Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

Royal Taj Mahal 5* - Side

.
.
OFERTE :     -25% për Rezervime të Hershme deri 20 Shkurt

Royal Taj Mahal 5* - Side

 

Royal Taj Mahal Hotel, pjesë e Grupit Stone Hotels dhe hapur në qershor 2015, ndodhet në një sipërfaqe 40 000 m2. Është në një distancë prej 5 km nga qendra e qytetit Side, 10 km nga qyteti Manavganat dhe 48 km nga Aeroporti Ndërkombëtar i Antalya-së. Në total janë 450 dhoma: 351 dhoma superiore standarde, 5 dhome handikapë, 26 suita junior dhe 68 dhoma familjare te ndryshme.

 

Dhomat janë të pajisura:

 

- Ajër të kondicionuar

- Ballkon

- Tapet

- Set kafeje dhe çaji

- Vaskë

- Peshqira (ndërrohen përdite)

- Tharëse flokësh

- Telefon

- Minibar

- TV LCD satelitor

 

Brenda kompleksit të Hotelit do të gjeni:

 

- Restoranti kryesor dhe 3 restorante a la carte (peshku, italian, meksikan dhe indian)

- Pasticeri, bistro, restorant snack-u,

- 8 Bar-e

- 4 pishina, 3 pishina për fëmijë, pishinë e brendshme

- Akuapark për të rritur dhe fëmijë

- Miniclub

- SPA: banjë me avull, hammam, sauna, dhoma relaksimi

- 5 fusha tenisi, volejboll, basketboll, futboll

- Aerobi

- Animacione

- Muzikë live (3 here në jave)

 

Më Shume Detaje: Koncepti "Ultra All Inclusive" përfshin:

 

- Mëngjesi, mëngjesi i vonë, dreka dhe darka bufe.

- Të gjitha pijet alkoolike dhe jo-alkoolike të vendit dhe disa pije importi

- Minibar në dhomë

- Akullore, snack-e gjatë orareve

- Animacione

- Miniclub

- Tenis

- Volejboll në plazh

- Aerobi

- Lojë me shigjeta

- Mini Futboll

- Mini golf

- Sauna

- Banjo Turke

- Fitness Center

- Cadrat dhe shezlongë në plazh dhe pishinë

- Peshqirë plazhi

.
.

 

Royal Taj Mahal 5* - Side

 

LISTA E ÇMIMEVE

 

Çmimet e dhomave

» Dhomë Superiore Pamje nga Toka (Max: 3 Rritur + 1 Fëmijë)         Tarifa

nga 06/06/2018 në 10/07/2018                                                          € 237.60

nga 11/07/2018 në 25/08/2018                                                           € 276.00

nga 26/08/2018 në 22/09/2018                                                          € 237.60

nga 23/09/2018 në 07/10/2018                                                           € 206.40


» Dhomë Superiore Teke Pamje nga Toka (Max: 1 Rritur + 1 Fëmijë)  Tarifa

nga 06/06/2018 në 10/07/2018                                                          € 177.60

nga 11/07/2018 në 25/08/2018                                                           € 206.40

nga 26/08/2018 në 22/09/2018                                                          € 177.60

nga 23/09/2018 në 07/10/2018                                                           € 154.80


» Dhomë Superiore Pamje Pjeserisht nga Deti

(Max: 3 Rritur + 1 Fëmijë)                                                                      Tarifa

nga 06/06/2018 në 10/07/2018                                                          € 247.20

nga 11/07/2018 në 25/08/2018                                                           € 285.60

nga 26/08/2018 në 22/09/2018                                                          € 247.20

nga 23/09/2018 në 07/10/2018                                                           € 216.00


» Dhomë Superiore Pamje nga Deti (Max: 3 Rritur + 1 Fëmijë)          Tarifa

nga 06/06/2018 në 10/07/2018                                                          € 271.20

nga 11/07/2018 në 25/08/2018                                                           € 309.60

nga 26/08/2018 në 22/09/2018                                                         € 271.20

nga 23/09/2018 në 07/10/2018                                                          € 240.00


» Dhomë Familjare Dublex (Max: 4 Rritur)                                         Tarifa

nga 06/06/2018 në 10/07/2018                                                         € 406.80

nga 11/07/2018 në 25/08/2018                                                          € 464.40

nga 26/08/2018 në 22/09/2018                                                        € 406.80

nga 23/09/2018 në 07/10/2018                                                         € 360.00

 

Çmimet për dhomë, akomodimi ultra all inclusive

.
.