Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

Sarande  dhe Ksamil   -  Vere 2020  ,  3   dite nga  €69     

SARANDE – KSAMIL  3  ditë 


Çmimet me poshte me  transportin perfshire


👉 KY UDHETIM DO TE REALIZOHET NE DATAT E MEPOSHTME 👇

 • ► 12 , 19 , 26 Qershor , €69
 • ► 03 , 10 ,  Korrik , €79 .
 • ►17 Korrik  , €79 .
 • ►  24 , 31 Korrik, €99 .
 • ► 07 , 14 , 21 , €99 .
 • ► 28 Gusht , €89
 • 4 Shtator €89 .
 •  

  Sarande , Ksamil , Krorez , Porto Palermo , Syri Kalter , Gjirokaster

  Programi:


  ► Nisja nga Tirana oren 04:00 .


  Vazhdimi i udhetimit drejt qytetit te Sarandes , ndalesa e pare ne zonen e Pocemit . Me pas do te bejme ndales per vizite  ne qytetin  antik te Gjirokastres .Pas kesaj vizite i drejtohemi qytetit te Sarande .Akomodimi ne hotel  ( Sarande  & Ksamil) .  Shfrytezimi i pishines ose Plazheve afer hotelit .Pasdite e lire , Darka ne hotel .Pas darkes shetitje ne bulevardin  buze detit te qytetit te Sarandes .


  Dita e Dyte : Krorez – Porto Palermo 

  Mengjesi ne hotel . Pas mengjesit shkojm ne portin kryesor te qytetit te Sarandes dhe fillojm lundrimin me anije . Gjate ketij lundrimi fantastik do te ndalojm ne plazhin e Krorezes  dhe Porto Palermos. Qendrim ne Porto Palermo per plazh , vizite ne kala dhe per konsumimin e drekes . Kthimi perseri ne port rreth ores 17:00 .( Lundrimi me anije ka nje kosto extra prej 2000 Lekesh. Personat qe nuk duan te jene pjesmarres mund te qendrojn per plazh ne Sarande ose Ksamil ) .  Konsumimi i darkes ne hotel .

  Dita e Trete : Ksamil – Syri Kalter – Tirane 

  Mengjesi ne hotel . Pas mengjesit nisemi per ne Ksamil . Qendrim per plazh dhe konsumimin e drekes ne Ksamil  deri ne oren 16:00 . Me pas startojm udhetimin per ne kthim . Gjate kthimit do te bejm ndales ne Syrin e Kalter . Mberritje ne Tirane , Durres & Elbasan  ne darke .

  Fundi i sherbimit tone .


  Duhet te keni me vete :

  Veshje Sportive ,Kepuce per Hiking ose Atlete, Cante shpine, Shishe uji 1 Liter, rroba pambuku per nderrese, rroba banjo, Krem dielli, Kapele, Syze Dielli, fruta te thata, cokollata.


  €69
  Ne cmim perfshihet
 • *Akomodimi ne hotele me 4* (ne qender te Ksamilit ose Sarandes ).
 • *Transporti dhe vizitat sipas programit me bus/minibus .
 • *Mengjeset + Darkat .
 • *Perdorimi i pishines ne hotele .
 • *Shoqerues gjate udhetimit .
 • Ne cmim nuk perfshihet
 • *Lundrimi me anije ( Krorez - Porto Palermo ) , 2000 Leke.
 • *Drekat .
 • *Gjithcka e papermendur ne rubriken ( Ne cmim perfshihet ) .
 • Shenim

  POLITIKAT E FEMIJEVE

  • 0-2.99 VJEC JANË FALAS

  • 3-7.99 VJEC, NËSE AKOMODOHET NË DHOMË ME 2 TË RRITUR, PËRFITON 50 % ZBRITJE

  • MBI 8 VJEC PAGUAJNE SI TE RRITUR

  SHENIM

  ► AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) KA PAGESE EXTRA NE VARESI TE HOTELEVE KU QENDROHET.

  ► PËR REALIZIMIN E KETIJ UDHËTIMI NUMRI MINIMAL I PJESËMARRËSVE ËSHTË 20 (NJËZET)

  ► NË RAST ANULLIMI TË UDHËTIMIT KLIENTI NJOFTOHET 3 DITË PARA.

  ► NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO , DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR.

  ► PER REZERVIM NEVOJITET 50% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 5 DITE PARA NISJES .

  ► PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME

  ► Njoftim : 

  Ne baze te kritereve te vendosura deri tani  per mbrojtjen  ndaj  virusit Covid19 dhe parandalimin e tij  klienti duhet  :

  – Te kete maska mbrojtese  per  fytyren .

  – Doreza mbrojtese per duart .

  – Duhet te dezinfektoje duart ne cdo hyrje dhe dalje nga autobusi.

  – Duhet te mase temperaturen cdo fillim udhetimit para se te hyje ne automjet.

  – Te ruaj distancen  1.5 m ndaj stafit apo klienteve  te tjere gjate hipjes apo zbritjes ne autobus  .

  – Sugjerohet qe ulja ne sedilje te behet afer e afer vetem ne rast kur personat jane nga nje familje .


  – Te njoftoje  ne kohe reale stafin e kompanise ne momentin qe do te ndieje simptomat  si , lodhje fizike , temperature , kolle e thate , veshtiresi ne frymemarrje , dhimbje ne kraharor , dhimbje trupi , rrufë , fyt i thate , diarre , konfuzion .

  ( Per cdo informacion te ri  ne vazhdim qe organet qeveritare do te vendosin per masat mbrojtese  nga covid19  klienti do te njoftohet  ne kohe .)

  Dita e Pare : Tirane – Gjirokaster – Sarande

  .
  .
  ksamil
  .