Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

Maritim Pine Beach Resort 5* - Belek

.
.
-40% për Rezervime të Hershme deri 28 Shkurt

Maritim Pine Beach Resort 5* - Belek

 

Hotel Maritim Pine Resort - 5 yje është ndërtuar në vitin 2003 dhe ka një sipërfaqje prej 57.000 m². Hoteli disponon 325 dhoma në total prej të cilave 236 janë dhoma standarte, 4 janë suita mbretërore, 12 janë suita xhunior dhe 58 janë dhoma familjare.

 

Dhomat janë të pajisura me:

- TV

- Minibar

- Kasafortë

 -Ajër i kondicionuar

- Ballkon

- Muzikë

- Vaskë&dush

- Telefon (me pagesë)

- Tharëse flokësh

 

Brenda kompleksit të Hotelit:

- Restorant Kryesor, Restorant Turke, Restorant Peshku dhe Restorant Italian

- Bar në Pishinë, Bar në Plazh, Snack Bar, Bar ne diskoteke, Bar ne Lobby dhe 2 bar-e ne shopping center

- Pishina te Hapura dhe te Mbyllura, Pishinë për Fëmijë, Plazh dhe Akuapark

- Fitness, Sauna dhe Banjo Turke

- Disko

- Amfiteatër

- Miniclub

- Fushë Tenisi

- Fotografi

- SPA

- Qendër Estetike

- Parukeri

- Shopping Center

- Shkëmbim Valute

- Internet

- Makina me qera

- Shërbim Lavanterie, Bilardo, Shërbim Mjekësor etj.

 

Më Shume Detaje:  Koncepti "All Inclusive" përfshin:

- Mëngjesi, dreka dhe darka bufe në Restorantin Kryesor.

- Snack Bar

- Të gjitha pijet alkolike të vendit dhe jo alkolike deri në orën 24:30.

- Animacion

- Akuapark

- Aerobi

- Gjimnastikë

- Sauna

- Banjo Turke

- Fitness Center

- Ping Pong

- Volejboll ne Plazh

- Disa sporte ujore

- Cadrat dhe shezlonge në plazh dhe pishinë

- Dyshekë në plazh dhe pishinë

- Peshqirë në plazh dhe pishinë

 

Për fëmijët:

- Pishinë

- Mini-club

- Park lojrash

- Mini disko

.
.

Maritim Pine Beach Resort 5* - Belek

 

LISTA E ÇMIMEVE

 

Çmimet e dhomave

» Dhomë Klub (Max: 2 Rritur + 2 Fëmijë ose 3 Rritur)                      Tarifa

nga 01/05/2018 në 02/06/2018                                                          € 182.40

nga 03/06/2018 në 30/06/2018                                                          € 218.40

nga 01/07/2018 në 18/08/2018                                                            € 266.40

nga 19/08/2018 në 31/08/2018                                                            € 314.40

nga 01/09/2018 në 18/09/2018                                                            € 218.40

nga 19/09/2018 në 30/09/2018                                                            € 182.40


» Dhomë Standard Godina Kryesore

(Max: 2 Rritur + 2 Fëmijë ose 3 Rritur)                                                Tarifa

nga 01/05/2018 në 02/06/2018                                                           € 194.40

nga 03/06/2018 në 30/06/2018                                                          € 230.40

nga 01/07/2018 në 18/08/2018                                                            € 278.40

nga 19/08/2018 në 31/08/2018                                                            € 326.40

nga 01/09/2018 në 18/09/2018                                                            € 230.40

nga 19/09/2018 në 30/09/2018                                                            € 194.40


» Dhome Standarte Teke (Max: 1 Rritur + 1 Fëmijë )                          Tarifa

nga 01/05/2018 në 02/06/2018                                                           € 164.40

nga 03/06/2018 në 30/06/2018                                                          € 195.60

nga 01/07/2018 në 18/08/2018                                                             € 236.40

nga 19/08/2018 në 31/08/2018                                                            € 277.20

nga 01/09/2018 në 18/09/2018                                                            € 194.40

nga 19/09/2018 në 30/09/2018                                                            € 164.40


» Dhomë Standard Pamje nga Deti Godina Kryesore

(Max: 2 Rritur + 2 Fëmijë ose 3 Rritur)                                               Tarifa

nga 01/05/2018 në 02/06/2018                                                          € 206.40

nga 03/06/2018 në 30/06/2018                                                          € 242.40

nga 01/07/2018 në 18/08/2018                                                           € 290.40

nga 19/08/2018 në 31/08/2018                                                           € 338.40

nga 01/09/2018 në 18/09/2018                                                           € 242.40

nga 19/09/2018 në 30/09/2018                                                           € 206.40


» Dhomë Familjare Klub (Max 4 Rritur + 2 Fëmijë ose 4 Rritur)      Tarifa

nga 01/05/2018 në 02/06/2018                                                          € 388.80

nga 03/06/2018 në 30/06/2018                                                         € 460.80

nga 01/07/2018 në 18/08/2018                                                           € 556.80

nga 19/08/2018 në 31/08/2018                                                           € 652.80

nga 01/09/2018 në 18/09/2018                                                           € 460.80

nga 19/09/2018 në 30/09/2018                                                           € 388.80


» Suite Familjare (Max 4 Rritur + 1 Fëmijë)                                       Tarifa

nga 01/05/2018 në 02/06/2018                                                           € 411.60

nga 03/06/2018 në 30/06/2018                                                          € 483.60

nga 01/07/2018 në 18/08/2018                                                            € 579.60

nga 19/08/2018 në 31/08/2018                                                            € 675.60

nga 01/09/2018 në 18/09/2018                                                            € 483.60

nga 19/09/2018 në 30/09/2018                                                            € 411.60

 

Çmimet për dhomë, akomodimi ultra all inclusive

.