Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

Royal Wings 5* - Lara Kundu

.
.
OFERTE  :Zbritje   -25% për Rezervime të Hershme deri 31 Janar

Royal Wings 5* - Lara Kundu

 

Hoteli - 5 yje është ndërtuar në vitin 2004 dhe rikonstruktuar në vitin 2005, shtrihet në një Sipërfaqje prej 72.000 m² në Bregdet dhe ndodhet 15 km larg nga Aeroporti, 17 km larg nga Qëndra e Antalyas. Hoteli përbëhet nga një Ndërtesë 10-katëshe dhe disponon 467 Dhoma në Total: 405 Dhoma superiore, 18 Dhoma të ndërlidhura , 4 Dhoma për paraplegjikët, 40 Dhoma familjare, 20 Suita lluks si dhe 2 Suita mbretërore.

 

Dhomat janë të pajisura me:

- TV

- Minibar

- Kasafortë dixhitale

- Ajër i kondicionuar

- Ballkon

- Muzikë

- Vaskë

- Telefon (me pagesë)

- Çelës elektronik për hyrjen në dhomë

- Tharëse flokësh

 

Brenda kompleksit të Hotelit:

- Restorant i Jashtëm dhe Restorant i Brëndshëm, Restorant Turk, Italian, Peshku, Snack dhe Royal Bistro

- Bar në Pishinë, Bar në Plazh, Snack Bar, Disko Bar, Aqua Bar dhe Amfi Bar

- Pishinë e Hapur dhe e Mbyllur, Pishinë për Fëmijë, Akuapark

- Plazh

- Fitness

- Sauna, Banjo Turke dhe Jakuzzi

- Fushë Tenisi

- Fushë Volejbolli dhe Basketbolli

- Disko

- Amfiteatër

- Baby Sitter

- Miniclub

- Bowling

- Sporte te Ndryshme Uji

- Bilardo

- Park Lojrash

- Kinema

- Qëndër Estetike, Parukeri, Dyqane, Internet Kafe, Shkëmbim Valute, Makina me qera, Shërbim Lavanterie, Shërbim Mjekësor, etj.

Më Shume Detaje:

 

Koncepti "Ultra All Inclusive" përfshin:

- Mëngjesi, Drekën dhe Darkën bufe në Restorantin kryesor.

- Akullore, Kafe, Çaj dhe ëmbëlsirë pasditeteve.

- Të gjitha pijet alkolike dhe jo alkolike te vendit dhe të importit

- Animacion

- Aquapark

- Aerobi

- Gjimnastikë

- Sauna

- Banjo Turke

- Fitness Center

- Ping Pong

- Volejboll

- Lojë me letra

- Basketboll

- Internet në Lobby Bar.

- Kinema (në disa ditë të javës)

- Cadrat dhe shezlonge në plazh dhe pishinë

- Dyshekë në plazh dhe pishinë

- Peshqirë në plazh dhe pishinë

 

Për fëmijët:

- Pishinë

- Miniclub (4-12 vjec),

- Park lojrash

- Mini disko

.
.
.

Royal Wings 5* - Lara Kundu

 

LISTA E ÇMIMEVE

 

Çmimet e dhomave

» Dhomë Superiore Standart me Pamje nga Toka (Max 3 Rritur + 1 Femije)             Tarifa

nga 16/05/2018 në 05/06/2018                                                                                   € 242.40

nga 06/06/2018 në 10/07/2018                                                                                   € 276.00

nga 11/07/2018 në 25/08/2018                                                                                     € 314.40

nga 26/08/2018 në 22/09/2018                                                                                   € 276.00

nga 23/09/2018 në 07/10/2018                                                                                    € 242.40


» Dhome Superiore Standarte Teke me Pamje nga Toka ( Max 1 Rritur + 1 Fëmijë)  Tarifa

nga 16/05/2018 në 05/06/2018                                                                                   € 181.20

nga 06/06/2018 në 10/07/2018                                                                                    € 206.40

nga 11/07/2018 në 25/08/2018                                                                                     € 235.20

nga 26/08/2018 në 22/09/2018                                                                                    € 206.40

nga 23/09/2018 në 07/10/2018                                                                                     € 181.20


» Dhomë Superiore Standarte me Pamje Pjeserisht nga Deti (Max 3 Rritur + 1 Rri)  Tarifa

nga 16/05/2018 në 05/06/2018                                                                                                                    

nga 06/06/2018 në 10/07/2018                                                                                    € 285.60

nga 11/07/2018 në 25/08/2018                                                                                     € 324.00

nga 26/08/2018 në 22/09/2018                                                                                    € 285.60

nga 23/09/2018 në 07/10/2018                                                                                     € 252.00


» Dhomë Superiore Standarte me Pamje nga Deti (Max 3 Rritur + 1 Rritur)               Tarifa

nga 16/05/2018 në 05/06/2018                                                                                   € 276.00

nga 06/06/2018 në 10/07/2018                                                                                    € 309.60

nga 11/07/2018 në 25/08/2018                                                                                     € 348.00

nga 26/08/2018 në 22/09/2018                                                                                   € 309.60

nga 23/09/2018 në 07/10/2018                                                                                    € 276.00


» Dhome Familjare Dublex (Max 4 Rritur)                                                                     Tarifa

nga 16/05/2018 në 05/06/2018                                                                                  € 414.00

nga 06/06/2018 në 10/07/2018                                                                                   € 464.40

nga 11/07/2018 në 25/08/2018                                                                                    € 522.00

nga 26/08/2018 në 22/09/2018                                                                                   € 464.40

nga 23/09/2018 në 07/10/2018                                                                                    € 414.00


» Dhome Familjare Dublex Pamje nga Deti (Max 4 Rritur)                                           Tarifa

nga 16/05/2018 në 05/06/2018                                                                                   € 448.80

nga 06/06/2018 në 10/07/2018                                                                                    € 502.80

nga 11/07/2018 në 25/08/2018                                                                                     € 565.20

nga 26/08/2018 në 22/09/2018                                                                                   € 502.80

nga 23/09/2018 në 07/10/2018                                                                                    € 448.80

 

Çmimet për dhomë, akomodimi ultra all inclusive

.