Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

Sarande  dhe Ksamil   -  Vere  2023  ,   6   dite

-Hotel Nertili 4* (Mengjes+darke):

 Ndodhet buze detit , disponon plazh privat , vetem 7-8 minuta ne kemb larg nga qendra e qytetit .Shezllonat jane te perfshire ne pakete ,mund te perdoren sipas disponueshmerise. 95 % e dhomave te gjithe godines jane me pamje nga deti. Hotel i sapo restauruar , Shkurt 2023!

 DHERMI, SARANDE, KSAMIL, KROREZ, KAKOME, LUKOVE.

DATAT E NISJES:

QERSHOR: 25-30                                   

€235 Hotel Nertili 4*


KORRIK: 02-07, 09-14                            

€255 Hotel Nertili 4*


KORRIK: 16-21, 23-28                            

€280 Hotel Nertili 4*


GUSHT: 30-04, 06-11, 13-18, 20-25        

€330 Hotel Nertili 4*


GUSHT: 27-01 SHTATOR                        

€310 Hotel Nertili 4*


SHTATOR: 03-08                                     

€290 Hotel Nertili 4*

Program
 • 1- DITA E PARE

  Tirane – Dhermi – Sarande .

  ► Nisja nga Tirana oren 06:00.

  ► Nisja nga Durresi ne oren 06:30.

  Vazhdimi i udhetimit drejt Dhermiut, ndalese ne Vlore per kafe. Me pas do te vazhdojme drejt Dhermiut per plazh. Pas kesaj vizite i drejtohemi qytetit te Sarandes. Akomodimi ne hotel ne mbremje. Darka ne hotel. Pas darkes shetitje ne bulevardin  buze detit te qytetit te Sarandes.

 • 2- DITA E DYTE

  Lundrim me Skaf, Krorez – Kakome - Gremina - Plazhi Ushtarit - Gjiri Rrojdhes.

  Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit shkojm ne portin kryesor te qytetit te Sarandes dhe fillojm lundrimin me skaf. Gjate ketij lundrimi fantastik do te ndalojm ne plazhin e Krorezes,   Kakomes, Plazhin e Ushtarit  dhe Gjirin e Rrojdhes. Kthimi perseri ne port rreth ores 16:00 (lundrim me anije e cila ka nje kosto prej 25 Euro. Personat qe nuk duan te jene pjesmarres mund te qendrojn per plazh ne Sarande ). Konsumimi i darkes ne hotel. 

 • 3 - DITA E TRETE

  Plazh Ksamil 

  Pas mengjesit ne hotel i drejtohemi plazheve te Ksamilit,

  Qendrimi ne plazh deri pasdreke.

  Pas plazhi kthehemi ne hotel. Konsumimi i darkes ne hotel.

 • 4 - DITA E KATERT

  Plazh ne Lukove.

  Pas mengjesit ne hotel se bashku me shoqeruesin tone do te nisemi per ne plazh ne Lukove (extra 10 euro/personi ).
  Minimumi i pjesemarrjes eshte 10 persona.

  Qendrimi ne plazh deri pasdreke. Me pas do te kemi mundesi konsumimin e darkes dhe do te kemi qendrim te lire per te shijuar jeten e nates te qytetit te Sarandes.

 • 5 - DITA E PESTE

  Sarande - Lekures.

  Qendrimi ne plazh deri pasdreke. Pasdite vizite ne Kalane e Lekuresit per nje panorame fantastike plot drita te qytetit te Sarandes. (Ekstra: 5 euro/ personi). Numri minimal i pjesemarrsve duhet te jete 10 persona.

 • 6 - DITA E GJASHTE

  Mengjesi ne hotel. Qendrim per plazh ne Sarande deri ne mesdite. Me pas vazhdojme udhetimin per ne kthim me ndalesa gjate rruges.

  Mberritje ne Durres & Tirane ne darke.

  Fundi i sherbimit tone.


  POLITIKAT E FEMIJEVE
  • 0-2.99 VJEC JANË FALAS
  • 3-11.99 VJEC, NËSE AKOMODOHET NË DHOMË ME 2 TË RRITUR, PËRFITON 50 % ZBRITJE
  • MBI 12 VJEC PAGUAJNE SI TE RRITUR

 • SHENIM
  ► AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) PAGUAN 75% ME SHUME.
  ► PËR REALIZIMIN E KETIJ UDHËTIMI NUMRI MINIMAL I PJESËMARRËSVE ËSHTË 20 (NJËZET)
  ► NË RAST ANULLIMI TË UDHËTIMIT KLIENTI NJOFTOHET 3 DITË PARA.
  ► NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO , DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR.
  ► PER REZERVIM NEVOJITET 50% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 7 DITE PARA NISJES .
  ► PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME

  ► CMIMET DHE DISPONUESHMERIA E MUZEUMEVE, EKSKURSIONEVE DHE CDO AKTIVITET TJETER LOKAL MUND TE NDRYSHOJNE DHE JANE PERGJEGJESI E VETE OPERATOREVE LOKALE QE MUNDESOJNE KETO SHITJE.
  PER CDO NDRYSHIM NE LIDHJE ME KETO AKTIVITETE, KLIENTI LAJMEROHET PERPARA KRYERJES SE SHERBIMIT.


Te perfshira
 • Shoqërues shqiptar gjatë udhëtimit
 • Transporti me automjet komod
 • Akomodimi 5 nete në hotelet perkates.
 • Shezllonat ne plazh per Hotel Nertilin.
 • Baza e shërbimit të vakteve sipas hotelit

Nuk jane te perfshira ne cmim
 • Dreka
 • Hyrjet në monumente dhe muzeume.
 • pijet gjate vakteve
 • Lundrimi me anije 25 euro
 • Plazh ne Lukove ( extra 10 euro / personi )
 • Kalaja e lekuresit ( Extra 5 euro )
.
.
.