Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

Sherwood Exclusive 5* - Kemer

.
.
OFERTE : Zbritje  -20% për Rezervime të Hershme deri 28 Shkurt , 

Sherwood Club,  hotel me i ri me 5 yje hap dyert zyrtarish ne sezonin turistik te vitit 2014. Ajo ndodhet ne zonen e maleve Taurus dhe detit Mesdhe eshte 40 minuta larg aeroportik kryesor te Antalias dhe 10 minura nga qyteti i Kemer. 

 

Ne brendesi te dhomave:

-Ajer i kondicionuar (manual)

-Televizor LCD satelitor

-Kasaforte

-Mini Bar

-Tualet

-Tharse flokesh

-Dysheme me parket

-Ballkon

-Sherbim dhome 24 oresh

 

Ne brendesi te kompleksit:

-Restorantin kryesor, 4 restorante A La Carte (specialitet turk, asiatik , italian dhe ushqime deti)

-Fast Food

-Pasticeri

-Bare ne ambjente te ndryshme

-Disko

-Pishine

-Aquapark

-Sporte ujore

-Qender fitnesi

-Qender Estetike

-Salle bilardo

-Dyqane

-Animacione

 

Per femije: mosha 4-12 vjec

-Park lojrash 

-Salle televizori dhe kompjuteri

-Kercime, not dhe gjimnastike

-Aktivitete me kostume

-Mini Disko

 

Per adoleshentet nga mosha 13-17 vjec:

-Aktiviteti dhe eskursione te ndryshme gjate dites dhe pasdites 

Më Shume Detaje: Me shume detaje: Oferta Speciale:

-Paketa e Muajit te Mjaltit me sherbime dhome ne diten e pare dhe dekorime te shumta. Darke Romantike dhe 10% ulje per sherbimin SPA.

-Paketa e Restorantin A La Carte me sherbimet e shumta te specialitetit vendas.

.
Sherwood exclusive kemer
.

Sherwood Exclusive 5* - Kemer

 

LISTA E ÇMIMEVE

 

Çmimet e dhomave

» Dhomë Standart (Max: 3 Rritur)  Tarifa

nga 25/05/2018 në 06/06/2018

€ 189.60

nga 07/06/2018 në 26/06/2018

€ 230.40

nga 27/06/2018 në 10/07/2018

€ 244.80

nga 11/07/2018 në 21/08/2018

€ 264.00

nga 22/08/2018 në 29/08/2018

€ 244.80

nga 30/08/2018 në 30/09/2018

€ 230.40


» Dhomë Standart Teke (Max: 1 Rritur + 1 Fëmijë)  Tarifa

nga 25/05/2018 në 06/06/2018

€ 141.60

nga 07/06/2018 në 26/06/2018

€ 172.80

nga 27/06/2018 në 10/07/2018

€ 183.60

nga 11/07/2018 në 21/08/2018

€ 198.00

nga 22/08/2018 në 29/08/2018

€ 183.60

nga 30/08/2018 në 30/09/2018

€ 172.80


» Dhomë Superiore (Max: 3 Rritur + 1 Femije)  Tarifa

nga 25/05/2018 në 06/06/2018

€ 196.80

nga 07/06/2018 në 26/06/2018

€ 237.60

nga 27/06/2018 në 10/07/2018

€ 252.00

nga 11/07/2018 në 21/08/2018

€ 271.20

nga 22/08/2018 në 29/08/2018

€ 252.00

nga 30/08/2018 në 30/09/2018

€ 237.60


» Dhomë Deluxe (Max: 3 Rritur)  Tarifa

nga 25/05/2018 në 06/06/2018

€ 201.60

nga 07/06/2018 në 26/06/2018

€ 242.40

nga 27/06/2018 në 10/07/2018

€ 256.80

nga 11/07/2018 në 21/08/2018

€ 276.00

nga 22/08/2018 në 29/08/2018

€ 256.80

nga 30/08/2018 në 30/09/2018

€ 242.40


» Dhomë Deluxe Superiore (Max: 3 Rritur + 1 Fëmijë)  Tarifa

nga 25/05/2018 në 06/06/2018

€ 208.80

nga 07/06/2018 në 26/06/2018

€ 249.60

nga 27/06/2018 në 10/07/2018

€ 264.00

nga 11/07/2018 në 21/08/2018

€ 283.20

nga 22/08/2018 në 29/08/2018

€ 264.00

nga 30/08/2018 në 30/09/2018

€ 249.60


» Dhomë Lagoon (Max 3 Rritur)  Tarifa

nga 25/05/2018 në 06/06/2018

€ 213.60

nga 07/06/2018 në 26/06/2018

€ 254.40

nga 27/06/2018 në 10/07/2018

€ 268.80

nga 11/07/2018 në 21/08/2018

€ 288.00

nga 22/08/2018 në 29/08/2018

€ 268.80

nga 30/08/2018 në 30/09/2018

€ 254.40


» Dhomë Lagoon Superiore (Max 3 Rritur + 1 Fëmijë)  Tarifa

nga 25/05/2018 në 06/06/2018

€ 220.80

nga 07/06/2018 në 26/06/2018

€ 261.60

nga 27/06/2018 në 10/07/2018

€ 276.00

nga 11/07/2018 në 21/08/2018

€ 295.20

nga 22/08/2018 në 29/08/2018

€ 276.00

nga 30/08/2018 në 30/09/2018

€ 261.60


» Dhomë Familjare (Max 4 Rritur)  Tarifa

nga 25/05/2018 në 06/06/2018

€ 313.20

nga 07/06/2018 në 26/06/2018

€ 374.40

nga 27/06/2018 në 10/07/2018

€ 396.00

nga 11/07/2018 në 21/08/2018

€ 424.80

nga 22/08/2018 në 29/08/2018

€ 396.00

nga 30/08/2018 në 30/09/2018

€ 374.40

 

Çmimet për dhomë, akomodimi ultra all inclusive

.