Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

Viti i Ri 2022  ne Paris , 4  dite 499  euro personi

paris qyteti i   magjishem
Detajet e turit

Dita e Parë: 

Udhëtimi me avion direkt Tiranë - Paris. Nisja në orën 20:205. Mbrritja në Paris në 22:50. Transferimi për në Hotel. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.

Dita e Dytë: Mëngjesi në hotel. Vizitë panoramike e Parisit ku do të shikohen:  Sheshi i Katedrales Notre Dame,  Muzeu Luvrit. Kulla Eiffel, Harku i Triumfit, Place du Trocadero, Pallati Invalideve, Varri Napoleonit, Kopshti Tyilerive. Vizitë në Muzeun e Luvrit. Fjetje në  hotel.


OPSIONALE: Darka e Vitit të Ri


Dita e Tretë:

Mëngjesi në Hotel

OPSIONALE: Paradite, Vizitë në Versajë.

Pasdite Vizitë në: Opera Garnier, Place Vendome, Place de La Concorde, Assemblee Nationale, Tuneli nën Pont D’Alma. Shetitje me Anije ne Lumin Seine. Vizite ne Baziliken Sacre Coer dhe Mulin Rouge. Shëtitje e lirë në Kopshtin e Luxemburgut dhe Panteon. Fjetje ne Hotel.

Dita e Katërt:

Mëngjesi në Hotel. Të lirë në Qendrën Tregtare. Transferimi për në Aeroportin e Parisit. Fluturimi direkt Paris - Tiranë. Nisja në orën 15:50 Mbrritja në Tiranë në orën 18.30.

OPSIONALE: Darka e Vitit të Ri në:


- Cabaret Moulin Rouge €500


- Cabaret Paradis Latin €360


- Bateaux Mouches €390


- Bateau Marina de Paris €275


- Cabaret Pau Brasil €250


- Cabaret Happy Days €235


- Restaurant Spectacle Brasil Tropical €250

Në pagesë përfshihen:
1. Udhëtimi vajtje-ardhje me avion
2. Transfertat dhe shëtitjet me autobus.
3. Akomodim në hotel për 3 netë qëndrimi.
4. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
6. Lejohet të merret me vete në avion vetëm një bagazh me përmasa deri në 55 x 40 x 25 cm. (Kujdes - Mbi këto përmasa dhe Bagazh për checkin ka shpenzime ekstra).

Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Hyrjet në monumente dhe muzeume.
3. Lundrimi me Anije.
Zgjidhni extra për t`iu shtuar paketës tuaj!
Darkë Gala në Caveau de l'Ile ( 129 €  )
Darkë Gala në Kroçiere Marina de Paris ( 275 €  )
Darkë Gala në Bateaux Mouches (390 €  )
Darkë Gala në Oh Happy Paris ( 235 €  )
Darkë Gala në Crazy Horse ( 250 € )
Darkë Gala në Paradis Latin ( 360 €  )
Darkë Gala në Moulin Rouge ( 500€  )
Darkë Gala në Lido de Paris ( 680 €  )
.
.
  paris - viti i ri 2022
 
 
Çmimet e dhomave
Paris Viti i Ri
nga  30/12/2021-02/01/2022
 Tarifa
  Dhome standarte  Max 3 persona
 
  € 499.00
  Çmimi per te rritur ne  dhome dyshe
 
 
.
.

.

.