
 • *GUIDE GJATE GJITHE UDHETIMIT
 • *PISHINA DIMERORE PER KLIENTET NE HOTEL MIRAGE
 • Ne cmim nuk perfshihet
 • *SIGURACIONI I JETES NE UDHETIM
 • *HYRJA NEPER MONUMENTE DHE MUZEUME
 • *BILETA E TELEFERIKUT
 • ======

  POLITIKAT E FEMIJEVE
  • 0-3.99 VJEC JANË FALAS
  • 4- 11.99 VJEC PERFITON 50 % ZBRITJE
  • MBI 12 VJEC PAGUAN SI I RRITUR

  SHENIM
  ►Akomodimi ne dhome Teke (single) ka pagese extra ne varesi te hoteleve ku qendrohet.
  ►Nese krevati nuk do te jete dopjo , do te jene dy krevat teke te bashkuar.
  ►Per rezervim nevojitet 30% e pageses parapagim dhe pjesa tjeter 7 dite para nisjes.
  ►Pagesa e bere eshte e pakthyeshme.
  ►Agjensia nuk mban pergjegjesi per personat e kthyer nga policia per arsye te ndryshme sic jane mungese dokumentacioni, espuls, etj.

  .
  .
  Struge-mavrove
   
   
  Çmimet e dhomave
   Struge-Mavrove
   Çdo te   Merkure e te Shtune - 2  dite       
   
   Hotel Diplomat 4* Dhomë Standart (Max: 3 Rritur)
  .
     € 40 
   Mirage 4* Dhomë Standart (Max: 3 Rritur )
  .
   € 55
   Çmimi për person të Rritur në Dhomë Dyshe
   
   

  .

  struge
  .

  PENALTI NE RASTET E ANULLIMIT TE REZERVIMIT
  • Anullimi deri ne 30 dite kalendarike para nisjes nuk ka penale
  • Anullimi 29 dite deri 25 dite kalendarike para dates se anullimit te Paketes turistike i jep te drejten Kompanise te mbaje 20% te vleres totale te Paketes.
  • Anullimi 24 dite deri 15 dite kalendarike para dates se anullimit te Paketes turistike i jep te drejten Kompanise te mbaje 50% te vleres totale te Paketes.
  • Anullimi 14 dite deri 7 dite kalendarike para dates se anullimit te Paketes turistike i jep te drejten Kompanise te mbaje 75% te vleres totale te Paketes.
  • Anullimi 7 dite  kalendarike para dates se flimit te Paketes turistike i jep te drejten Kompanise te mbaje 100% te vleres totale te Paketes.

  Regullore+Kontrate

  .