Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

Udhetimet  ,  Prill  -  Qershor 2019

.

.

Per te pare  Programin e plote  klikoni mbi  foton  ose  titullin e  guides  qe deshironi
Pranverë në Prishtinë dhe Prizren ,  2 Dite €45
Kosove: - Vizitohen: VIZITOHEN: PRISHTINE – PRIZREN - SUHAREK  , Data e Udhetimit:►27-28 , 28-29 Prill  , ► 4-5 , 18-19 Maj Mëngjesi  dhe darka  festive në Hotel. Vajtje - Ardhje me Autobus, Transfertat dhe Shëtitjet.
Weekend ne Korfuz  , 3  dite  fillon nga  €79 Allinclusive
Korfuz : Nisje  cdo te  Premte  ne  Mars dhe Prill  duke  filluar nga   data 29 Mars. Per  datat 26 dhe 27 Prill cmimi 99 euro. Perfshihet : Udhetimi me  Autobus  dhe  Traget  Akomodimi  ne  hotel   me Mengjesin ,Drken dhe Darken  perfshire .  Guida e  qytetit te Korfuzit  , Shoqërues shqiptar për të gjithë udhëtimin.
Stamboll direkt me avion  , 4 dite nga  239 €
Stamboll - Udhetim me  Avion direkt  cdo te  ente dhe te  premte te  muajit  Prill dhe  Maj   per  qendrim kater  dite    ,  per 239  euro  ne Proill  dhe 249  euro ne  Maj  . Akomodimi ne hotele me  4  *  me mengjesin te perfshire .Shetitjet dhe transfertat si ne Program.Shoqerues  grupi nga  Agjensia .
Stamboll: Nisje   27  Prill 08 , 16  22 Maj- Vizitohen: Stamboll , Selaniku , Sofie. Fjetje 2 netë në Stamboll , nje nate ne Selanik  dhe nje nate ne Sofje . Akomodimi  ne  hotel   me mengjesin perfshire  Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus, Shoqërues shqiptar për të gjithë udhëtimin.
Rome  dhe  Vatikan me  Traget dhe  Autobus    , 5 dite  249 €
Itali -   5 ditë €249, Nisja më    01 Maj  .Vizitohen: Roma dhe vatikani  . Fjetje 2 netë në  Rome  hotel 3* me mengjesin perfshire ,  dy nete ne Tragetin e linjes Durres - Bari- Durres  akomodim ne  dhome ,.Shetitjet dhe transfertat si ne Program , Shoqerues  grupi nga Agjencia .
Selanik-Katerini -Meteora-Janine  ,2 dite  49€
Greqi : - Nisja më    27 , 28 Prill  . - Çmimi përfshin: Vajtje - Ardhje me Autobus,vizite ne Selanik , Katerini , Meteora , Janine   Fjetjen 1 natë në  Hotel Platon Beach  ne Riviera  Olimpike me mengjesin perfshire . Shoqerues  grupi nga  Agjensia /
Hungari. Udhetim ne  Budapest    25 Maj   , me  avion  Tirane -Budapest - Tirane ,transferta me autobus Aeroport - Hotel  - Aeroport , akomodimi ne hotel 3* me mengjes   per tre  nete ne  Budapest . Shetitjet dhe transfertat si ne program
Pranvere  në Athine,  4 Ditë €119
Greqi :   10 Maj  ,Nisja nje dite para ne mesnate  - Vizitohet  Athina .  Fjetje 2 netë në hotel me 3* me mengjesin te perfshire . Udhëtimi me autobus Tiranë - Athine- Tiranë. Shoqerues  grupi  nga  agjencia .
Amsterdam: - Nisja më     17 Maj dhe 21 Qershor - Vizitohen: Amsterdam, Hagë dhe Rotterdam në Hollandë. Fjetje 3 netë në Amsterdam. Fluturimi me avion direkt Tiranë - Amsterdam. Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus, Shoqërues Shqiptar gjatè udhëtimit.
Janine  dhe Meteora , 2 dite  fillon nga  49  €
Greqi - Vizitohen: Janina dhe  Meteora  ,Data e Udhetimit►►4-5 , 18-19 , 25 -26 Maj►1-2 , 8 -9 Qershor per 49 Euro / person ne BB . Çmimi përfshin: Vajtje -Ardhje me Autobus , Fjetjen 1 natë në BB . Shetitjet dhe transfertat me autobus ,shoqerues nga Agjensia
Çeki-Hungari. Udhetim ne  Prage -Budapest  14 Maj , me  avion  Tirane -Budapest - Tirane ,transferta me autobus Budapest- Prage - Budapest , akomodimi ne hotel 3* me mengjes   nga te cilat nje nate ne Budapest dhe tre nete ne Prage . Shetitjet dhe transfertat si ne program

