Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

Sarandë – Gjirokastër – Ksamil  ,  2 ditë €59
SARANDË,  KSAMIL,  GJIROKASTËR,  SYRI I KALTER , LEKURES

 • ►MARS:  18, 25.     €59/P                        
  ►PRILL: 01, 08, 15, 22, 29.     €65/P

 • HOTEL NERTILI (Mëngjes+darkë+muzikë)
Program
 • 1- Dita e parë

  ► Nisja nga Tirana në orën 06:00.

  ► Nisja nga Durrësi në orën 06:30

  Vazhdimi i udhetimit drejt qytetit  historik te Gjirokastres ku do te vizitojme: Pazarin e Vjeter dhe Kalane e Gjirokastres. Ndalese gjate rruges per kafe. Nisemi per vizite ne  Syrin e Kalter. Akomodimi ne hotel. Vizite ne Kalane e Lekursit (Catia e qytetit te Sarandes) . Darka me muzike ne hotel. 

 • 2- Dita e dytë

  Mengjesi ne hotel . Pas mengjesit nisemi per ne BUTRINT . Vizite ne BUTRINT. Me pas dreke ne Ksamil.

  Pas konsumimit te drekes startojm udhetimin per ne kthim  . Mberritje ne Tirane , Durres & Elbasan  ne darke .

  Fundi i sherbimit tone .

 • ►Sugjerohet të keni me vete:

  Çantë shpine, shishe uji 1 litër, rroba pambuku për ndërresa, fruta të thata, çokollatë.

 • SHENIM
 • POLITIKAT E FEMIJEVE

  0 – 2.99 VJEC (FALAS)

  3– 11.99 (35 % DISCOUNT )

  12 VJEC DHE SIPER  – PAGESE E PLOTE

  CMIMET E MUZEUMEVE, EKSKURSIONEVE DHE CDO AKTIVITET TJETER LOKAL MUND TE NDRYSHOJNE DHE JANE PERGJEGJESI E VETE OPERATOREVE LOKALE QE MUNDESOJNE KETO SHITJE. PER CDO NDRYSHIM NE LIDHJE ME KETO AKTIVITETE, KLIENTI LAJMEROHET PERPARA KRYERJES SE SHERBIMIT.

  REZERVIMI I VENDEVE TE PARA NE AUTOBUS, KA NJE KOSTO EKSTRA 15 EURO/PERSON, VENDET E DYTA KANE KOSTO 10 EURO/PERSON, NDERSA PJESA TJETER E VENDEVE TE AUTOBUSIT NUK MUND TE REZERVOHEN DHE MUND TE MERREN VETEM NE MOMENTIN E NISJES.
   
  TE DHENAT E NISJES DERGOHEN MINIMALISHT NJE DITE PERPARA UDHETIMIT ME MESAZH NE NUMRIN TUAJ TE KONTAKTIT. (SIGUROHUNI QE NUMRI JUAJ TE JETE I VENDOSUR SAKTE GJATE MOMENTIT TE REZERVIMIT)


Te perfshira  ne  cmim
 • Transporti me automjet komod
 • Mëngjesi dhe darka
 • Guida shoqëruese gjatë udhëtimit
 • Akomodim në hotel
 • SHEZLLONET NE PLAZH(SIPAS DISPONUESHMERISE)
 • Shezllonet ne plazh ( sipas disponueshmerise )

Te  pa  perfshira  ne  cmim
 • Biletat e hyrjes nëpër muze
 • Gjithcka papërmendur në çmim përfshihet
.
.
sarande  & gjirokaster
.
.
Çmimet e dhomave
 Sarande  -Gjirokaster
      2  dite     
  Tarifa
Transport ,Akomodim dhe guide
  18, 25 Mars                  
► 01, 08, 15, 22, 29 Prill
59 €
65 €
Çmimi për person të Rritur
.
.
.

.