Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

Sarande  dhe Ksamil   -  Vere 2020  ,  5   dite nga  €155    

SARANDE – KSAMIL  5  ditë 


Çmimet me poshte me  transportin perfshire


👉 KY UDHETIM DO TE REALIZOHET NE DATAT E MEPOSHTME 👇

 • ► 6-10 Korrik, €155 .
 • ►13-17 Korrik , €175 .
 • ► 20-24 Korrik , €189 .
 • ► 27-31 Korrik ,€199 .
 • ► 3-7 , 10-14 , 17-21 Gusht , €199.
 • ► 24-28 Gusht , €189 .

 

SARANDE , KSAMIL , KROREZ , PORTO PALERMO , Gjirokaster , Syri i Kalter

Programi:


► Nisja nga Tirana oren 04:00 .

Vazhdimi i udhetimit drejt qytetit te Sarandes , ndalesa e pare ne zonen e Pocemit . Me pas do te bejme ndales per vizite  ne qytetin  antik te Gjirokastres .Pas kesaj vizite i drejtohemi qytetit te Sarande .Akomodimi ne hotel  ( Sarande  & Ksamil) .  Shfrytezimi i pishines ose Plazheve afer hotelit .Pasdite e lire , Darka ne hotel .Pas darkes shetitje ne bulevardin  buze detit te qytetit te Sarandes .


Dita  2  : Krorez – Porto Palermo .

Mengjesi ne hotel . Pas mengjesit shkojm ne portin kryesor te qytetit te Sarandes dhe fillojm lundrimin me anije . Gjate ketij lundrimi fantastik do te ndalojm ne plazhin e Krorezes  dhe Porto Palermos. Qendrim ne Porto Palermo per plazh , vizite ne kala dhe per konsumimin e drekes . Kthimi perseri ne port rreth ores 17:00 .( Lundrimi me anije ka nje kosto extra prej 2000 Lekesh. Personat qe nuk duan te jene pjesmarres mund te qendrojn per plazh ne Sarande ose Ksamil ) .  Konsumimi i darkes ne hotel .


Dita  3  : Plazh ne Sarande/Ksamil .


Dita  4  : Plazh ne Sarande/Ksamil .


Dita 5 : Ksamil – Syri Kalter – Tirane .

Mengjesi ne hotel . Pas mengjesit nisemi per ne Ksamil . Qendrim per plazh dhe konsumimin e drekes ne Ksamil  deri ne oren 16:00 . Me pas startojm udhetimin per ne kthim . Gjate kthimit do te bejm ndales ne Syrin e Kalter . Mberritje ne Tirane  ne darke.

Fundi i sherbimit tone .


Duhet te keni me vete :
Veshje Sportive ,Kepuce per Hiking ose Atlete, Cante shpine, Shishe uji 1 Liter, rroba pambuku per nderrese, rroba banjo, Krem dielli, Kapele, Syze Dielli, fruta te thata, cokollata.


€155
Ne cmim perfshihet
 • *AKOMODIMI NE HOTELE ME 4* (NE QENDER TE KSAMILIT OSE SARANDES ).
 • *TRANSPORTI DHE VIZITAT SIPAS PROGRAMIT ME BUS/MINIBUS .
 • *MENGJESET + DARKAT .
 • *PERDORIMI I PISHINES NE HOTEL .
 • *SHOQERUES GJATE GJITHE UDHETIMIT .

 • Ne cmim nuk perfshihet
 • *LUNDRIMI ME ANIJE ( KROREZ - PORTO PALERMO ) , 2000 LEKE.
 • *DREKAT
 • *GJITHCKA E PAPERMENDUR NE RUBRIKEN ( NE CMIM PERFSHIHET ) .
 • Shenim

  POLITIKAT E FEMIJEVE
  • 0-2.99 VJEC JANË FALAS
  • 3-7.99 VJEC, NËSE AKOMODOHET NË DHOMË ME 2 TË RRITUR, PËRFITON 50 % ZBRITJE
  • MBI 8 VJEC PAGUAJNE SI TE RRITUR

  SHENIM
  ► AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) KA PAGESE EXTRA NE VARESI TE HOTELEVE KU QENDROHET.
  ► PËR REALIZIMIN E KETIJ UDHËTIMI NUMRI MINIMAL I PJESËMARRËSVE ËSHTË 20 (NJËZET)
  ► NË RAST ANULLIMI TË UDHËTIMIT KLIENTI NJOFTOHET 3 DITË PARA.
  ► NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO , DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR.
  ► PER REZERVIM NEVOJITET 50% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 5 DITE PARA NISJES .
  ► PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME

  ► Njoftim : 

  Ne baze te kritereve te vendosura deri tani  per mbrojtjen  ndaj  virusit Covid19 dhe parandalimin e tij  klienti duhet  :

  – Te kete maska mbrojtese  per  fytyren .

  – Doreza mbrojtese per duart .

  – Duhet te dezinfektoje duart ne cdo hyrje dhe dalje nga autobusi.

  – Duhet te mase temperaturen cdo fillim udhetimit para se te hyje ne automjet.

  – Te ruaj distancen  1.5 m ndaj stafit apo klienteve  te tjere gjate hipjes apo zbritjes ne autobus  .

  – Sugjerohet qe ulja ne sedilje te behet afer e afer vetem ne rast kur personat jane nga nje familje .

  – Te njoftoje  ne kohe reale stafin e kompanise ne momentin qe do te ndieje simptomat  si , lodhje fizike , temperature , kolle e thate , veshtiresi ne frymemarrje , dhimbje ne kraharor , dhimbje trupi , rrufë , fyt i thate , diarre , konfuzion .

  ( Per cdo informacion te ri  ne vazhdim qe organet qeveritare do te vendosin per masat mbrojtese  nga covid19  klienti do te njoftohet  ne kohe .)

  Dita 1 : Tirane – Gjirokaster – Sarande .

  .
  .
  ksamil
  .