Sarajeve-Mostar-Medjugorje  , 3 Ditë €89

Bosnje : Nisja më      27 Prill - Vizitohet: Sarajeva , Mostari , Medjugorje. Fjetje 2 netë në Sarajeve ne Hotel me 3* me mengjes dhe darke perfshire , Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit.

Vjenë-Budapest - Beograd , 5 Ditë €199
Vjene: - Nisja më    27 Prill 2019 . - Vizitë: Split, Zagreb, Graz, Vjenë, Budapest, Beograd dhe Prishtinë. Fjetje: 1 natë në Split, 1 natë në Vjenë, 1 natë në Budapest, 1 natë në Beograd. Vajtje-Ardhje dhe Shëtitjet sipas Programit me Autobuz, Fjetjen në Hotel me mëngjese, Shqërues Shqiptar gjatë udhëtimit.
Serbi: Nisje   me     27  Prill- Vizitohen: Shkupi , Beogradi dhe Prishtina. Fjetje 2 netë në Beograd ,  Akomodimi  ne  hotel   me mengjesin   perfshire .  Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus, Shoqërues shqiptar për të gjithë udhëtimin.
Bullgari: Nisje   me    27  Prill - Vizitohen: Shkupi dhe Sofje. Fjetje 2 netë në Sofie ,  Akomodimi  ne  hotel   me mengjesin  dhe Darken  perfshire .  Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus, Shoqërues shqiptar për të gjithë udhëtimin.
Bukuresht: Nisje    me   28 Prill- Vizitohen: Shkupi, Sopfje ,Bukureshti  ,. Fjetje 2 netë në Bukuresht  dhe nje nate ne SOfje. Akomodimi  ne  hotel   me mengjesin perfshire  .  Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus, Shoqërues shqiptar për të gjithë udhëtimin.
Udhetim ne  në Vjenë , 3 Ditë €299
Vjene:  - Nisja më  30 Prill - Vizitohet: Vjenë . Fjetje 2 netë në Vjenë . Mëngjeset në Hotel, Fluturimi me avion Oher - Viene - Oher. Transfertat  Tirane  Oher  Tirane  dhe Shëtitjet me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit.

Paris dhe Mynih, 7 ditë €349, Nisja më     25  Prill  dhe 23 Maj   .Vizitohen: Paris, Bregdeti Dalmat, Zagrebi, Ljubljane, Salszburg, Mynih, Gjenevë, Milano. Fjetje 2 netë në Paris, 1 nate ne Bourg en Brese , 1 natë në Zagreb, 1 natë në Mynih dhe 1 natë në Trieste. Udhëtimi me aut.......

