Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

Pashket ne Lefkada, 3 dite €99

Pashket ne Lefkada 3 Dite 99 Euro

Vizitohen:

Plazhet dhe Ishujt :

#Portokatsiki #Egremni  #Scorpions, #Meganisi #Itaka ,#Kefalonia

Qytetet:

#Preveza, #Parga , #Lefkada, #Janina


Data e Udhetimit:     27  Prill

    Hotel Pegasos 3*-  99 Euro
 

Programi:

 

►Dita e Pare:

Nisja nga Tirana ne mengjes ne oren 05.00. Ndalesa te shkurtra rruges. Kalimi i kufirit nga pika kufitare e Qafe Botes. Vizite ne qytetin e Parges, ku mund te konsumojme dhe dreken .Vazhdimi I udhetimit drejt ishullit te Lefkades .Akomodimi ne hotel Pegasos 3*

 

►Dita e Dyte:

Pas mengjesit nisemi per ne fshatin turistik Nidri . Aty do te startojm viziten e mbrekullueshme me anije ne plashet dhe ishujt me fame boterore si , Porto Katsiki , Egremni , Skorpion , Itaka , Kefalonia , Meganisi . Ky udhetim fantastik starton ne oren 10:00 dhe perfundon rreth ores 17:00 dhe ka nje kosto extra prej 15 euro per person .

Kthimi perseri ne hotel . Konsumimi I darkes tradicionale te pashkeve.

 

►Dita e Trete:

Mëngjesi në hotel.Ndales per kafe dhe vizite ne Preveza . Me pas nisemi per ne Janine , aty do te kemi mundesi per te bere nje vizite ne shetitoren buze liqent dhe ne kalane e Janises .Konsumimi I drekes ne Janine ne menyre individuale . Kthimi ne Tirane nga dogana e Kakavise . Mberritja ne Tirane ne darke .

Fundi I sherbimit tone .


Ne cmim  perfshihet

*Transporti me autobus komod

*Akomodimi 3*

*Mengjesi

*Darka bufe

*Shoqerues shqiptar gjate udhetimit


Ne cmim nuk perfshihet

*Shetitja me anije 15 Euro/person

*Drekat

*Gjithcka qe nuk eshte permendur me siper

*Taksat locale te ligjit te ri Grek qe paguhen cash ne recepsion, 1.5 euro per dhome ne nate ne hotel me 3*, 3 euro per dhome ne nate ne hotel me 4* .

Shenim

 

FEMIJET

• 0-3.99 VJEC JANË FALAS

• 4-11.99VJEC, NËSE NJE FEMIJE AKOMODOHET NË DHOMË ME 2 TË RRITUR, PËRFITON 50 % ZBRITJE

• MBI 12 VJEC PAGUAN SI I RRITUR

SHENIM

►AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) PAGUAN

25 % ME PAK SE CMIMI PER DY PERSONA .

►NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO , DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR.

►PER REZERVIM NEVOJITET 30% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 10 DITE PARA NISJES.

►PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME.

►AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER PERSONAT E KTHYER NGA POLICIA PER ARSYE TE NDRYSHME SIC JANE MUNGESE DOKUMENTACIONI, ESPULS, ETJ.

►NESE NUK I KA MBUSHUR 18 VJEC, DHE UDHETON ME NJERIN OSE ASNJERIN NGA PRINDERIT, I DUHET PATJETER PROKURE E NOTERIZUAR.

 

.
lefkada-parga-preveza
Pashket
.
 
  Cmimet e Dhomave
Parga - Lefkada -Preveza
27-29   Prill -3 dite
 Tarifa
  Dhomë Standart Hotel 3*  (Max: 3 Rritur)

.
 € 99.00

  Çmimi për person të Rritur në Dhomë Dyshe
 
 
.
.

PENALTI NE RASTET E ANULLIMIT TE REZERVIMIT
• Anullimi deri ne 30 dite kalendarike para nisjes nuk ka penale
• Anullimi 29 dite deri 25 dite kalendarike para dates se anullimit te Paketes turistike i jep te drejten Kompanise te mbaje 20% te vleres totale te Paketes.
• Anullimi 24 dite deri 15 dite kalendarike para dates se anullimit te Paketes turistike i jep te drejten Kompanise te mbaje 50% te vleres totale te Paketes.
• Anullimi 14 dite deri 7 dite kalendarike para dates se anullimit te Paketes turistike i jep te drejten Kompanise te mbaje 75% te vleres totale te Paketes.
• Anullimi 7 dite  kalendarike para dates se flimit te Paketes turistike i jep te drejten Kompanise te mbaje 100% te vleres totale te Paketes.

Regullore+ Kontrate