Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

Niko  Hotel 2* S - Parga , Preveza

Niko 2*Superior - Kanali, Preveza (All Inclusive Light)

Zbritje 25% për Rezervime të Hershme deri më 28 Shkurt


Shtesa €45 për transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

Preveza

Niko Hotel është i pozicionuar në mënyrë ideale në një mjedis të qetë në Kanali.Hoteli është 3 minuta më këmbë nga plazhi. Vetëm 30 m nga Kanali Beach, Niko Hoteli ofron dhoma me  ballkon privat. Puahuesit  mund të relaksohen  në kopshtin  e gjerë. 

Hoteli ka 29  dhoma te rehateshme ,te gjitha dhomat janë të pajisur me ajër të kondicionuar.  Niko Hotel është  zbukuruar me ngjyra neutrale, mobilje prej druri, të gjitha dhomat kanë TV. Restoranti shërben menu lokale greke, si dhe kuzhinë ndërkombëtare. Bari shërben shumëllojshmëri pijesh.

Niko hotelit ofron mikepritje për 24-orësh . Hoteli është vetëm 200 m nga qendra e Kanali. 


Sherbimet  qe  ofron  hoteli:

  •  Parking falas
  • Wifi falas
  • Shesh lojërash për fëmijë
  • Fushë tenisi
  • bar
  • Restorant
  • Fax / fotokopje

Kujdes:
Nga 1 Janari 2018, në të gjithë Hotelet e Greqisë aplikohet Taksë lokale Qëndrimi. 
Klientë DUHET ta paguajnë direkt në Hotel. 
Taksat janë: 
• Hotel 5*: €4.00 për dhomë në natë
• Hotel 4*: €3.00 për dhomë në natë
• Hotel 3*: €1.50 për dhomë në natë
• Hotel 2* dhe 1*: €0.50 për dhomë në natë

Më Shume Detaje: Koncepti All Inclusive Light:
Mëngjesi, Dreka dhe Darka - në Restorant me Pije: Ujë, Pije jo Alkoolike, Birrë dhe Verë
Kujdes: Pijet janë të përfshira vetëm gjatë Mengjesit, Drekës dhe Darkës në Restorant.

Venndodhja ne Harte

niko hotel preveza
.

Çmimet baze t e dhomave per dy  persona    ( jane pa  oferte  dhe  pa transport )

Niko Hotel 2*S

 

Çmimet e dhomave

» Dhomë Standarte (Max: 3 Rritur ose 2 Rritur + 2 fëmijë)  Tarifa

nga 01/05/2019 në 30/06/2019

€ 78.00

nga 01/07/2019 në 15/07/2019

€ 91.20

nga 16/07/2019 në 31/07/2019

€ 105.60

nga 01/08/2019 në 31/08/2019

€ 117.60

nga 01/09/2019 në 30/09/2019

€ 78.00

 

Çmimet për dhomë, akomodimi all inclusive light