Pragë-Vjene-Budapest -Beograd , 7 Ditë €239
Prage: Nisje më   25  Prill  dhe 23 Maj - Vizitohen: Pragë, Karlovy Vari, Vjenë, Split, Zagreb, Graz, Budapest, Beograd dhe Prishtinë. Fjetje: 2 netë në Pragë, 1 natë në Split, 1 natë në Vjenë, 1 natë në Bratislavë dhe 1 natë në Beograd. Udhëtimi me autobus Tiranë - Split - Zagreb - Vjenë - Pragë - Budapest - Beograd - Prishtinë - Tiranë.
Pranvere  në Barcelonë, 8 Ditë €349
Barcelone: Nisja më  18 Maj  2019 - Vizitohen: Barcelonë,  Nicë, Monte Carlo,  Milano. Fjetje 3 netë në Barcelonë, 1 natë në Opatija , 1 nate ne Trieste   dhe 2 netë në Milano. Udhëtimi me autobus Tiranë - Opatija - Nisë - Barcelonë - Milano - Tiranë.
Paris: - Nisja më   18 Maj  dhe 22 Qershor  - Vizitohen: Paris në Francë. Fjetje 3 Netë në Paris. Mëngjeset në Hotel.   Fluturimi Direkt me avion Tirane - Paris - Tirane. Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus, Shoqërues Shqiptar.
Shtutgart, Strasburg, Zyrih, 7 Ditë €329
Strasburg: - Nisja më  26 Prill  - Vizitohen: Zagreb, Ljubljanë, Mynih, Shtutgart, Karlsruhe, Baden - Baden, Strasburg, Colmar dhe Mulhouse, Bazel, Zyrih, Liechtenstein, Innsbruck. Fjetje në Zagreb 1 natë, Mynih 1 natë, Shtutgart 1 natë, Bazel - Zyrih 1 natë dhe Trieste - Kozina 1 natë. Udhëtimi me Autobus, Mëngjeset në Hotel, Shëtitjet dhe Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit.
Rusi, Ukrainë, Poloni, R. Balltike me autobus , 13 Ditë €599
Moske: Nisja më 14 Maj dhe 18 Qershor - Vizitohet: Moskë dhe Shën Petersburg në Rusi, Kiev dhe Odesa në Ukrainë, Vilnius, Riga, Talin në Republikat Balltike, Varshavë dhe Krakov në Poloni, Dubrovnik dhe Zagreb në Kroaci, Vjenë në Austri, Bukuresht në Rumani, Sofje në Bullgari dhe Shkup në Maqedoni. Fjetje: 12 nete ne hotel me mengjes perfshire .Shetitjet dhe transfertat si ne program, Shoqerues  grupi nga Agjencia .
Spanjë dhe Portugali, 8 Ditë €649
Madrid: Nisja më 6 Maj 8  dite - Vizitohet: Barcelonë, Zaragosa, Madrid, Lisbonë, Sevilje, Cordoba, Malaga, Granada dhe Valencia. Fjetje 2 Netë Barcelonë, 1 natë Madrid, 2 netë Lisbonë, 1 natë Malaga dhe 1 natë Valencia. Transferim Vajtje Ardhje me autobus Tiranë - Aeroporti i Shkupit, Fluturimi direkt Vajtje - Ardhje me Avion direkt Shkup - Barcelonë - Shkup, Mëngjeset në Hotel, Transfertat dhe Shëtitjet. Shoqerues  grupi  gjate  gjithe udhetimit .
Udhetim ne  në Barcelonë me autobus , 7 Ditë €329
Barcelone: Nisja më 23 Maj  2019 - Vizitohen: Barcelonë, Montserrat, Nisë, Monte Carlo, Cannes, Marsejë, Milano. Fjetje 2 netë në Barcelonë, 1 natë në Rijeka, 1 natë në Nisë, 1 natë në Marsejë dhe 1 natë në Trieste. Udhëtimi me autobus Tiranë - Rijeka - Nisë - Barcelonë - Milano - Tiranë.
Kroçiere në Ishujt Grekë dhe Kushadasi - 6 dite € 499
Athine: - Nisje më 05 Maj - Çmimi përfshin: Udhëtimi vajtje-ardhje me autobus, Transfertat me autobus, Akomodim në Kroçieren Celestyal për 4 netë qëndrimi në Ultra All Inclusive, Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
Moske dhe St.Petersburg , 6 Dite € 749
Rusi: - Nisja më 18 Qershor - Vizitohen: Moska dhe St.Petersburgu. Fjetje Moske 2 netë dhe 2 netë në St.Petersburg. Fluturimi me avion Tivat -   St.Petersburg-dhe  Moske  -   Potgorice . Transferta me autobus   Tirane -Tivat  dhe Podgorice  -Tirane , Mëngjeset në Hotel, Transfertat dhe Shëtitjet.sipas programit , shoqerues  shqiptar  gjat  gjithe kohes
