Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

Mali i Zi  -   3  dite  nga  59€
ULQIN – PLOCE – SHEN STEFAN – FLORIDA BEACH – HAWAI BEACH – VALDANOS
 • 4, 11, 18, 25 Qershor ,
 • HOTEL MONTE WIENA 3 * €59
 •  Hotel Laguna 4* €75
 • 2 ,  9 Korrik ,
 • HOTEL MONTE WIENA 3 * €69
 •  Hotel Laguna 4* €85
 • 16 , 23, 30 Korrik  ,
 • HOTEL MONTE WIENA 3 * €79 
 • Hotel Laguna 4* €95
 • 7  , 14  , 21  Gusht ,
 • HOTEL MONTE WIENA 3 * €79 
 • Hotel Laguna 4* €95
 • 28  Gusht ,
 • HOTEL MONTE WIENA 3 * €79
 •  Hotel Laguna 4* €89

 • HOTEL MONTE WIENA 3* ( ndodhet 5 minuta ecje ne kemb larg nga qendra e Ulqinit)
 • HOTEL LAGUna 4* ( ndodhet ne plazhin e madh , zona me e frekuentuar per plazh ne Ulqin )
Programi:

►Dita e pare:

► Nisja nga Tirana oren 06:00 .

NKalimi i pikës kufitare Murriqan. Plazh në Valdanos, i cilësuar si një nga plazhet më të bukura të qytetit të Ulqinit. Mundësi argetimi Scuba Diving. Kthimi në hotel, darka në hotel. Pas darke sipas dëshires argetim në Clubet e Natës të Ulqinit (dalja në darkë bëhet individualisht)


►Dita e dyte: 

Mëngjesi në hotel. Pas mëngjesit nisemi drejt qytetit të Kotorrit per vizite kulturore ne qender te qytetit te vjeter . Me pas shkojm drejt qytetit te Budvës. Plazh në Ishullin Hawai. Shëtitje me anije. Mundësi argetimi Bungee Jumping. Nisemi drejt Ulqinit. Darka në Hotel. Pas darkë sipas dëshirës argetim në Clubet e Natës të Ulqinit. Dalja ne darke behet me autobusin e kompanis .


►Dita e trete: 

Mengjesi ne hotel , Pas mengjesit plazh ne plazhin e madh
ne Ulqin . Shetitje ne Ada Bojana .Nisja pasdite drejt Tiranes .
Mberritja ne Tirane ,Durres  dhe Elbasan ne darke.

Fundi i udhetimit tone .


Duhet te keni me vete :
Veshje Sportive ,sadalje  ose Atlete, Cante shpine, Shishe uji 1 Liter, rroba pambuku per nderrese, rroba banjo, Krem dielli, Kapele, Syze Dielli, fruta te thata, cokollata.


€59
Ne cmim perfshihet
 • *AKOMODIMI NE HOTEL 3 OSE 4 YJE NE ULQIN .
 • *TRANSPORTI ME BUS/MINIBUS .
 • *MENGJESET & DARKAT .
 • *SHOQERUES SHQIPTARE GJATE UDHETIMIT .

 • Ne cmim nuk perfshihet
 • *SIGURACIONI I JETES NE UDHETIM ( I DETYRUESHEM )
 • *GJITHCKA QE NUK ESHTE PERMENDUR NE PROGRAM
 • *BILETAT E HYRJEVE NEPER MUZEUME APO SPORTE TE NDRYSHME UJI
 • *TAKSA LOKALE 1.5 EURO/PERSON NE NATE .
 • Shenim

  POLITIKAT E FEMIJEVE
  • 0-2.99 VJEC JANË FALAS
  • 3-7.99 VJEC, NËSE AKOMODOHET NË DHOMË ME 2 TË RRITUR, PËRFITON 50 % ZBRITJE
  • MBI 8 VJEC PAGUAJNE SI TE RRITUR

  SHENIM
  ► AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) KA PAGESE EXTRA NE VARESI TE HOTELEVE KU QENDROHET.
  ► NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO , DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR.
  ► PER REZERVIM NEVOJITET 50% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 5 DITE PARA NISJES .
  ► PËR REALIZIMIN E KETIJ UDHËTIMI NUMRI MINIMAL I PJESËMARRËSVE ËSHTË 20 (NJËZET)
  ► NË RAST ANULLIMI TË UDHËTIMIT KLIENTI NJOFTOHET 1-3 DITË PARA.
  ► PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME.
  ► AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER PERSONAT E KTHYER NGA POLICIA PER ARSYE TE NDRYSHME SIC JANE MUNGESE DOKUMENTACIONI, ESPULS, ETJ.
  ► NESE FEMIJA NUK I KA MBUSHUR 18 VJEC, DHE UDHETON ME NJERIN OSE ASNJERIN NGA PRINDERIT, I DUHET PATJETER PROKURE E NOTERIZUAR .

  .
  .
  .
  .