Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

Olympus Thea Boutique 4*  -Riviera Olimpike

Olympus Thea Boutique 4* - Platamon, R. Olimpike (All Inclu)

Zbritje 25% për Rezervime deri më  28 Shkurt


Shtesa €45 për transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

Olympus Thea Boutique 4*  -Riviera Olimpike

 

Hoteli Olympus Thea Boutique me 4 yje, është një resort all-inclusive, me një sfond të malit Olimp dhe një pamje panoramike e detit Egje, është ndërtuar në rrugën kombëtare Selanik- Athinë.

Hoteli ka 2 pishina në natyrë, një kopshët dhe një restorant me tarracë në natyrë.
Shtretër Coco Mat dhe dizajni minimalist karakterizojnë dhomat pritëse të Thea Olimpus. Secilia dhomë është e papërshkueshme nga zëri dhe e pajisur me ajer të kondicionuar. Mund të gjeni dhoma me Pamje nga Deti dhe nga Mali. Në dhomë do të keni TV satelitor, Wi-Fi falas dhe një minibar. Dhoma të ndërlidhura dhe dhoma miqësore për persona me aftësi të kufizuara janë gjithashtu në dispozicion.

Olimpus Thea shërben një bufe të përditshme mëngjesi, midis ores 7:30 dhe 10:00. Gatimet greke dhe ndërkombëtare shërbehen më vonë gjatë ditës, ndërsa bari shërben një shumëllojshmëri të pijeve dhe kokteje. Mund të keni dhe sherbimin në dhomë gjithashtu.
I përshtatshëm për akomodim në verë dhe dimër, Olimpus Thea është vetëm 500 m nga bregdeti Pieria dhe plazhin e tij Blue Flag dhe 800 m nga plazhi Platamonas. Elatochori Ski Resort ndodhet 50 km. Hipizmi, ngjitja në mal dhe çiklizmi malor janë aktivitetet popullore në këtë zonë.

Gjatë verës, Hoteli Olimpus Thea Boutique ofron një shërbim falas me autobuz në plazh gjatë ditës. Parkim falas privat është në dispozicion gjithashtu.

Më Shume Detaje: Koncepti All Inclusive në Hotel përfshin:
Mengjesi, Dreka, Darka Bufe në Restorantin Kryesor

Orari i shërbimeve:
•Mengjesi 7:30 – 10:00
•Dreka 13:00 – 14:30
•Darka 19:30 – 21:30

•Akulloret shërbehen nga Bari I Pishinës nga ora 12.00-15.00
•Caj dhe Kafe me kek ose me biskota nga ora 10.00 -13.00
•Shezllonet dhe çadrat në pishinë janë falas.
•Peshqirë në pishinë nga ora 10.00 deri 14.30 (depozitë €10 për peshqir)

Gjatë Drekës dhe Darkës në Restorantin kryesor shërbehen: Verë shtepie (e bardhë dhe e kuqe), birrë me krikël, pije freskuese (coca-cola, limonadë etj), caj, kafe, çokollate e ngohtë.

Bari kryesor 11.00- 22.00 (me vetëshërbim).
Verë shtepie (e bardhë dhe e kuqe), birrë me krikël, pije freskuese (coca-cola, limonadë etj), caj, kafe, çokollate e ngohtë, Uzo.

Bari i Pishinës 10.00 - 19.30 (me vetëshërbim)
Verë shtepie (e bardhë dhe e kuqe), birrë me krikël, pije freskuese (coca-cola, limonadë etj), caj, kafe, çokollate e ngohtë, Uzo.
-500 m nga bregdeti Pieria
-800 m nga plazhi Platamonas
-50 km nga Elatochori Ski Resort


 Kujdes:

Nga 1 Janari 2018, në të gjithë Hotelet e Greqisë aplikohet Taksë lokale Qëndrimi. 

Klientë DUHET ta paguajnë direkt në Hotel. 

Taksat janë: 

• Hotel 5*: €4.00 për dhomë në natë

• Hotel 4*: €3.00 për dhomë në natë

• Hotel 3*: €1.50 për dhomë në natë

• Hotel 2* dhe 1*: €0.50 për dhomë në natëVenndodhja ne Harte

olympus thea boutique
.

Çmimet baze t e dhomave per dy  persona    ( jane pa  oferte  dhe  pa transport )

Olympus Thea Boutique 4*

 

Çmimet e dhomave

» Dhomë Standarte me Pamje nga Toka (Max: 3 te Rritur + 1 Femije)  Tarifa

nga 24/05/2019 në 09/06/2019

€ 99.84

nga 10/06/2019 në 09/07/2019

€ 124.80

nga 10/07/2019 në 28/08/2019

€ 134.88

nga 29/08/2019 në 10/09/2019

€ 124.80

nga 11/09/2019 në 10/10/2019

€ 99.84

» Dhomë Standarte me Pamje nga Deti (Max: 3 Rritur + 1 Fëmijë)  Tarifa

nga 24/05/2019 në 09/06/2019

€ 109.92

nga 10/06/2019 në 09/07/2019

€ 134.88

nga 10/07/2019 në 28/08/2019

€ 144.00

nga 29/08/2019 në 10/09/2019

€ 134.88

nga 11/09/2019 në 10/10/2019

€ 109.92

 

Çmimet për dhomë, akomodimi all inclusive