Pranvere  në Barcelonë, 4 Ditë €399
Barcelone: Nisja më   31 Maj  2019 - Vizitohen: Barcelonë,  Fjetje 3 netë në Barcelonë ne hotel me 3* mengjesi i perfshire .Fluturimi Direkt ,  Shkup -Barcelon -Shkup .Udhëtimi me autobus Tiranë -Shkup  - Tiranë.Shetitjet dhe transfertat si ne program.Shoqerues  grupi  nga  Agjensia  gjate  gjithe udhetimit.
Dubai: - Nisja më   04 Maj  629 euro  per  6  dite  - Çmimi përfshin: Transferimi Vajtje Ardhje me autobus nga Tirana në Aeroportin e Shkupit, Vajtje - Ardhje me Avion Direkt Shkup - Dubai - Shkup, Fjetje në Hotel me mëngjese, Transfertat dhe Shëtitjet , shoqerues  grupi nga Agjencia .
Pranverë në Spanjë dhe Portugali, 13  Dite  €629
Spanje-Portugali : Nisja më 31 Maj. Vizitohen: Barcelonë, Zaragosa, Madrid, Porto, Lisbonë, Sevilje, Cordoba, Malaga, Granada, Valencia, Montserrat, Nisë, Monte Carlo, Cannes, Marsejë, Milano. Fjetje 3 netë në Barcelonë, 1 natë Madrid, 1 natë Porto, 1 natë Lisbonë, 1 natë Malaga, 1 natë Valencia, 1 natë në Rijeka, 1 natë në Nisë, 1 natë në Marsejë dhe 1 natë në Trieste. Udhëtimi me autobus Tiranë - Rijeka - N...
Amsterdam- Prage - Beograd , 8 Ditë €399
Amsterdam: Nisja më 27 Prill 2019 - Vizitohen: Amsterdam, Ljubljanë, Salsburg, Mynih, Hagë, Rotterdam, Pragë, Budapest, Beograd. Fjetje 3 netë në Amsterdam, 1 natë në Zadar, 1 natë në Mynih. 1 natë në Pragë dhe 1 natë në Beograd. Udhëtimi me autobus Tiranë - Ljubljanë - Mynih - Amsterdam - Pragë - Budapest - Beograd - Tiranë.
Pashket  ne  Selanik-Katerini -Meteora , 3 dite  99€
Greqi : - Nisja më 27 Prill. - Çmimi përfshin: Vajtje - Ardhje me Autobus,vizite ne Selanik , Katerini , Meteora ,Fjetjen  2 netë në  Katerini  me mengjesin dhe  darken perfshire . Shoqerues  grupi nga  Agjensia /
Pashket  ne  Lefkada , 3 dite  99€
Greqi : - Nisja më 27 Prill. - Çmimi përfshin: Vajtje - Ardhje me Autobus,vizite ne Parga -Preveza -Lefkada -Janine ,Fjetjen  2 netë në  Lefkada  me mengjesin dhe  darken perfshire . Shoqerues  grupi nga  Agjensia /
Pranverë në Kryeqytetet Skandinave, 6 Ditë €599
Stockholm: - Nisja më 6 Maj, - Vizita në: Copenhagen, Malmo, Oslo, Stockholm. Fjetje 1 natë në Helsingor, 1 natë në Gothenburg, 1 natë në Oslo dhe 2 netë në Stokholm. Transferimi Vajtje Ardhje me autobus nga Tirana në Shkup, Vajtje - Ardhje me Avion Direkt Shkup - Malmö dhe Stockholm - Shkup. Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit.
Pranverë në Zyrih dhe Bazel, 4 Dite € 359
Zyrih: - Nisja më 18 Maj - Vizitohen: Zyrih, Lucernë, Bernë, Bazel, Lozanë. Fjetje në Zyrih 2 netë dhe 1 natë në Bazel. Fluturimi me avion Prishtinë - Bazel - Prishtinë. Transferim Vajtje Ardhje me autobus Tiranë - Aeroporti i Prishtinës, Mëngjeset në Hotel, Transfertat dhe Shëtitjet.
Pranverë Skandinave, 16 Ditë €699
Stockholm: Nisja më 28 Maj. Vizitohet: Kopenhagen, Stockholm, Oslo, Helsinki, Shën Peterburg, Goteborg, Helsingor, Helsinborg, Zadar, Salzburg, Mynih, Hannover, Hamburg, Tallinn, Riga, Vilnius, Varshavë, Krakow, Budapest. Fjetje: 1 natë në Zadar, 1 natë në Mynih, 1 natë në Hannover, 1 natë në Kopenhagen, 1 natë në Goteborg, 1 natë në Oslo, 2 netë në Stockholm, 1 natë në Helsinki, 2 netë në Shën Peterbu...

Nderkohe  mund  te  shikoni  dhe  per  pushime  Verore  👇
.