Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

Riviera Shqiptare   -  3   dite nga  €69     

Dhërmi , Drymadhë , Llogara , Vlorë
 • ► 4-6 Shtator .
 • €69 Hotel Horizon /
 • €89 Vila Marko.
 • ► 11-13 , 18-20 , 25-27 Shtator .
 • €69 Hotel Horizon /
 • €79 Vila Marko.
Programi:

Dita e Pare :

► Nisja nga Tirana oren 06:00 .

► Nisja nga Durresi ne oren 06:30 .

► Nisja nga Elbasani ne oren 05:20 .

Ndalesë për kafe dhe pushim ne Lungo Mare , Vlore . Vazhdimi I udhetimit ne qafe te Llogarase per foto dhe per te shijuar panoramen fantastike qe ai vend ofron . Mbërritja në Dhërmi, akomodimi ne hotel dhe nisja me Skaf nga Dhërmiu në Drimadhes, Palas Gjiri i Shën Andreas, Gjiri i Gramës.(Kjo  shetitje e mrekullueshme ka nje kosto extra 3000 leke .Personat qe nuk duan te bejn shetitjen me skaf qendrojn ne plazh ne Dhermi ).


Kohë e lirë/Plazh;


Darka në Dhërmi ne restorantin e hotelit .

Dita e Dyte :


Konsumimi I mengjesit. Plazh ne Drimadh deri ne pasdite . Konsumimi I darkes ne restorantin e hotelit  . Me pas qendrim I lire per shetitje ose shijimi I jetes se nates ne Clubet dhe Lounge-t e Drimadhesit(personat qe akomodohen ne Villa Marko shijojn jeten e nates ne Dhermi)  .

Dita e Trete :


Konsumimi I mengjesit.Vizitë me skaf tek Shpella e Pirateve dhe në Gjipe – plazh në Gjipe.Qendrim I lire,per plazh, lojra uji , volejboll .


Qendrimi ne DHERMI deri ne oren 16:00 . Kthimi per ne Tirane , Durres & Elbasan  , Mberritja ne darke .

Fundi I sherbimit tone !

Duhet te keni me vete :


Veshje Sportive ,Kepuce per Hiking ose Atlete, Cante shpine, Shishe uji 1 Liter, rroba pambuku per nderrese, rroba banjo, Krem dielli, Kapele, Syze Dielli, fruta te thata, cokollata.

Aktivitete , sporte ujore dhe mundesi te tjera argetimit : 

 • Zhytje me bombul ne ujerat e detit jone per te pare pasurine nenujore dhe eksplorimin e avionit ushtarak te mbytur , MIG – 21 . (Cmimi 30 euro/personi , kohezgjatje 30 minuta  )

 

 • Lundrim me Kayak  per te zbuluar gjiret , plazhet  ,shpellat dh guvat qe ndodhen ne afersi te plazhit te Drimadhesit dhe Dhermiut . (Cmimi 15 euro/personi , kohezgjatje 3 ore )

 

 • Lundrim me SUP ( Stand Up Paddle Monstair , e shpallur si aktiviteti me i mire i viti 2019 per bashkepunimin ne grup ) . (Cmimi 15 euro/personi , kohezgjatje 3 ore )

Te gjithe sportet me siper zhvillohen nen shoqerimin  e guidave profesioniste te pajisur me certifikate nderkombetare. 

Informacione mbi akomodimin : 

 • Hotel Horizon 3* Superior . I restauruar ne  vitin 2020 .Ndodhet ne hyrje te fshatit te Dhermiut me pamje panoramike ndaj bregdetit Jon .Disponon pishine per te rritur dhe femije.Te gjitha dhomat disponojn wi-fi , ajer te kondicionuar dhe ballkon.

 

 • Vila Marko  . Ndodhet 50 meter larg nga vija bregdetare ne fillim te shetitores  Dhermiut .Dhomat disponojn  wi-fi ,ajer te kondicionuar dhe ballkon .

SHENIM: PER PERSONAT QE AKOMODOHEN TEK VILA MARKO PER TRANSFERAT PER PLAZH NE DRIMADHE , PER ARSYE TE MUNGESES SE INFRASTRUKTURES DHE TRAFIKUT DUHET TE KRYEJNE NJE ECJE 5-10 MINUTA NE KEMBE NGA HOTELI NE PIKEN E TAKIMIT ME AUTOBUSIN.


€69
Ne cmim perfshihet
 • *Akomodimi 2 nete ne Dhermi (Ne hotelet perkates ).
 • *Transporti dhe shetitjet me minibus/bus .
 • *Mengjeset & Darkat .
 • *Perdorimi i pishines .(per hotel Horizon)
 • *Shoqerues Shqiptare gjate gjithe udhetimit.
 • Ne cmim nuk perfshihet
 • *Drekat
 • *Bileta skafit per ne Gjipe , 1200 Leke .
 • *Bileta e skafit per shetitjen ne Gjirin e Grames 3000 Leke .
 • *Gjithcka qe nuk eshte permendur ne rubriken " Ne cmim perfshihet "
 • Shenim

  POLITIKAT E FEMIJEVE


  • 0-2.99 VJEC JANË FALAS


  • 3-7.99 VJEC, NËSE AKOMODOHET NË DHOMË ME 2 TË RRITUR, PËRFITON 50 % ZBRITJE


  • MBI 8 VJEC PAGUAJNE SI TE RRITUR

  SHENIM


  ► AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) KA PAGESE EXTRA NE VARESI TE HOTELEVE KU QENDROHET.


  ► PËR REALIZIMIN E KETIJ UDHËTIMI NUMRI MINIMAL I PJESËMARRËSVE ËSHTË 20 (NJËZET)


  ► NË RAST ANULLIMI TË UDHËTIMIT KLIENTI NJOFTOHET 3 DITË PARA.


  ► NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO , DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR.


  ► PER REZERVIM NEVOJITET 50% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 5 DITE PARA NISJES .


  ► PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME.

  .
  .
  dhermi
  .