Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

Lagomandra Beach 4*-Halkidiki

Lagomandra Beach -Halkidiki, (F)

 

Lagomandra Beach me 4 yje ndodhet ndërmjet ujërave të kaltëra të gjirit Toroneos, në plazhin e artë të Lagomandras, e cila është vlerësuar me cmimin “Flamuri Blu” nga BE. Tre karakteristikat, të cilat përcaktojnë hotelin, përfshijnë pamjen e mrekullueshme të ujërave të kaltëra dhe të kristalta, plazheve me rërë ngjyrë ari, dhe gjelbërimin e jashtëzakonshëm qe e rrethon hotelin.

 

Bukuria natyrore e hotelit dhe shërbimet speciale që ofron hoteli, tërheqin mjaft pushues. Hoteli është rinovuar plotësisht në vitin 2004 dhe 2008 duke siguruar që hoteli të qëndrojë në një gjendje shumë të mirë.

 

Lagomandra ndodhet në këmbët e malit Itamos dhe pranë ujërave të qarta të gjirit Toroneos, në plazhin e artë të Lagomandras.  Hoteli i fton klientët që të shijojnë cilësinë dhe mikpritjen që ky kompleks ofron.

 

Lagomandra përfshin dy komplekse hoteliere duke u zgjeruar në formë amfiteatri në një vend-ndodhje ku pamja nga deti , plazhi i artë dhe ambienti i gjelbër krijojnë një kombinim të kënaqshëm për të gjithë vizitorët që vendosin të kalojnë pushimet në këtë hotel.l rinovuar plotësisht, 200 dhomat (45 maisonettes Superior Suites Deluxe - 10 - 45 Superior Suites Junior - 70 dyshe superior - 30 Dyshe) ofrojnë:

 

- ajër të kondicionuar dhe ngrohje (individualisht rregullueshme në çdo dhomë), një banjo en suite (dush dhe tharëse flokësh), TV satelitor, një frigorifer dhe telefon, mini radio me një CD player, ballkon / tarracë dhe kasafortë.

 

Gjithashtu Hoteli ofron:

 

- Restorant a la carte

- Pishinë për të rritur dhe fëmijë

- Teatër

- Voleyball, Horse riding


Koncepti Half Board - Mëngjesin dhe Darkën të përfshira.

 

Kujdes:

Nga 1 Janari 2018, në të gjithë Hotelet e Greqisë aplikohet Taksë lokale Qëndrimi. 

Klientë DUHET ta paguajnë direkt në Hotel. 

Taksat janë: 

• Hotel 5*: €4.00 për dhomë në natë

• Hotel 4*: €3.00 për dhomë në natë

• Hotel 3*: €1.50 për dhomë në natë

• Hotel 2* dhe 1*: €0.50 për dhomë në natë


Më Shume Detaje: Distancat:

 

- nga plazhi është 20m

- nga Aeroporti është 100km

- nga fshati me i afërt është 5 km.

- 90 km larg nga aeroporti i Selanikut

- 5 km larg qytetit piktoresk dhe të njohur të Neos Marmaras,


Hoteli ne Harte

Lagomandra Beach hotels halkidiki
.

Lagomandra Beach -Halkidiki, (F)

 

LISTA E ÇMIMEVE

 

Çmimet e dhomave

» Dhomë Superiore (Max: 2 Rritur + 1 Fëmijë)                    Tarifa

nga 01/05/2019 në 20/05/2019

€ 83.03

nga 21/05/2019 në 10/06/2019

€ 116.15

nga 11/06/2019 në 25/06/2019

€ 163.53

nga 26/06/2019 në 07/09/2019

€ 210.91

nga 08/09/2019 në 20/09/2019

€ 163.53

nga 21/09/2019 në 30/09/2019

€ 116.15

nga 01/10/2019 në 26/10/2019

€ 83.03

» Dhome Delux Max(2 te rritur+1 Femije ose 3 te rritur               Tarifa

nga 01/05/2019 në 20/05/2019

€ 90.16

nga 21/05/2019 në 10/06/2019

€ 125.58

nga 11/06/2019 në 25/06/2019

€ 175.49

nga 26/06/2019 në 07/09/2019

€ 227.47

nga 08/09/2019 në 20/09/2019

€ 169.28

nga 21/09/2019 në 30/09/2019

€ 125.58

nga 01/10/2019 në 26/10/2019

€ 90.16

» Dhomë Familjare (Max: 3 Rritur + 1 Fëmijë)                       Tarifa

nga 01/05/2019 në 20/05/2019

€ 106.72

nga 21/05/2019 në 10/06/2019

€ 163.53

nga 11/06/2019 në 25/06/2019

€ 222.87

nga 26/06/2019 në 07/09/2019

€ 284.28

nga 08/09/2019 në 20/09/2019

€ 222.87

nga 21/09/2019 në 30/09/2019

€ 163.53

nga 01/10/2019 në 26/10/2019

€ 106.72

 

Çmimet për dhomë, akomodimi gjysëm pensioni