Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

Royal Dragon 5* - Side

.
.
OFERTE  :  -20% për Rezervime të Hershme deri 20 Shkurt  nisje  deri me  30 Maj

Royal Dragon 5* - Side

 

Hoteli - 5 yje është ndërtuar në 2008, shtrihet në një Sipërfaqe prej 50.000 m², ndodhet në Bregdet, 48 km larg nga Aeroporti i Antalyas dhe 10 km larg nga Qyteti i Manavgatit. Hoteli disponon 564 Dhoma në total: 396 Dhoma Standarte, 146 Dhoma Familjare, 5 Dhoma për Paraplegjikët, 14 Junior Suita dhe 3 Suita mbretërore.

 

Dhomat janë të pajisura me:

- Ajër të Kondicionuar

- TV satelitor

- Telefon

- Kasafortë

- Minibar (ujë, pije të lehta dhe birrë)

- Dush

- Tharëse Flokësh

- Ballkon

Dhoma fshihet përditë. Çarçafe dhe peshqira ndrrohen çdo 3 dite.

 

Brenda kompleksit të Hotelit:

- 3 Restorante kryesore, 4 Restorante A La Carte (Italian, Turk, Lindja e largët dhe Prodhime deti) dhe Bufe për fëmijët

- 9 Bar-e: Kafe turke, Bar në pishinë, Bar në plazh, Lobi bar, Disko dhe Snack bar, etj

- Pishinë e jashtme, Pishinë e brendshme dhe Pishinë për fëmijë

- Plazh

- Fitness, Sauna, Banjo Turke, Masazh dhe Jakuzzi

- Programe Animacioni

- Mini futboll, Mini Basketboll, Volejboll në plazh, Tenis dhe Biliardo

- Mini-club, Mini-disko, Babysitter, Park lojrash për fëmijë dhe Akuapark

- Kinema, Librari, Parukeri, Shopping Center, Gjimnastikë, Shërbim Mjekësor, etj.


Më Shume Detaje: Koncepti "Ultra all Inclusive" përfshin:

- Mëngjesi, Dreka dhe Darka bufe në Restorantin Kryesor

- Të gjitha pijet alkolike të vendit dhe jo alkolike, si dhe pijet e importit

 

Hoteli ofron gjithashtu:

- Animacion

- Aerobi

- Gjimnastikë

- Sauna

- Banjo Turke

- Fitness Center

- Volejboll

- Basketboll

- Cadrat, peshqirët dhe shezlonge në plazh dhe pishinë.

 

Hoteli ndodhet në Bregdet, 48 km larg nga Aeroporti i Antalyas dhe 10 km larg nga Qyteti i Manavgatit.

 

Per femije:

-Mini Club

-Lorja tavoline

-Piktura ne fYTYRE

-Animacione

-Bowling

-Mini Futboll

-Gjimnastike ne uje

-Aktivitete te tjera

.
.
.

Royal Dragon 5* - Side

 

LISTA E ÇMIMEVE

 

Çmimet e dhomave

» Dhomë Superior (Max: 3 Rritur + 1 Fëmijë)         Tarifa

nga 06/06/2018 në 10/07/2018                            € 237.60

nga 11/07/2018 në 25/08/2018                             € 276.00

nga 26/08/2018 në 22/09/2018                            € 237.60

nga 23/09/2018 në 07/10/2018                             € 206.40


» Dhomë Superior Teke (Max: 1 Rritur + 1 Fëmijë)  Tarifa

nga 06/06/2018 në 10/07/2018                             € 177.60

nga 11/07/2018 në 25/08/2018                              € 206.40

nga 26/08/2018 në 22/09/2018                             € 177.60

nga 23/09/2018 në 07/10/2018                              € 154.80


» Dhomë Superior Pamje Pjesërisht nga Deti

(Max: 3 Rritur + 1 Fëmijë)                                         Tarifa

nga 06/06/2018 në 10/07/2018                             € 247.20

nga 11/07/2018 në 25/08/2018                              € 285.60

nga 26/08/2018 në 22/09/2018                             € 247.20

nga 23/09/2018 në 07/10/2018                              € 216.00


» Dhomë Superior Pamje nga Deti

(Max: 3 Rritur + 1 Fëmijë)                                          Tarifa

nga 06/06/2018 në 10/07/2018                              € 271.20

nga 11/07/2018 në 25/08/2018                               € 309.60

nga 26/08/2018 në 22/09/2018                              € 271.20

nga 23/09/2018 në 07/10/2018                               € 240.00


» Dhomë Familjare (Max: 4 Rritur)                           Tarifa

nga 06/06/2018 në 10/07/2018                               € 406.80

nga 11/07/2018 në 25/08/2018                                € 464.40

nga 26/08/2018 në 22/09/2018                              € 406.80

nga 23/09/2018 në 07/10/2018                               € 360.00


» Dhomë Junior Suite

(Max: 2 Rritur + 1 Femije ose 2 Rritur)                       Tarifa

nga 06/06/2018 në 10/07/2018                               € 540.00

nga 11/07/2018 në 25/08/2018                                € 616.80

nga 26/08/2018 në 22/09/2018                               € 540.00

nga 23/09/2018 në 07/10/2018                                € 477.60

 

Çmimet për dhomë, akomodimi ultra all inclusive