Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

Mayor Mon Repos Palace 4* (ex-Aquis)-Ane., Korfuz 

Mayor Mon Repos Palace 4* (ex-Aquis)-Ane., Korfuz 

 

Mon Repos Palace është një hotel me 4 yje, i vendosur në Promenade, në majën e gjirit Garitsa me pamje nga fortesa e vjetër Veneciane dhe nga qyteti i Korfuzit. Përtej rrugës nga hoteli ka një zonë të vogël plazhi. 

 

Hoteli vetë ka një pishinë, tarracë dielli, restorant, bar pishinë, recepsion dhe parking. 

 

Hoteli është i mobiluar me mobilje dhe objekte të shekullit të 18 dhe nëpërmijet Achileon Palace dhe një atmosfere kafeje Austriake, pushuesit mund të shijojnë mëngjeset dhe darkat bufe me pamje nga deti Mesdhe. 

 

Dhomat e hotelit kanë ballkon, mobilje artizanale, banjo me mermer, ajër i kondicionuar, tharëse flokësh, banjo me dush, telefon, TV me satelit, radio, mini frigorifer, kasafortë. 

 

Shërbime të tjera të hotelit janë: këmbimi valutor, snack bar, mini market.

 

Më Shume Detaje: Koncepti: "Half Board" - Gjysmë Pensioni.

 

Hotel vetem per te rritur.

 

Mëngjesi dhe darka Bufe janë të përfshira.

 

Hoteli gjithashtu ofron:

- Antenë satelitore;

- Mobilje të punuara me dorë;

- Minifrigorifer;

- Radio;


Kujdes:

Nga 1 Janari 2018, në të gjithë Hotelet e Greqisë aplikohet Taksë lokale Qëndrimi

Klientë DUHET ta paguajnë direkt në Hotel.

Taksat janë

• Hotel 5*: €4.00 për dhomë në natë

• Hotel 4*: €3.00 për dhomë në natë

• Hotel 3*: €1.50 për dhomë në natë

• Hotel 2* dhe 1*: €0.50 për dhomë në natë


Venndodhja ne Harte

Mayor Mon Repos Palace (ex-Aquis)-Ane., Korfuz
.

Mayor Capo Di Corfu 4*- Kavos Lefkimis, Korfuz 

LISTA E ÇMIMEVE

 

Çmimet e dhomave

» Dhome Superiore me Pamje nga Kopshti (Max 2 te Rritur)  Tarifa

nga 03/05/2019 në 20/05/2019

€ 200.10

nga 21/05/2019 në 10/06/2019

€ 265.65

nga 11/06/2019 në 10/07/2019

€ 323.15

nga 11/07/2019 në 25/08/2019

€ 419.75

nga 26/08/2019 në 19/09/2019

€ 323.15

nga 20/09/2019 në 09/10/2019

€ 265.65

nga 10/10/2019 në 28/10/2019

€ 200.10

» Dhomë Familjare Pamje nga Kopshti (Max: 2 Rritur + 2 Fëmijë ose 3 Rritur)  Tarifa

nga 03/05/2019 në 20/05/2019

€ 235.75

nga 21/05/2019 në 10/06/2019

€ 303.60

nga 11/06/2019 në 10/07/2019

€ 358.80

nga 11/07/2019 në 25/08/2019

€ 455.40

nga 26/08/2019 në 19/09/2019

€ 358.80

nga 20/09/2019 në 09/10/2019

€ 303.60

nga 10/10/2019 në 28/10/2019

€ 235.75

 

Çmimet për dhomë, akomodimi all inclusive