Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

Mayor Capo Di Corfu 4*- Kavos Lefkimis, Korfuz 

Mayor Capo Di Corfu 4* - Kavos Lefkimis, Korfuz 

 

Vendosur në mes të peizazhit me kopshte, Aquis Capo di Corfu është i vendosur në Agios Petros, 2 km larg nga Lefkimi, në pjesën jugore të ishullit, në një shtrirje të madhe të plazhit. 

 

Standardet e hotelit janë të vendosura nga Aquis Hotels and Resorts në nivelin më të lartë të kategorisë së tij. Aquis Capo Di Corfu është rinovuar gjerësisht në përputhje me standardet e Aquis gjatë dimrit të vitit 2010. 

 

Hoteli ofron: 167 dhoma të sapo rinovuara plazh i mrekullueshëm kopshte me ngjyra, ideal për shëtitjet mbasdite .

 

Dhomat standarde janë të pajisura me ajër të kondicionuar, TV me satelit, telefon direkt*, internet wireless, mini frigorifer, tharëse flokësh dhe kasafortë*. 

 

Objektet e hotelit janë pishina me ndarje edhe për fëmijët, beachvolley, fusha tenisi. Klientët mund të shijojnë gatimet dhe pijet në restrorantet dhe baret e hotelit. *shërbime me pagesë shtesë

 

Kujdes:

Nga 1 Janari 2018, në të gjithë Hotelet e Greqisë aplikohet Taksë lokale Qëndrimi. 

Klientë DUHET ta paguajnë direkt në Hotel. 

Taksat janë: 

• Hotel 5*: €4.00 për dhomë në natë

• Hotel 4*: €3.00 për dhomë në natë

• Hotel 3*: €1.50 për dhomë në natë

• Hotel 2* dhe 1*: €0.50 për dhomë në natë


Më Shume Detaje:

Vendosur në mes të peizazhit me kopshte, Aquis Capo di Corfu është i vendosur në Agios Petros, 2 km larg nga Lefkimi, në pjesën jugore të ishullit, në një shtrirje të madhe të plazhit.

Venndodhja ne Harte

Mayor Capo Di Corfu - Kavos Lefkimis, Korfuz
.

Mayor Capo Di Corfu 4*- Kavos Lefkimis, Korfuz 

LISTA E ÇMIMEVE

 

Çmimet e dhomave

» Dhome Superiore me Pamje nga Kopshti (Max 2 te Rritur)  Tarifa

nga 03/05/2019 në 20/05/2019

€ 200.10

nga 21/05/2019 në 10/06/2019

€ 265.65

nga 11/06/2019 në 10/07/2019

€ 323.15

nga 11/07/2019 në 25/08/2019

€ 419.75

nga 26/08/2019 në 19/09/2019

€ 323.15

nga 20/09/2019 në 09/10/2019

€ 265.65

nga 10/10/2019 në 28/10/2019

€ 200.10

» Dhomë Familjare Pamje nga Kopshti (Max: 2 Rritur + 2 Fëmijë ose 3 Rritur)  Tarifa

nga 03/05/2019 në 20/05/2019

€ 235.75

nga 21/05/2019 në 10/06/2019

€ 303.60

nga 11/06/2019 në 10/07/2019

€ 358.80

nga 11/07/2019 në 25/08/2019

€ 455.40

nga 26/08/2019 në 19/09/2019

€ 358.80

nga 20/09/2019 në 09/10/2019

€ 303.60

nga 10/10/2019 në 28/10/2019

€ 235.75

 

Çmimet për dhomë, akomodimi all inclusive