Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

Kriopigi Beach 4*-  Halkidiki

Kriopigi Beach 4* - Kriopigi, Halkidiki (All Inclusive)

Zbritje 30% për Rezervime të Hershme deri më 31 Mars.


Shtesa €45 për transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

Kriopigi Beach 4*-  Halkidiki


Kriopigi Beach me 4 yje, është një resort qe ndodhet pranë fshatit me të njëjtin emër. Ndërtuar në një zonë strategjike, 120 metra lartësi mbi nivelin e detit, pranë pyjeve, duke ofruar pamje të pafundme panoramike mbi gjirin e Toroneos dhe gjithe zonës së Sithonias.

 

Ai është ndërtuar në përputhje me stilin lokal arkitekturor, ka 170 dhoma standarte dhe 8 suita junior, të gjitha të paisura më komoditetet dhe mjetet e nevojshme për pushime të kënaqshme.

 

Restoranti Alexander The Great është vendi ideal për të shijuar mëngjesin, drekën apo darkën me gatime të shijshmë e shërbime të cilësisë së lartë. Gjithashtu atmosfera qe krijon bar Dolphins, një bar pishinë, është e veçantë dhe relaksuese.

 

Gjithashtu Hoteli ofron:

 

- Shërbim hekurosje

- Ajër të kondicionuar në zonat e përbashkëta

- Vend për ruajten e bagazheve

- Krevat për fëmijët nqs klientët e kërkojnë

- Radio në dhomë

- Dush - Ballkon - Frigorifer

- Kënd lojrash për fëmijët

- Masazh

- Shezllone dhe çadra në Pishinë

 

Kujdes:

Nga 1 Janari 2018, në të gjithë Hotelet e Greqisë aplikohet Taksë lokale Qëndrimi. 

Klientë DUHET ta paguajnë direkt në Hotel. 

Taksat janë: 

• Hotel 5*: €4.00 për dhomë në natë

• Hotel 4*: €3.00 për dhomë në natë

• Hotel 3*: €1.50 për dhomë në natë

• Hotel 2* dhe 1*: €0.50 për dhomë në natë


Më Shume Detaje: Koncepti All Inclusive përfshin:

 

- Mengjes American Buffet nga 07.30 – 10.00 am

- Dreke (Snack Bufe ) me snack te ngrohta dhe te ftohta nga 13.30 deri 15.00

- Kafe dhe Kek nga ora 16.00deri 17.00

- Akullore ne drek edhe ne dark

- Darke Mesdhetare dhe gatim tradicional greke

- Mengjes I paketuar per pjesmarsit e eskursioneve

- Pije lokale jo alkoolike (kafe, caj , uje dhe pije freskuese)

- Pije lokale alkoolike ( beer kriko, vere te bardh dhe te kuqe ouzo dhe brandy nga ora 10.00 deri 23.00

- Palester

- Tennis, Darts

- Free Wi-Fi ne Lobby dhoma dhe pishine

- Sha

- Shesh lojrash i brendshem dhe i jashtem

- Karrige foshnje ne dhome dhe ne restorant

- Nga mesi i qershorit dhe mesi i shtatorit zhvillohet nje mini-klab (per femije nga 4 deri 12 vjec) nga ora 10.00 deri 13.00 dhe 17.00 deri 20.00.

- Shezllona dhe çadra pa pagesë në PISHINE

- Transporti Falas per plazhin ne Polichrono me Shuttle

 

Distancat:

- 800 metra larg plazhit

- 85 km larg nga Selaniku

Venndodhja ne Harte

Kriopigi beach
.

Çmimet baze t e dhomave per dy  persona    ( jane pa  oferte  dhe  pa transport )

Kriopigi Beach 4*

 

LISTA E ÇMIMEVE

Çmimet e dhomave

» Dhomë Standart (Max: 3 Rritur)  Tarifa

nga 26/04/2019 në 17/05/2019

€ 105.60

nga 18/05/2019 në 21/06/2019

€ 129.60

nga 22/06/2019 në 12/07/2019

€ 146.40

nga 13/07/2019 në 23/08/2019

€ 170.40

nga 24/08/2019 në 20/09/2019

€ 146.40

nga 21/09/2019 në 03/10/2019

€ 129.60

nga 04/10/2019 në 18/10/2019

€ 105.60

» Dhomë Superiore (Max: 3 Rritur )  Tarifa

nga 26/04/2019 në 17/05/2019

€ 112.80

nga 18/05/2019 në 21/06/2019

€ 134.40

nga 22/06/2019 në 12/07/2019

€ 151.20

nga 13/07/2019 në 23/08/2019

€ 177.60

nga 24/08/2019 në 20/09/2019

€ 151.20

nga 21/09/2019 në 03/10/2019

€ 134.40

nga 04/10/2019 në 18/10/2019

€ 112.80

» Dhomë Superiore me Krevat Marinari (Max: 2 Rritur ose 2 Rritur + 2 fëmijë)  Tarifa

nga 26/04/2019 në 17/05/2019

€ 114.00

nga 18/05/2019 në 21/06/2019

€ 135.60

nga 22/06/2019 në 12/07/2019

€ 152.40

nga 13/07/2019 në 23/08/2019

€ 178.80

nga 24/08/2019 në 20/09/2019

€ 152.40

nga 21/09/2019 në 03/10/2019

€ 135.60

nga 04/10/2019 në 18/10/2019

€ 114.00

 

Çmimet për dhomë, akomodimi all inclusive