Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

Limak Lara Hotel 5* - Lara Kundu

.
.

Limak Lara Hotel 5* - Lara Kundu

 

Hotel Limak Lara - 5 yje është ndërtuar në vitin 2006, shtrihet në një Sipërfaqje prej 39.000 m², ndodhet në Bregdet, 17 km larg Aeroportit të Antalyas dhe 2 km larg qytetit të Larës. Hoteli disponon 441 në total: 323 Dhoma Standarte, 15 Suita, 11 Junior dhe 92 Dhoma Familjare.


Dhomat janë të pajisura me:

    -TV

    -Telefon

    -Minibar

    -Ajër i kondicionuar

    -Kasafortë (me pagesë)

    -Vaskë&Dush dhe Tharëse Flokësh

 

Brenda kompleksit të Hotelit: Restorant I Jashtëm, Restorant I Brendshëm, 6 Restorante A La Carte (Turk, Peshku, Indian, Italia, Meksikan),6 Bar-e, 3 Pishina të Jashtme, 1 Pishinë e Mbyllur, Pishinë për Fëmijë, Plazh, 9 Rrëshkitëse, Fitness, Sauna, Banjo Turke, Jakuzzi, Qendër SPA, Disko, Miniclub, Volejboll në Plazh, Fushë Tenisi, Fushë Volejbolli dhe Basketbolli, Muzikë Live, Bilardo, Bowling, Dyqane, Baby Sitter, Sallon Bukurie, Parukeri, Park Lojrash, Ping Pong, Mini Futboll, Lojë me kompjuter, Lojë me Letra, Shkëmbim Valute, Internet Kafe, Internet në Loby, Makina me qera, Shërbim Lavanterie, Shërbim Mjekësor etj.

 

Më Shume Detaje:  Koncepti “Ultra All Inclusive” përfshin:

- Mëngjesin, Drekën dhe Darkën bufe

- Restoranti turk (bufe)

- Të gjitha pijet alkolike të vendit dhe jo-alkolike si dhe disa pije të importit

- Çaj, Kafe, Akullore dhe Embëlsira pasditeve

- Animacion

- Akuapark

- Aerobi

- Gjimnastikë

- Fitness

- Sauna

- Banjo Turke

- Volejboll në Plazh

- Tenis

- Basketboll

- Muzikë Live

- Ping Pong

- Lojë me letra

- Cadrat dhe shezlonge në plazh dhe pishinë

- Dyshekë në plazh dhe pishinë

 

Për fëmijë:

-Mini Club

-Vizatime

-Animacione

.
.

Limak Lara Hotel 5* - Lara Kundu

 

LISTA E ÇMIMEVE

 

Çmimet e dhomave

» Dhomë Standarte (Max 2 Rritur + 2 Fëmijë ose 3 Rritur)  Tarifa

nga 25/05/2018 në 11/06/2018

€ 237.60

nga 12/06/2018 në 02/07/2018

€ 268.80

nga 03/07/2018 në 25/08/2018

€ 297.60

nga 26/08/2018 në 30/09/2018

€ 268.80


» Dhome Standarte Teke ( Max 1 Rritur + 1 Fëmijë )  Tarifa

nga 25/05/2018 në 11/06/2018

€ 177.60

nga 12/06/2018 në 02/07/2018

€ 201.60

nga 03/07/2018 në 25/08/2018

€ 223.20

nga 26/08/2018 në 30/09/2018

€ 201.60


» Dhome Familjare (Max 4 Rritur + 1 Fëmijë)  Tarifa

nga 25/05/2018 në 11/06/2018

€ 374.40

nga 12/06/2018 në 02/07/2018

€ 421.20

nga 03/07/2018 në 25/08/2018

€ 464.40

nga 26/08/2018 në 30/09/2018

€ 421.20

 

Çmimet për dhomë, akomodimi ultra all inclusive

.
.