Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

Riviera Shqiptare   -  Vere 2020   5   dite    nga   €169

Riviera  5  ditë 


Çmimet me poshte me  transportin perfshire

Datat e Udhetimeve


 • ► 6-10  Korrik , €169 .
  ►  13-17 Korrik , €175 .
 • ► 20-24 , 27-31 Korrik , €189.
 • ►3-7 , 10-14 , 17-21 ,24-28 Gusht , €189.

 

DHËRMI- DRYMADES – JALË 5 DITË €169
Dhermi , Vlore , Drymades ,Jale , Gjipe , Grame , Karaburun .
 • ► 6-10 , 169
 • 13-17 Korrik , €175 .
 • ► 20-24 , 27-31 Korrik , €189.
 • ►3-7 , 10-14 , 17-21 ,24-28 Gusht , €189.
Programi:

► Dita e pare: Plazh ne Karaburun & Ishullin e Sazanit 

► Nisja nga Tirana oren 06:00 .

Vazhdimi i udhetimit per ne drejtim te  qytetit te Vlores .

Mberritja ne portin e Vlores nga ku fillon lundrimi me anije ne plazhet e gjirit te Karaburunit dhe ishullit te Sazanit .

( Kjo shetitje ka nje pagese extra 2000 leke p.person . Personat qe nuk deshirojne te vijne ne anije mund te bejne plazh ne Vlore )

Pas kthimit ne Vlore vazhdimi udhetimit per ne Dhermi.Akomodimi ne hotel .Konsumimi i darkes ne hotel .

Pas darke qendrimi i lire .  ku mund te shijoni pishinen e hotelit ose shijimi i jetes se nates ne Clubet dhe Lounge-t e Dhermiut.


Dita e Dyte : Plazh ne  Gjirin e Grames 

Mengjesi ne hotel .Nisja me Skaf nga Dhërmiu në Drimadhes, Palase , Gjiri i Shën Andreas, Gjiri i Gramës.(Kjo  shetitje e mrekullueshme ka nje kosto extra 3000 leke .Personat qe nuk duan te bejn shetitjen me skaf qendrojn ne plazh ne Dhermi ).

Kohë e lirë/Plazh;

Darka në Dhërmi ne restorantin e hotelit .

Me pas qendrim ne bregdet , zjarr , lojra , animacione


Dita e 3 : Plazh ne Jale

Konsumimi I mengjesit.Vazhdimi I udhetimi per ne Jale .Plazh ne Jale deri pasdite.Opsionale: kush dëshiron mund të zgjedhë të provojë ndjesinë fantastike të Scuba Diving në Jalë.Vizite ne  Gjirin e Akuarimut .Kthimi ne hotel ne Dhermi .Konsumimi I darkes ne restorantin e hotelit . Me pas qendrim I lire per shetitje ose shijimi I jetes se nates ne Clubet dhe Lounge-t e Dhermiut.


Dita e 4 : Plazh ne Gjipe

Konsumimi I mengjesit.Vizitë me skaf tek Shpella e Pirateve dhe në Gjipe – plazh në Gjipe.Qendrim I lire,per plazh, lojra uji , volejboll .

Qendrimi ne DHERMI deri ne  pasdite  .Darka  ne hotel .

Dita e 5 : Plazh ne Drymades 

Mengjesi ne hotel . Plazh ne Dymades deri  ne pasdite . Kthimi per ne Tirane , Durres  & Elbasan . Mberritja ne darke .

Fundi I sherbimit tone !


Duhet te keni me vete :

Veshje Sportive ,Kepuce per Hiking ose Atlete, Cante shpine, Shishe uji 1 Liter, rroba pambuku per nderrese, rroba banjo, Krem dielli, Kapele, Syze Dielli, fruta te thata, cokollata.


€169
Ne cmim perfshihet
 • *Akomodimi ne hotel ne Dhermi.
 • *Lundrimi me skaf : Dhermi – Shpella e Pirateve – Gjipe – Dhermi.
 • *Transporti dhe shitjet sipas programit me bus/minibus .
 • *Mengjeset & Darkat ne restorantin e hotelit
 • *Perdorimi i pishines se hotelit.

 • Ne cmim nuk perfshihet
 • *Lundrimi me traget ne Karaburun & Sazan ( 2000 Leke ) .
 • *Lundrimi me skaf ne gjirin e Grames ( 3000 Leke ) .
 • *Drekat .
 • *Cdo gje e papermendur ne rubriken ( ne cmim perfshihet ) .
 • Shenim

  POLITIKAT E FEMIJEVE

  • 0-2.99 VJEC JANË FALAS

  • 3-7.99 VJEC, NËSE AKOMODOHET NË DHOMË ME 2 TË RRITUR, PËRFITON 50 % ZBRITJE

  • MBI 8 VJEC PAGUAJNE SI TE RRITUR


  SHENIM

  ► AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) KA PAGESE EXTRA NE VARESI TE HOTELEVE KU QENDROHET.

  ► PËR REALIZIMIN E KETIJ UDHËTIMI NUMRI MINIMAL I PJESËMARRËSVE ËSHTË 20 (NJËZET)

  ► NË RAST ANULLIMI TË UDHËTIMIT KLIENTI NJOFTOHET 3 DITË PARA.

  ► NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO , DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR.

  ► PER REZERVIM NEVOJITET 50% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 5 DITE PARA NISJES .

  ► PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME.

  ► Njoftim : 

  Ne baze te kritereve te vendosura deri tani  per mbrojtjen  ndaj  virusit Covid19 dhe parandalimin e tij  klienti duhet  :

  – Te kete maska mbrojtese  per  fytyren .

  – Doreza mbrojtese per duart .

  – Duhet te dezinfektoje duart ne cdo hyrje dhe dalje nga autobusi.

  – Duhet te mase temperaturen cdo fillim udhetimit para se te hyje ne automjet.

  – Te ruaj distancen  1.5 m ndaj stafit apo klienteve  te tjere gjate hipjes apo zbritjes ne autobus 

  – Sugjerohet qe ulja ne sedilje te behet afer e afer vetem ne rast kur personat jane nga nje familje .

  – Te njoftoje  ne kohe reale stafin e kompanise ne momentin qe do te ndieje simptomat  si , lodhje fizike , temperature , kolle e thate , veshtiresi ne frymemarrje , dhimbje ne kraharor , dhimbje trupi , rrufë , fyt i thate , diarre , konfuzion .

  ( Per cdo informacion te ri  ne vazhdim qe organet qeveritare do te vendosin per masat mbrojtese  nga covid19  klienti do te njoftohet  ne kohe .)

  .
  .
  dhermi
  .