Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

Ulqin- Budva , Plazh  6 dite  nga  €140 ,  (z)

– Cmimet me meposhtme jane te vlefshme deri ne

dt : 15 Mars


6 ditë plazh në :Budva – Ulqin – Ploce – Shën Stefan – Havana Beach – Jaz – Hawai Beach - Ada Bojana

 

►Datat e Udhetimeve

 

21 - 26 Qershor -  €140

 

28 Qershor - 3 Korrik -  €155

 

5 - 10 , 12 - 17 Korrik -  €165

 

19 - 24 , 26 - 31 Korrik -  €175

 

2 - 7 , 9 - 14 , 16 - 21 , 23 - 28 , Gusht -  €195

 

30 Gusht - 4 Shtator -  €185

 

6 - 11 Shtator -  €180

 

Per  programin 3  ose 5  dite  kliko me poshte Plazh 6 dite ne Budva – Ulqin – Ploce – Shen Stefan – Havana  Beach – Jaz – Hawai Beach - Ada Bojana


Programi:


 • Dita e pare

  Nisja nga Tirana në orën 07:00 të mëngjesit. Kalimi i pikës kufitare Murriqan. Plazh në Valdanos, i cilësuar si një nga plazhet më të bukura të qytetit të Ulqinit. Mundësi argetimi Scuba Diving. Kthimi në hotel, darka në hotel. Pas darke sipas dëshires argetim në Clubet e Natës të Ulqinit (dalja në darkë bëhet individualisht)


 • Dita e dyte

  Pas konsumimit të mëngjesit nisemi drejt plazhit të Jazit. Ndalesë panoramike në Shën Stefan për foto. Plazh në Jaz Beach ( i cilësuar si plazhi ku organizohen koncertet me muzike live gjatë verës). Plazhi ofron sporte të ndryshme ujore si mundesia më e mirë e argetimit. Nisemi drejt Ulqinit. Darka në hotel. Pas darke të shoqëruar nga guida argëtim në Clubet e natës të Ulqinit.


 • Dita e trete

  Mëngjesi në hotel. Pas mëngjesit nisemi drejt Budvës, vizitë qytetit të Budvës, Portin e Jahteve, Qytetin e Vjetër, Kercimtaren e Budvës. Plazh në Ploce Beach. Mundesi argëtimi Parascending ku mund të shikoni plazhet dhe qytetin e Budvës nga sipër. Nisemi drejt Ulqinit. Darka në hotel. Pas darke sipas dëshires argëtim në Clubet e Natës të Ulqinit. (Dalja në darkë behët në mënyrë individuale)


 • Dita e katert

  Mëngjesi në hotel. Pas mëngjesit nisemi drejt qytetit të Kotorrit per vizite kulturore ne qender te qytetit te vjeter . Me pas shkojm drejt qytetit te Budvës. Plazh në Ishullin Hawai. Shëtitje me anije. Mundësi argetimi Bungee Jumping. Nisemi drejt Ulqinit. Darka në Hotel. Pas darkë sipas dëshirës argetim në Clubet e Natës të Ulqinit. (Dalja në darkë behët në mënyrë individuale)


 • Dita e peste

  Mëngjesi në hotel. Kohë e lirë për plazh në Havana Beach. Mundësi argetimi Kit Surf. . Vizite gjate mbremjes ne qender te qytetit te Ulqinit .


 • Dita e gjashte

  Mengjesi ne hotel , Pas mengjesit plazh ne plazhin e madh
  ne Ulqin . Shetitje ne Ada Bojana .Nisja pasdite drejt Tiranes .
  Mberritja ne Tirane dhe Durres ne darke.

  Fundi i udhetimit tone


 • Kliko ketu per Budva 3 ditë

  NE CMIM PERFSHIHET:

  -Guidat sipas programit
  -Transporti me autobus komod
  -Akomodimi në hotel 4* pranë Plazhit të Madh në Ulqin
  -Mengjesi dhe darka


  Ne cmim nuk perfshihet

  • Siguracioni i Jetes ne udhetim ( i detyrueshem )
  • Gjithcka qe nuk eshte permendur ne program
  • Biletat e hyrjeve neper muzeume apo sporte te ndryshme uji
  • Taksa e qendrimit 1.25 Euro personi/nate


  Shenim

  Pagesat e femijeve:
  0 – 2 Vjec (Falas)
  2 – 11 Vjec (40 % zbritje)
  Mbi 11 vjec – Pagese e plote


  ►AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) PAGUAN 25 % ME PAK SE CMIMI PER DY PERSONA
  ►NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO , DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR.
  ►PER REZERVIM NEVOJITET 50% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 5 DITE PARA NISJES.
  ►PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME.
  ►AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER PERSONAT E KTHYER NGA POLICIA PER ARSYE TE NDRYSHME SIC JANE MUNGESE DOKUMENTACIONI, ESPULS, ETJ.
  ►NESE NUK I KA MBUSHUR 18 VJEC, DHE UDHETON ME NJERIN OSE ASNJERIN NGA PRINDERIT, I DUHET PATJETER PROKURE E NOTERIZUAR.

  .
  .
  .