Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

Mirada Del Mar 5* - Kemer

.
.
OFERTE :  Zbritje  -20% për Rezervime të Hershme deri 31 Mars

Mirada Del Mar 5* - Kemer

 

Hoteli - 5 yje është ndërtuar në vitin 1990 dhe rinovuar në vitin 2005 dhe ndodhet në Bregdetin e zonës së Goynukut në Qytetin e Kemerit. Hoteli është i vendosur 45 km larg Aeroportit të Antalyas, 35 km larg Qytetit të Antalyas dhe 9 km nga Qyteti i Kemerit. Hoteli disponon 541 Dhoma në total (488 Dhoma Standarte, 32 Dhoma Familjare, 4 Dhoma për Paraplegjikët, 5 Suita dhe 3 Suita mbretërore).

 

Dhomat janë të pajisura me:

- Ajër të Kondicionuar

- TV satelitor

- Ballkon

- Moket

- Tharëse flokësh

- Vaskë

- Telefon (me pagesë)

- Minibar

 

Brenda kompleksit të Hotelit:

- Restorant i jashtëm dhe Restorant i brendshëm, 3 Restorante A”la Carta (Italian, Turk dhe Peshku) dhe Bufe për fëmijët

- Kafe turke, Bar në pishinë, Bar në Plazh, Snack Bar, Lobi bar, Aqua bar dhe Disko

- Pishinë e jashtme, Pishinë e brendshme, Pishinë për fëmije dhe Akuapark me Rrëshkitëse

- Fitness, Sauna, Banjo Turke, Jakuzzi dhe Masazh

- Animacione

- Kopësht zoologjik

- Kinema, Mini-club, Bebisiter, Disko, Mini-golf, Librari Parukeri, Shopping Center, Muzikë live, Gjimnastikë, Shërbim Mjekësor, etj.

Më Shume Detaje:

 

Koncepti “Ultra All Inclusive” përfshin:

- Mëngjesin, Drekën dhe Darkën bufe

- Snack bar

- Pijet alkolike të vendit dhe jo alkolike, si edhe disa pije te importit.

- Wireless

- Animacion

- Mini-club

- Aerobi

- Gjimnastikë

- Sauna

- Banjo Turke

- Fitness Center

- Volejboll

- Basketboll

- Cadrat, peshqirët dhe shezlonge në plazh dhe pishinë

 

Për fëmijë:

-Mini Club

-Pishinë

-Mini Kinema

-Mini disko

.
.

Mirada Del Mar 5* - Kemer

 

LISTA E ÇMIMEVE

 

Çmimet e dhomave

» Dhomë Ekonomike (Max: 3 Rritur)                                       Tarifa

nga 06/06/2018 në 19/06/2018                                            € 172.80

nga 20/06/2018 në 24/07/2018                                             € 189.60

nga 25/07/2018 në 24/08/2018                                             € 201.60

nga 25/08/2018 në 11/09/2018                                             € 189.60

nga 12/09/2018 në 25/09/2018                                             € 160.80

nga 26/09/2018 në 16/10/2018                                              € 136.80


» Dhomë Standart (Max: 2 Rritur + 2 Fëmijë ose 3 Rritur)     Tarifa

nga 06/06/2018 në 19/06/2018                                             € 182.40

nga 20/06/2018 në 24/07/2018                                              € 199.20

nga 25/07/2018 në 24/08/2018                                              € 211.20

nga 25/08/2018 në 11/09/2018                                              € 199.20

nga 12/09/2018 në 25/09/2018                                              € 170.40

nga 26/09/2018 në 16/10/2018                                              € 146.40


» Dhome Standarte Teke (Max: 1 Rritur + 1 Fëmijë )                Tarifa

nga 06/06/2018 në 19/06/2018                                             € 136.20

nga 20/06/2018 në 24/07/2018                                              € 148.80

nga 25/07/2018 në 24/08/2018                                              € 157.80

nga 25/08/2018 në 11/09/2018                                              € 148.80

nga 12/09/2018 në 25/09/2018                                              € 127.20

nga 26/09/2018 në 16/10/2018                                              € 109.20


» Dhomë Standart Pamje Pjeserisht nga Deti

(Max: 2 Rritur + 2 Fëmijë ose 3 Rritur)                                       Tarifa

nga 06/06/2018 në 19/06/2018                                             € 189.60

nga 20/06/2018 në 24/07/2018                                              € 206.40

nga 25/07/2018 në 24/08/2018                                              € 218.40

nga 25/08/2018 në 11/09/2018                                              € 206.40

nga 12/09/2018 në 25/09/2018                                              € 177.60

nga 26/09/2018 në 16/10/2018                                              € 153.60


» Dhomë Standart Pamje nga Deti

(Max: 2 Rritur + 2 Fëmijë ose 3 Rritur)                                       Tarifa

nga 06/06/2018 në 19/06/2018                                             € 211.20

nga 20/06/2018 në 24/07/2018                                             € 228.00

nga 25/07/2018 në 24/08/2018                                             € 240.00

nga 25/08/2018 në 11/09/2018                                              € 228.00

nga 12/09/2018 në 25/09/2018                                              € 199.20

nga 26/09/2018 në 16/10/2018                                              € 175.20


» Dhomë Familjare (Max: 4 Rritur)                                             Tarifa

nga 06/06/2018 në 19/06/2018                                             € 369.00

nga 20/06/2018 në 24/07/2018                                              € 398.40

nga 25/07/2018 në 24/08/2018                                              € 419.40

nga 25/08/2018 në 11/09/2018                                               € 398.40

nga 12/09/2018 në 25/09/2018                                               € 348.00

nga 26/09/2018 në 16/10/2018                                               € 306.00

 

Çmimet për dhomë, akomodimi ultra all inclusive

.
.
.