Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

Ski në Bogë,  3 Ditë, €119

Ski Në Bogë 3 Ditë €119
==================
Vizitohen :  Boge - Peje - Prizren
Nisjet
 • ►Dhjetor 25
 • ►Janar 01, 02, 08, 15 ,22, 29 .
 • ►Shkurt 05, 12, 19, 26 .
 • ►Mars 05

 • ►Hotel Dukagjini 5 * 119€ (qender ne Peje)

Programi:

►Dita e parë:

► Nisja nga Tirana në orën 07:00.

Vazhdimi i udhëtimit drejt pikës së doganes në Morinë me një ndalesë të shkurtër gjatë rrugës. Nisemi ne drejtim te Pejes. Vazhdojme vizitat për në Grykën e Rugovës ku do të keni mundësinë të prekim natyrën mbresëlënëse. Për ata që dëshirojnë më shumë adrenalinë sugjerohet të provojnë Zip Line.Pas vizitave do kemi kohë të lirë për të konsumuar edhe drekën në një nga restorantet tradicionale të qytetit. Mepas  kryejme akomodimin tek hotel Dukagjini 5*. Qëndrim i lirë për të shfrytëzuar sherbimet trajtuese te hotelit si pishina dimërore, jacuzzi, sauna dhe palestër. Opsionale shëtitje në qytetin e Pejës për të vizituar Pazarin e Vjetër, Mullirin e Haxhi Zekës, Parkun e Paqes, etj.

Darka në hotel dhe pas saj guida shoqëruese ju sugjeron disa vende me muzikë ku mund të kaloni mbrëmjen.

►Dita e dytë:

Pas mëngjesit në hotel nisemi  në drejtim te zones se Rugoves dhe fshatit turistik te Boges. Qendrim i lire per te shijuar kafen e mengjesit ne natyren e bardhe te Boges apo edhe per te shfrytezuar pisten e skive deri ne oret  e pasdites. Mund te merrni asistence dhe sugjerime nga shoqeruesi yne per perdorimin e skive . Me pas kthimi drejt hotelit dhe qendrimi i lire.

Darka në hotel dhe pas saj guida shoqëruese ju sugjeron disa vende me muzikë ku mund të kaloni mbrëmjen.

►Dita e tretë:

Pas mëngjesit në hotel nisemi  në drejtim për të vizituar Shpellën e Radacit dhe Ujëvarën e Drinit të Bardhë per te konsumuar kafen e mengjesit. Vazhdimi per ne qytetin e Prizrenit  ku do të vizitojmë Muzeun e Lidhjes së Prizrenit, Pazarin e Vjetër, Xhaminë , shopping ne qender te Prizrenit .Me pas sugjerohet dreka ne qender te  Prizrenit. Nisja në rrugën e kthimit me ndalesa të shkurtra.

Mbërritja në Tiranë, Durrës dhe Elbasan në mbrëmje.

Fundi i shërbimit tonë!

 

Kliko ketu Boge 2 ditore

Kliko ketu  Boge Viti i Ri 2 dite

Kliko ketu Boge Viti i Ri  3 dite


€119
Ne cmim perfshihet
 • *Akomodimi ne hotel Dukagjini 5*
 • *Mengjesi + Darka
 • *Perdorimi i Pishines Dimerore & SPA
 • *Instruktimi i pajisjeve te skive
 • *Shoqerues Shqiptar
 • *Transporti me autobus komod

 • Ne cmim nuk perfshihet
 • *Siguracioni i shendetit ne udhetim
 • *Pajisjet e skive
 • *Asgje qe nuk eshte permendur ne rubriken " Ne cmim perfshihet"

 • POLITIKAT E FEMIJEVE:

  0-2 VJEC PA PAGESE
  3-12 VJEC PAGUAJNE 50 %
  MBI 12 VJEC PAGUAN SI I RRITUR

   

  ► AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) KA PAGESE EXTRA NE VARESI TE HOTELEVE KU QENDROHET.
  ► NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO , DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR.
  ► PER REZERVIM NEVOJITET 30% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 5 DITE PARA NISJES.
  ► PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME.
  ► PËR REALIZIMIN E KETIJ UDHËTIMI NUMRI MINIMAL I PJESËMARRËSVE ËSHTË 20 (NJËZET)
  ► NË RAST ANULLIMI TË UDHËTIMIT KLIENTI NJOFTOHET 1-3 DITË PARA.
  ► AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER PERSONAT E KTHYER NGA POLICIA PER ARSYE TE NDRYSHME SIC JANE MUNGESE DOKUMENTACIONI, ESPULS, ETJ.
  ► NESE NUK I KA MBUSHUR 18 VJEC, DHE UDHETON ME NJERIN OSE ASNJERIN NGA PRINDERIT, I DUHET PATJETER PROKURE E NOTERIZUAR

   

  SUGJERIM : NESE NGELENI TE KENAQUR NGA SHERBIMI I SHOFERIT APO I GUIDES NE BAZE TE MUNDSIVE TUAJA MUND TE VENDOSNI NJE SHUME MINIMALE SI BAKSHISH PER VLERSIMIN E STAFIT TONE .

  .
  .
  Boge 
   
   
  Çmimet e dhomave                                         
   »  Boge, 3 dite
   
   TARIFA
  Dhomë Standart (Max: 2 Rritur)
 • ►Dhjetor 25
 • ►Janar 01, 02, 08, 15 ,22, 29 .
 • ►Shkurt 05, 12, 19, 26 .
 • ►Mars 05
 •  € 119.00
  Çmimi për person të Rritur në Dhomë Dyshe       
  .
   
  .
  .

  PENALTI NE RASTET E ANULLIMIT TE REZERVIMIT
  • Anullimi deri ne 30 dite kalendarike para nisjes nuk ka penale
  • Anullimi 29 dite deri 25 dite kalendarike para dates se anullimit te Paketes turistike i jep te drejten Kompanise te mbaje 20% te vleres totale te Paketes.
  • Anullimi 24 dite deri 15 dite kalendarike para dates se anullimit te Paketes turistike i jep te drejten Kompanise te mbaje 50% te vleres totale te Paketes.
  • Anullimi 14 dite deri 7 dite kalendarike para dates se anullimit te Paketes turistike i jep te drejten Kompanise te mbaje 75% te vleres totale te Paketes.
  • Anullimi 7 dite  kalendarike para dates se flimit te Paketes turistike i jep te drejten Kompanise te mbaje 100% te vleres totale te Paketes.

  Regullore+kontrata

  .