Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

Royal Holiday Palace 5* - Lara Kundu

.
OFERTE :   Zbritje  -25% për Rezervime të Hershme deri 28 Shkurt nisje deri 30 Maj

Royal Holiday Palace 5* - Lara Kundu

 

Hoteli - 5 yje është inaguruar në vitin 2011, shtrihet në një Sipërfaqe prej 53,000m2, ndodhet në Bregdet, 15 km larg nga Aeroporti i Antalyas dhe vetëm 17 km larg nga qëndra e Qytetit të Antalyas. Hoteli përbëhet nga një ndërtesë 10-katëshe dhe disponon 161 Dhoma Superiore, 24 Suita Deluxe, 47 Dhoma Familjare Dublex, 8 Suita Junior, 56 Dhoma Familjare dhe 1 Suitë Mbretërore.

 

Dhomat janë të pajisura me:

- Ajër i Kondicionuar

- Kasafortë

- TV

- Telefon

- Internet

- Minibar (Pije të lehta dhe Birrë)

- Dush dhe Tharëse Flokësh

- Shërbim Dhome në 24 orë

- Ballkon

 

Brenda Kompleksit të Hotelit:

- Restorant kryesor dhe Restorante a' la carte (Italian, Meksikan, Peshku, Gatime të Zgarës dhe Lindja e Largët)

- 10 Bar-e

- Disko

- Pishinë e hapur dhe e mbyllur, 5 Rrëshkitëse, Pishinë për Fëmijë me 3 Rrëshkitëse për Fëmijë

- Kënd Lojërash

- Miniclub

- Sallë Banketi

- Sallë Koferencash

- Dyqane të ndryshme

- Internet Kafe

- Shërbim lavanderie

- Berber.

Aktivitete të tjera si: Animacion, Musik live, Gjimnastikë, Aerobi, Ping Pong, Basketboll, Vollejboll, Tenis, Bowling, Darts, Banjo turke, Sauna, Masazhe, Sporte të ndryshme ujore, etj.

Më Shume Detaje:

 

Koncepti "Ultra All Inclusive" përfshin:

- Mëngjesin, Drekën dhe Darkën bufe

- Pije alkolike dhe joalkolike të vendit, si dhe disa pije të Importit

- Çaj, Kafe dhe Embëlsira pasditeve

- Animacione

- Musik live

- Gjimnastikë

- Aerobi

- Ping Pong

- Darts

- Vollejboll

- Basketboll

- Çadrat, dyshekët dhe shezlongët në plazh dhe në pishinë.

 

Per femije:

-Vizatime në fytyrë

-Lojra në tavolinë

-Pikturime

-Filma vizatimorë

-Mini Basketboll

.
.
.

Royal Holiday Palace 5* - Lara Kundu

 

LISTA E ÇMIMEVE

 

Çmimet e dhomave

» Dhomë Standarte Superiore me Pamje nga Toka (Max 3 Rritur + 1 Fëmijë)                       Tarifa

nga 06/06/2018 në 10/07/2018                                                                                              € 276.00

nga 11/07/2018 në 25/08/2018                                                                                               € 314.40

nga 26/08/2018 në 22/09/2018                                                                                              € 276.00

nga 23/09/2018 në 07/10/2018                                                                                               € 242.40


» Dhome Standarte Superiore Teke ( Max 1 Rritur + 1 Fëmijë )                                               Tarifa

nga 06/06/2018 në 10/07/2018                                                                                              € 206.40

nga 11/07/2018 në 25/08/2018                                                                                               € 235.20

nga 26/08/2018 në 22/09/2018                                                                                             € 206.40

nga 23/09/2018 në 07/10/2018                                                                                              € 181.20


» Dhome Standarte Superiore me Pamje Pjeserisht nga Deti ( Max 3 Rritur + 1 Fëmijë)      Tarifa

nga 06/06/2018 në 10/07/2018                                                                                             € 285.60

nga 11/07/2018 në 25/08/2018                                                                                              € 324.00

nga 26/08/2018 në 22/09/2018                                                                                             € 285.60

nga 23/09/2018 në 07/10/2018                                                                                              € 252.00


» Dhome Superiore Standarte me Pamje nga Deti ( Max 3 Rritur + 1 Fëmijë )                      Tarifa

nga 06/06/2018 në 10/07/2018                                                                                             € 309.60

nga 11/07/2018 në 25/08/2018                                                                                              € 348.00

nga 26/08/2018 në 22/09/2018                                                                                             € 309.60

nga 23/09/2018 në 07/10/2018                                                                                              € 276.00


» Dhome Familjare Dublex ( Max 4 Rritur )                                                                            Tarifa

nga 06/06/2018 në 10/07/2018                                                                                              € 464.40

nga 11/07/2018 në 25/08/2018                                                                                               € 522.00

nga 26/08/2018 në 22/09/2018                                                                                             € 464.40

nga 23/09/2018 në 07/10/2018                                                                                              € 414.00

 

Çmimet për dhomë, akomodimi ultra all inclusive

.