Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

Mayor La Grotta Verde Grand Resort 4* - Ag. Gordios

Mayor La Grotta Verde Grand Resort 4*- Ag. Gordios

 

Hoteli është me 4 yje, ndodhet në një vend me pamje të përsosura, në një nga vendet më të mira Korfuzit dhe ofron: 

 

246 dhoma të sapo rinovuara të gjitha me pamje nga deti dhe secila me një ballkon apo tarracë private, 2 restorante, tre bare dhe shërbime të ndryshme si internet wireless, këmbim valutor, makina me qera, palestër, sporte ujore, fusha tenisi si dhe mbrëmje me muzikë live gjatë netëve të ndryshme të javës.

 

 Hoteli ka një qëndër wellnes me një Spa që ofron shërbime të kompletuara për trupin. shënim: disa ndër shërbimet e hotelit mund të jenë subjekt i pagesave shtesë

 

Kujdes:

Nga 1 Janari 2018, në të gjithë Hotelet e Greqisë aplikohet Taksë lokale Qëndrimi. 

Klientë DUHET ta paguajnë direkt në Hotel. 

Taksat janë: 

• Hotel 5*: €4.00 për dhomë në natë

• Hotel 4*: €3.00 për dhomë në natë

• Hotel 3*: €1.50 për dhomë në natë

• Hotel 2* dhe 1*: €0.50 për dhomë në natë

 

Më Shume Detaje: 

Koncepti “All Inclusive “ përfshin:

- Mëngjesin bufe, Drekën dhe Darkën.

- Pijet e vendit alkoolike si Uzo, Raki dhe pije jo alkoolike.

- Pool Bar ku mund te shijoni birrë në kriko, pije të ndryshme të lehta, kafe, verë vendi, etj.

Venndodhja ne Harte

Mayor La Grotta Verde Grand Resort - Ag. GordiosKorfuz
.

Mayor La Grotta Verde Grand Resort 4* - Ag. Gordios

 

LISTA E ÇMIMEVE

 

Çmimet e dhomave

» Dhomë Standart Pamje nga Deti (Max: 3 Rritur)  Tarifa

nga 03/05/2019 në 20/05/2019

€ 169.05

nga 21/05/2019 në 10/06/2019

€ 230.00

nga 11/06/2019 në 10/07/2019

€ 270.25

nga 11/07/2019 në 25/08/2019

€ 299.00

nga 26/08/2019 në 19/09/2019

€ 270.25

nga 20/09/2019 në 09/10/2019

€ 230.00

nga 10/10/2019 në 28/10/2019

€ 169.05

» Dhomë Deluxe Pamje nga Deti (Max: 3 Rritur)  Tarifa

nga 03/05/2019 në 20/05/2019

€ 187.45

nga 21/05/2019 në 10/06/2019

€ 254.15

nga 11/06/2019 në 10/07/2019

€ 301.30

nga 11/07/2019 në 25/08/2019

€ 358.80

nga 26/08/2019 në 19/09/2019

€ 301.30

nga 20/09/2019 në 09/10/2019

€ 254.15

nga 10/10/2019 në 28/10/2019

€ 187.45

 

Çmimet për dhomë, akomodimi all inclusive