Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

Loutra Beach 3* - Ag. Paraskevi Halkidiki 

Loutra Beach 3* - Ag. Paraskevi Halkidiki 

 

Hoteli Loutra Beach me 3 yje , ndodhet në jug-perëndim të gadishullit të Kasandras dhe  konkretisht në një fshat piktoresk , në Loutra të Agia Parashqevi .

 

Hoteli ndodhet vetëm 30 metra larg nga plazhi dhe është rinovuar në vitin 2005-6 . Ky hotel kryesisht familjar, ju mikpret me një atmosferë tepër miqësore, ushqim tepër të shijshëm dhe një ambjent të qetë për të pushuar dhe relaksuar me mini Spa që hoteli disponon.

 

Dhomat janë të pajisura me ajër të kondicionuar, nga të cilat, të gjitha dhomat janë të pajisura me TV, lidhje telefoni direkte dhe tualet privat. Disa dhoma kanë dalje në një ballkon, dhe janë me pamje nga deti.

 

Hoteli disponon një dhomë ku shërbehet mëngjesi. Gjithashtu restoranti i hotelit shërben një varietet të madh gatimesh tradicionale. Pijet janë të disponueshme në bar. Recepsioni I hotelit operon nga orët 8 deri në 12 të mesnatës.

 

Qëndra e qytetit të Selanikut gjendet afërsisht 105 km. larg. Në hotel ofrohet parkim për klientët e hotelit. Per afro 2 km. larg Hotelit gjendet kisha e Perëndisë së shfaqur me një histori tepër te vacantë si dhe vendi arkeologjik në Skionit.

 

Mund të vizitoni gjithashtu fshatin tradicional të Agjia Parashqevisë (Shën e Premtes) dhe te bleni produkte vendase si mjalt ose ullinj. Gjithashtu edhe festivalin e famshëm në 26 Korrik dhe festa e Mjaltit. Në zonën e Kasandrës, gjatë gjithë verës, organizohen disa evente kulturore, aktivitete dhe festivale.

 

Koncepti Half Board - Mëngjesin dhe Darkën të përfshira.

Më Shume Detaje:

 

Distancat :

 

- 30 metra larg nga plazhi

- Qëndra e qytetit të Selanikut gjendet afërsisht 105 km

 

Kujdes:

Nga 1 Janari 2018, në të gjithë Hotelet e Greqisë aplikohet Taksë lokale Qëndrimi. 

Klientë DUHET ta paguajnë direkt në Hotel. 

Taksat janë: 

• Hotel 5*: €4.00 për dhomë në natë

• Hotel 4*: €3.00 për dhomë në natë

• Hotel 3*: €1.50 për dhomë në natë

• Hotel 2* dhe 1*: €0.50 për dhomë në natë

 

Hoteli ne Harte

Loutra Beach Halkidiki
.

Loutra Beach 3*- Ag. Paraskevi  , Halkidiki 

 

 

LISTA E ÇMIMEVE

 

Çmimet e dhomave

» Dhomë Standart (Max: 2 Rritur )  Tarifa

nga 25/04/2019 në 23/05/2019

€ 53.36

nga 24/05/2019 në 17/06/2019

€ 70.38

nga 18/06/2019 në 09/07/2019

€ 91.31

nga 10/07/2019 në 24/07/2019

€ 110.86

nga 25/07/2019 në 15/08/2019

€ 120.06

nga 16/08/2019 në 29/08/2019

€ 110.86

nga 30/08/2019 në 20/09/2019

€ 87.40

nga 21/09/2019 në 14/10/2019

€ 53.36

» Dhomë Treshe (Max: 3 Rritur)  Tarifa

nga 25/04/2019 në 23/05/2019

€ 62.56

nga 24/05/2019 në 17/06/2019

€ 83.26

nga 18/06/2019 në 09/07/2019

€ 110.86

nga 10/07/2019 në 24/07/2019

€ 134.32

nga 25/07/2019 në 15/08/2019

€ 143.29

nga 16/08/2019 në 29/08/2019

€ 134.32

nga 30/08/2019 në 20/09/2019

€ 104.42

nga 21/09/2019 në 14/10/2019

€ 62.56

» Dhomë Familjare(Max:3 Rritur + 1 Fëmijë)  Tarifa

nga 25/04/2019 në 23/05/2019

€ 66.47

nga 24/05/2019 në 17/06/2019

€ 90.16

nga 18/06/2019 në 09/07/2019

€ 117.30

nga 10/07/2019 në 24/07/2019

€ 140.76

nga 25/07/2019 në 15/08/2019

€ 151.34

nga 16/08/2019 në 29/08/2019

€ 140.76

nga 30/08/2019 në 20/09/2019

€ 110.86

nga 21/09/2019 në 14/10/2019

€ 66.47

 

Çmimet për person, akomodimi fjetje dhe mëngjes