Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

DHËRMI- DRYMADES – JALË   ,  8 DITË €299

DHËRMI , DRYMADHË , LLOGARA , VLORË , JALE , GJIRI I GJIPES , GJIRI I GRAMES .

 • ► 3-10 , 10-17 , 17-24 Korrik €299 .
 • ► 24-31, 31 Korrik - 7 Gusht €320.
 • ► 7-14 , 14-21 , 21-28 , Gusht €320.
DHËRMI , DRYMADHË , LLOGARA , VLORË , JALE , GJIRI I GJIPES , GJIRI I GRAMES .
 • ► 3-10 , 10-17 , 17-24 Korrik €299 .
 • ► 24-31, 31 Korrik - 7 Gusht €320.
 • ► 7-14 , 14-21 , 21-28 , Gusht €320.
Programi:

Dita e Pare :

► Nisja nga Tirana oren 06:00 .

Ndalesë për kafe dhe pushim ne Lungo Mare , Vlore . Vazhdimi I udhetimit ne qafe te Llogarase per foto dhe per te shijuar panoramen fantastike qe ai vend ofron . Mbërritja në Dhërmi, akomodimi ne hotel dhe nisja me Skaf nga Dhërmiu në Drimadhes, Palas Gjiri i Shën Andreas, Gjiri i Gramës.(Kjo  shetitje e mrekullueshme ka nje kosto extra 3000 leke .Personat qe nuk duan te bejn shetitjen me skaf qendrojn ne plazh ne Dhermi ).

Kohë e lirë/Plazh;
Darka në Dhërmi ne restorantin e hotelit .
Me pas qendrim ne bregdet , zjarr , lojra , animacione .

Dita e Dyte : 
Konsumimi I mengjesit.Vazhdimi I udhetimi per ne Jale .Plazh ne Jale deri pasdite.Opsionale: kush dëshiron mund të zgjedhë të provojë ndjesinë fantastike të Scuba Diving në Jalë.Kthimi ne hotel ne Dhermi .Konsumimi I darkes ne restorant buze detit . Me pas qendrim I lire per shetitje ose shijimi I jetes se nates ne Clubet dhe Lounge-t e Dhermiut.

Dita e Trete :
Konsumimi I mengjesit.Vizitë me skaf tek Shpella e Pirateve dhe në Gjipe – plazh në Gjipe.Qendrim I lire,per plazh, lojra uji , volejboll .Konsumimi i darkes ne hotel .

Dita e Katert : Mengjesi ne hotel . Qendrim i lire per plazh . Darka ne hotel .

Dita e Peste  : Mengjesi ne hotel . Qendrim i lire per plazh . Darka ne hotel .

Dita e Gjashte: Mengjesi ne hotel . Qendrim i lire per plazh . Darka ne hotel .

Dita e Shtate  : Mengjesi ne hotel . Qendrim i lire per plazh . Darka ne hotel .

Dita e Tete : Mengjesi ne hotel .

Qendrimi  i lire per plazh ne DHERMI deri ne oren 16:00 . Kthimi per ne Tirane , Durres & Elbasan  , Mberritja ne darke .

Fundi I sherbimit tone !

Duhet te keni me vete :
Veshje Sportive ,Kepuce per Hiking ose Atlete, Cante shpine, Shishe uji 1 Liter, rroba pambuku per nderrese, rroba banjo, Krem dielli, Kapele, Syze Dielli, fruta te thata, cokollata.


€299
Ne cmim perfshihet
 • *AKOMODIMI NE HOTEL 7 NETE DHERMI .
 • *TRANSPORTI DHE SHETITJET ME MINIBUS/BUS .
 • *MENGJESET & DARKAT .
 • *PERDORIMI I PISHINES .
 • *BILETA SKAFIT PER NE GJIPE .
 • *SHOQERUES SHQIPTARE GJATE GJITHE UDHETIMIT.
 • Ne cmim nuk perfshihet
 • *DREKAT
 • *BILETA E SKAFIT PER SHETITJEN NE GJIRIN E GRAMES 3000 LEKE
 • *GJITHCKA QE NUK ESHTE PERMENDUR NE RUBRIKEN " NE CMIM PERFSHIHET "
 • Shenim

  POLITIKAT E FEMIJEVE
  • 0-2.99 VJEC JANË FALAS
  • 3-7.99 VJEC, NËSE AKOMODOHET NË DHOMË ME 2 TË RRITUR, PËRFITON 50 % ZBRITJE
  • MBI 8 VJEC PAGUAJNE SI TE RRITUR

  SHENIM
  ► AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) KA PAGESE EXTRA NE VARESI TE HOTELEVE KU QENDROHET.
  ► PËR REALIZIMIN E KETIJ UDHËTIMI NUMRI MINIMAL I PJESËMARRËSVE ËSHTË 20 (NJËZET)
  ► NË RAST ANULLIMI TË UDHËTIMIT KLIENTI NJOFTOHET 3 DITË PARA.
  ► NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO , DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR.
  ► PER REZERVIM NEVOJITET 50% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 5 DITE PARA NISJES .
  ► PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME.

  ► Njoftim : 

  Ne baze te kritereve te vendosura deri tani  per mbrojtjen  ndaj  virusit Covid19 dhe parandalimin e tij  klienti duhet  :

  – Te kete maska mbrojtese  per  fytyren .

  – Doreza mbrojtese per duart .

  – Duhet te dezinfektoje duart ne cdo hyrje dhe dalje nga autobusi.

  – Duhet te mase temperaturen cdo fillim udhetimit para se te hyje ne automjet.

  – Te ruaj distancen  1.5 m ndaj stafit apo klienteve  te tjere gjate hipjes apo zbritjes ne autobus 

  – Sugjerohet qe ulja ne sedilje te behet afer e afer vetem ne rast kur personat jane nga nje familje .

  – Te njoftoje  ne kohe reale stafin e kompanise ne momentin qe do te ndieje simptomat  si , lodhje fizike , temperature , kolle e thate , veshtiresi ne frymemarrje , dhimbje ne kraharor , dhimbje trupi , rrufë , fyt i thate , diarre , konfuzion .

  ( Per cdo informacion te ri  ne vazhdim qe organet qeveritare do te vendosin per masat mbrojtese  nga covid19  klienti do te njoftohet  ne kohe .)

  .
  .
  dhermi
  .