Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

Platon  2* Superior  - Riviera Olimpike

Platon 2* Superior (All Inclusive Light)

Zbritje 20% për Rezervime të Hershme deri më 28 Shkurt


Shtesa €45 për transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

Platon  2* Superior ,Riviera Olimpike

 

Riviera Olimpike

PLATON BEACH ndodhet në Olympic Beach në zonën  Riviera Olimpike. I pozicionuar në nje hapsire të gjelbërt dhe të çon në një plazh të bukur në ujrat e pastra blu dhe rërë të artë. Ky është një plazh i organizuar, vetëm 50 metra nga lokalet,hoteleritë,me shtretër dielli, cadra, bare, plazhe dhe taverna, ndërsa zona është e përshtatshëm për të gjitha sportet e ujit. Ju mund të gjeni gjithçka që ju nevojitet në olimpik Beach, aty gjenden  supermarkete, dyqane gazetash dhe dyqane të tjera. Përveç kësaj, ka një stacion autobusi, vetëm 10 metra nga hyrja e hotelit. Vizitorët e të gjitha moshave nuk duhet të humbasin asnjë përvojë të mrekullueshme të një shëtitje përgjatë rrugës nga olimpik Beach në Paralia Katerinis.

Platon Beach është vetëm 6 km larg nga Katerini qytetit dhe 70 km nga Aeroporti Thessalonik. Vendndodhja e saj e privilegjuar i lejon miqve të saj për të hyrë në të gjitha fushat në drejtim me autobus, makinë apo edhe me taksi. Në sajë të vendndodhjes së hotelit  gjenden  ujrat e pastra e të gjitha të vlerësuara me çmime plazhet Blue Flag të Rivierës Olimp.  Një plazh i bukur me ujrat kristal i qetë dhe rërë të mrekullueshme. Në det ka taverna dhe kafene, Beach Volley dhe plazhi është në dispozicion për sportet e ujit. 

Shërbimet që ofron hoteli:

-ajër të kondicionuar
-kafene
-parking
-lavanteri
-wi-fi
-info ne udhëtim
-kasafortë
-shërbim mjëkësor

Më Shume Detaje:
Koncepti All Inclusive Light:
Mëngjesi, Dreka dhe Darka - Bufe në Restorant me Pije të limituara: Ujë dhe Pije jo Alkoolike (Cola, limonadë, portokalladë, soda ) ose një gotë Birrë ose një Gotë Verë.
Kujdes:
-Pijet janë të përfshira vetëm gjatë Mëngjesit, Drekës dhe Darkës në Restorant.

 

 Kujdes:

Nga 1 Janari 2018, në të gjithë Hotelet e Greqisë aplikohet Taksë lokale Qëndrimi. 

Klientë DUHET ta paguajnë direkt në Hotel. 

Taksat janë: 

• Hotel 5*: €4.00 për dhomë në natë

• Hotel 4*: €3.00 për dhomë në natë

• Hotel 3*: €1.50 për dhomë në natë

• Hotel 2* dhe 1*: €0.50 për dhomë në natëVenndodhja ne Harte

platon hotel olympic beach
.

Çmimet baze t e dhomave per dy  persona    ( jane pa  oferte  dhe  pa transport )

Telemachos Village 2* Superior

 

Çmimet e dhomave

» Dhomë Standart (Max: 3 Rritur)  Tarifa

nga 01/04/2019 në 20/06/2019

€ 72.00

nga 21/06/2019 në 21/07/2019

€ 84.00

nga 22/07/2019 në 31/08/2019

€ 100.80

nga 01/09/2019 në 30/10/2019

€ 72.00

» Dhomë Familjare (Max: 3 Rritur + 1 Fëmije)  Tarifa

nga 01/04/2019 në 20/06/2019

€ 84.00

nga 21/06/2019 në 21/07/2019

€ 96.00

nga 22/07/2019 në 31/08/2019

€ 112.80

nga 01/09/2019 në 30/10/2019

€ 84.00

 

Çmimet për dhomë, akomodimi all inclusive