Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

Ulqin - Kotorr , Plazh  3 dite  nga  €79 ,  (z)

Budva 3 ditë


Vizitohet: Ulqin – Ploce – Shen Stefan – Florida Beach – Hawai Beach – Valdanos


Datat e udhetimeve   dhe  hotelet  do te  jene si me poshte


► 3 - 5 , 10 - 12 , 17 - 19 , 24 - 26 Korrik ,
HOTEL MONTE WIENA 3 * €79
Hotel Laguna 4* €99

=========================

► 31 Korrik - 2 Gusht ,
HOTEL MONTE WIENA 3 * €89
Hotel Laguna 4* €109

=========================

► 7 - 9 , 14 - 16 , 21 - 23 Gusht ,
HOTEL MONTE WIENA 3 * €89
Hotel Laguna 4* €109

=========================

► 28 - 30 Gusht ,
HOTEL MONTE WIENA 3 * €79
Hotel Laguna 4* €99
=========================
  • HOTEL MONTE WIENA 3* ( ndodhet 5 minuta ecje ne kemb larg nga qendra e Ulqinit)
  • HOTEL LAGUna 4* ( ndodhet ne plazhin e madh , zona me e frekuentuar per plazh ne Ulqin )

Kliko  ketu  per   toure  6  ose 5 Dite
Ulqin – Ploce – Shen Stefan – Florida Beach – Hawai Beach – Valdanos

Programi:


Dita e pare

 

Nisja nga Tirana në orën 07:00 të mëngjesit. Kalimi i pikës kufitare Murriqan. Plazh në Valdanos, i cilësuar si një nga plazhet më të bukura të qytetit të Ulqinit. Mundësi argetimi Scuba Diving. Kthimi në hotel, darka në hotel. Pas darke sipas dëshires argetim në Clubet e Natës të Ulqinit (dalja në darkë bëhet individualisht)


Dita e dyte

 

Mëngjesi në hotel. Pas mëngjesit nisemi drejt qytetit të Kotorrit per vizite kulturore ne qender te qytetit te vjeter . Me pas shkojm drejt qytetit te Budvës. Plazh në Ishullin Hawai. Shëtitje me anije. Mundësi argetimi Bungee Jumping. Nisemi drejt Ulqinit. Darka në Hotel. Pas darkë sipas dëshirës argetim në Clubet e Natës të Ulqinit. Dalja ne darke behet me autobusin e kompanis .


Dita e trete

 

Mengjesi ne hotel , Pas mengjesit plazh ne plazhin e madh

ne Ulqin . Shetitje ne Ada Bojana .Nisja pasdite drejt Tiranes .

Mberritja ne Tirane dhe Durres ne darke.

 

Fundi i udhetimit tone

Kliko ketu per Budva 6 ditë

Gallery


NE CMIM PERFSHIHET:

 

• Guidat sipas programit

• Transporti me autobus komod

• Akomodimi ne Hotel 4* prane Plazhit te Madh Ulqin

• Mengjesi dhe darka


Ne cmim nuk perfshihet

 

• Siguracioni i Jetes ne udhetim ( i detyrueshem )

• Gjithcka qe nuk eshte permendur ne program

• Biletat e hyrjeve neper muzeume apo sporte te ndryshme uji

• Taksa e qendrimit 1.25 Euro personi/nate


Shenim

Pagesat e femijeve:

0 – 2 Vjec (Falas)

2 – 11 Vjec (70% te shumes)

Mbi 11 vjec – Pagese e plote

 

►AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) PAGUAN 25 % ME PAK SE CMIMI PER DY PERSONA

►NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO , DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR.

►PER REZERVIM NEVOJITET 50% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 5 DITE PARA NISJES.

►PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME.

►AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER PERSONAT E KTHYER NGA POLICIA PER ARSYE TE NDRYSHME SIC JANE MUNGESE DOKUMENTACIONI, ESPULS, ETJ.

►NESE NUK I KA MBUSHUR 18 VJEC, DHE UDHETON ME NJERIN OSE ASNJERIN NGA PRINDERIT, I DUHET PATJETER PROKURE E NOTERIZUAR.

► Njoftim : 

Ne baze te kritereve te vendosura deri tani  per mbrojtjen  ndaj  virusit Covid19 dhe parandalimin e tij  klienti duhet  :

– Te kete maska mbrojtese  per  fytyren .

– Doreza mbrojtese per duart .

– Duhet te dezinfektoje duart ne cdo hyrje dhe dalje nga autobusi.

– Duhet te mase temperaturen cdo fillim udhetimit para se te hyje ne automjet.

– Te ruaj distancen  1.5 m ndaj stafit apo klienteve  te tjere gjate hipjes apo zbritjes ne autobus  .
– Sugjerohet qe ulja ne sedilje te behet afer e afer vetem ne rast kur personat jane nga nje familje .

– Te njoftoje  ne kohe reale stafin e kompanise ne momentin qe do te ndieje simptomat  si , lodhje fizike , temperature , kolle e thate , veshtiresi ne frymemarrje , dhimbje ne kraharor , dhimbje trupi , rrufë , fyt i thate , diarre , konfuzion .

( Per cdo informacion te ri  ne vazhdim qe organet qeveritare do te vendosin per masat mbrojtese  nga covid19  klienti do te njoftohet  ne kohe .)

.
.
.