Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

Ski   ne  Brezovice    , 2 dite  nga  75€ 

Brezovice  2 Ditë €75
====================
DHJETOR: 10, 17, 24.

 • ►HOTEL YJET E SHARRIT €75
 • ►ABI GREEN HOTEL €79 ( Jacuzzi & Sauna )
 • ►HOTEL SHARRI €84 ( Pishine & Spa )

Program
 • 1-  Dita e pare: Tirane - Prizren- Prevalle


  - Nisja nga Tirana ne oren 06:30.

  - Nisja nga Durresi ne oren 05:45. ( Pagese extra €5/PERSON )

  ►(Per realizimin e transfertave nga Durresi  duhet minimalisht  9 persona pjesemarres)

  Vazhdimi i udhetimit per ne Kosove nga dogana e Morines.
  Ndalesa te shkurtera gjate rruges per kafe. Nisemi drejt  Brezovices. Qendrim i lire  Ski ne Brezovice dhe konsumimin e drekes ne menyre individuale (nuk mungojne sugjerimet e guides nese deshironi). 

  Akomodimi ne hotel. Qendrim i lire per relaks, ne ambientet e hoteleve qe ofrojne facilitete.

  Darka ne Hotel.

 • Dita e dyte: Prevalle - Brezovice - Tirane


  Mengjesi ne hotel.
  Nisja per ne qendren e skive te Prevalles. Qendrim ne Prevalle per skijim dhe per te shijuar natyren e bardhe perafersisht deri ne mesdite.

  Nisemi per ne qytetin e Prizrenit. Vizite ne qender te Prizrenit dhe ne shetitoren buze lumit.

  kthimi per ne Tirane rreth ores 15:00.

  Mberritja ne Tirane, Durres dhe Elbasan ne mbremje.

  Fundi i sherbimit tone!

 •  SHENIM

  ►AGJENCIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER VAJTJEN NE DESTINACIONIN KRYESOR ME TRANSPORTIN TONE NE RASTE TRAFIKU TE RENDUAR DHE MOSLEJIMI NGA POLICIA LOKALE.

  Sugjerohet te keni me vete:

  -Veshje Dimerore kundra bores, Kambale ose cizme kundra bores, Doreza kundra bores, Cante shpine, Shishe uji 1 Liter, rroba pambuku per nderres ,fruta te thata, cokollata,

  SUGJERIM:

  NESE NGELENI TE KENAQUR NGA SHERBIMI I SHOFERIT APO I GUIDES NE BAZE TE MUNDESIVE TUAJA MUND TE VENDOSNI NJE SHUME MINIMALE SI BAKSHISH PER VLERESIMIN E STAFIT TONE .

  Fundi i sherbimit tone!

 • POLITIKAT E FEMIJEVE:

  • 0-2.99 VJEC JANË FALAS
  • 3-6.99 VJEC PERFITON 50% DISCOUNT
  • MBI 7 VJEC PAGUAN SI I RRITUR

 • SHENIM

  ►AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) KA PAGESE EXTRA NE VARESI TE HOTELEVE KU QENDROHET.

  ►NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO , DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR.

  ►PER REZERVIM NEVOJITET 50% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 5 DITE PARA NISJES.

  ►PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME.

  ►AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER KUSHTET ATMOSFERIKE DHE ZHVILLIMIN E SPORTEVE DIMERORE

  ► PËR REALIZIMIN E KETIJ UDHËTIMI NUMRI MINIMAL I PJESËMARRËSVE ËSHTË 20 (NJËZET)

  ► NË RAST ANULLIMI TË UDHËTIMIT KLIENTI NJOFTOHET 2-3 DITË PARA.

  ►AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER PERSONAT E KTHYER NGA POLICIA PER ARSYE TE NDRYSHME SIC JANE MUNGESE DOKUMENTACIONI, ESPULS, ETJ.

  ►NESE NUK I KA MBUSHUR 18 VJEC, DHE UDHETON ME NJERIN OSE ASNJERIN NGA PRINDERIT, I DUHET PATJETER PROKURE E NOTERIZUAR .

   

Included
 • Transporti me automjet komod
 • Mëngjesi dhe darka
 • Guida shoqëruese gjatë udhëtimit
 • Pishinë dimërore, SPA (për Hotel Sharrin)
 • Pishinë e jashtme termale (për hotel Sharrin)
 • Jacuzzi & Sauna ( Per hotel Abi Green )

Not included
 • Siguracioni i shëndetit në udhëtim
 • Pajisjet e skive
 • Gjithcka papërmendur në çmim përfshihet
 • Hyrjet në monumente dhe muzeume.
 • Taksa turistike e hyrjes në Brezovicë, 1 EUR/p

 SHENIM

►AGJENCIA NUK MBAN PERGJEGJESI  PER VAJTJEN NE DESTINACIONIN KRYESOR  ME TRANSPORTIN TONE NE RASTE TRAFIKU TE RENDUAR DHE MOSLEJIMI NGA POLICIA LOKALE.

.

.
brezovice
 
 
Çmimet e dhomave
 » Brezovice
udhetim per SKI
2 Dite
 Tarifa
  Hotel Yjet e Sharrit Dhomë Standart 
►Dhjetor 10, 17, 24.
   € 75.00
 ABI GREEN HOTEL  ( Jacuzzi & Sauna )
 ►Dhjetor 10, 17, 24.
  € 79.00
  Hotel Sharri  Dhomë Standart 
►Dhjetor  10, 17, 24
  € 84.00
 Çmimi për person të Rritur në Dhomë Dyshe
                             .
           .
.
.
.