Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

Limak Limra Delux 5* - Kemer

Kemer

Limak Limra Hotel - 5 yje. Është ndërtuar në vitin 1998 dhe u rinovia në vitin 2009. Ka një sipërfaqe prej 140.000 m2. Hoteli disponon 817 dhoma në total, prej të cilave 719 janë dhoma standarte, 37 dhoma me jakuzi, 2 dhoma per paraplegjiket, 7 suite xhunior dhe 52 dhoma familjare.

Dhomat janë të pajisura me:
- TV satelitor
- Minibar
- Kasafortë
- Ajër i kondicionuar
- Ballkon
- Karrige
- Vaskë & dush
- Telefon (me pagesë)
- Tharëse flokësh

Brenda kompleksit të Hotelit:
- Restorant kryesor, 3 Restorante A’La Carte falas (turk, japonez dhe peshku) dhe 4 Restorante A’La Carte me pagesë dhe me rezervim (meksikan, kinez, barbeky dhe Italian)
- 6 Bar-e
- Pishina të jashtme, pishinë të brendshme dhe Akuapark
- Shërbim Mjekesor
- Këmbim Valute
- Makina me qera
- Parkim makinash
- Internet
- Sherbim Lavanderie
- Parking
- Kinema
- Shopping
- Parukeri
- Banjo turke, Sauna, Masazh, SPA, Jakuzi dhe Fitness Center
- Animacione, Disko, Fusha tenisi, Volejboll në plazh, Basketboll, Aerobi, Ping Pong, Sporte ujore, Lojë me shigjete, Bilardo, Kurse tenisi, Lojra me kompjuter, etj.

Më Shume Detaje: Koncepti “Ultra All Inclusive” përfshin:
- Mëngjesi, dreka dhe darka bufe në Restorantin Kryesor.
- Snack Bar
- Të gjitha pijet alkolike të vendit dhe jo alkolike (në disko me pagese)
- Cadrat dhe shezlonge në plazh dhe pishinë
- Dysheke ne plazh dhe ne pishine
- Peshqire ne plazh dhe ne pishine
- Banjo turke
- Gjimnastike ne uje
- Sauna
- Jakuzi
- Fitness center
- Animacione
- Disko
-2 fusha tenisi
- Vollejboll ne plazh
- Basket-boll
- Futboll
- Aerobi
- Ping Pong
- Sporte ujore pa motorr
- Loje me shigjete

Për fëmijët:
- Mini klub (4- 12 vjec)
- Pishine
- Animacione
- Park lojrash
- Menu (gjatë drekës)
- Mini-disko
- Kujdestare për fëmijët (me pagesë)

.

Limak Limra Deluxe 5* - Kemer

 

LISTA E ÇMIMEVE

 

Çmimet e dhomave

» Dhomë Park Room (Max: 2 Rritur + 2 Fëmijë ose 3 Rritur)  Tarifa

nga 19/05/2018 në 11/06/2018

€ 175.20

nga 12/06/2018 në 02/07/2018

€ 201.60

nga 03/07/2018 në 25/08/2018

€ 225.60

nga 26/08/2018 në 14/09/2018

€ 175.20

nga 15/09/2018 në 15/10/2018

€ 136.80


» Dhomë Standarte Kopshti (Max: 2 Rritur + 2 Fëmijë ose 3 Rritur)  Tarifa

nga 19/05/2018 në 11/06/2018

€ 184.80

nga 12/06/2018 në 02/07/2018

€ 211.20

nga 03/07/2018 në 25/08/2018

€ 235.20

nga 26/08/2018 në 14/09/2018

€ 184.80

nga 15/09/2018 në 15/10/2018

€ 146.40


» Dhomë Standarte Teke Kopshti (Max: 1 Rritur + 1 Fëmijë)  Tarifa

nga 19/05/2018 në 11/06/2018

€ 138.00

nga 12/06/2018 në 02/07/2018

€ 157.80

nga 03/07/2018 në 25/08/2018

€ 175.80

nga 26/08/2018 në 14/09/2018

€ 138.00

nga 15/09/2018 në 15/10/2018

€ 109.20


» Dhomë Standarte Pamje nga Deti dhe Pishina (Max: 2 Rritur + 2 Fëmijë ose 3 Rritur)  Tarifa

nga 19/05/2018 në 11/06/2018

€ 189.60

nga 12/06/2018 në 02/07/2018

€ 216.00

nga 03/07/2018 në 25/08/2018

€ 240.00

nga 26/08/2018 në 14/09/2018

€ 189.60

nga 15/09/2018 në 15/10/2018

€ 151.20


» Dhomë Standarte Pamje nga Deti (Max: 2 Rritur + 2 Fëmijë ose 3 Rritur)  Tarifa

nga 19/05/2018 në 11/06/2018

€ 194.40

nga 12/06/2018 në 02/07/2018

€ 220.80

nga 03/07/2018 në 25/08/2018

€ 244.80

nga 26/08/2018 në 14/09/2018

€ 194.40

nga 15/09/2018 në 15/10/2018

€ 156.00


» Dhomë Familjare (Max: 3 Rritur + 1 Fëmijë)  Tarifa

nga 19/05/2018 në 11/06/2018

€ 302.40

nga 12/06/2018 në 02/07/2018

€ 349.20

nga 03/07/2018 në 25/08/2018

€ 385.20

nga 26/08/2018 në 14/09/2018

€ 302.40

nga 15/09/2018 në 15/10/2018

€ 244.80

 

Çmimet për dhomë, akomodimi ultra all inclusive