Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

Korçë – Voskopojë -Drilon, 2 Ditë  5900 Lekë
Korçë  – Voskopojë - Drilon 2 Ditë 5900 Lekë
VOSKOPOJE - KORCE - POGRADEC – Drilon
►10, 17, 24, 31 Tetor
Programi:

► Dita e pare:

►Nisja nga Tirana ne oren  07:00.


Vazhdim i udhetimit tone drejt Parkut Natyror ne Drilon me nje ndalese gjate rruges per pushim dhe kafe. Vizite ne Tushemisht tek “Teto Ollga”.  Opsionale lundrim me varke ne Drilon. Mberritja rreth ores mesdites ne Korce. Akomodohemi ne hotel. Dreka e lire dhe me pas nisim vizitat ne pikat kryesore te qytetit: Bulevardi, Katedralja, Pazari i Vjeter, Mesonjtorja e Pare, etj.

Darka do te konsumohet ne hotel. Mbremje e lire ne Qytetin e Serenatave.

► Dita e dyte:
Mengjesi ne hotel. Kohe e lire per te shijuar kafen e mengjesit ne qytetin e Korces dhe per te bere nje ecje ne parkun e qytetit. Me pas nisemi drejt Voskopojes. Sapo mberrijme nisim vizitat dhe njohjen me historine e fshatit te Voskopojes. Ecin neper rruget e gurta per te prekur nga afer fshatin me kishat e njohura dhe natyren mbreselenese . Konsumojme dreken me gatime tradicionale dhe me pas nisemi per ne Tirane, Durres  dhe Elbasan. Mberritja ne mbremje.

Fundi i sherbimit tone!

►Duhet te keni me vete :

-Cante shpine, Shishe uji 1 Liter, rroba pambuku per nderres ,fruta te thata, cokollata, etj.

►Sugjerim :

NESE NGELENI TE KENAQUR NGA SHERBIMI I SHOFERIT APO I GUIDES NE BAZE TE MUNDSIVE TUAJA MUND TE VENDOSNI NJE SHUME MINIMALE SI BAKSHISH PER VLERSIMIN E STAFIT TONE .

5900 Lekë
Ne cmim perfshihet
 • *Transporti me automjet komod
 • *AKOMODIM NË HOTEL
 • *MENGJESI DHE DARKA
 • *SHOQERUES SHQIPTARE
 • Ne cmim nuk perfshihet
 • *GJITHCKA QE NUK ESHTE PERMENDUR NE RUBRIKEN "NE CMIM PERFSHIHET"
 • Shenim

  POLITIKAT E FEMIJEVE

  • 0-1.99 VJEC JANË FALAS
  • 2-5.99 VJEC PERFITON 15 % ZBRITJE
  • MBI 6 VJEC PAGUAN SI I RRITUR

  SHENIM

  ► AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) KA PAGESE EXTRA NE VARESI TE HOTELEVE KU QENDROHET.
  ► NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO , DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR.
  ► Për realizimin e ketij udhëtimi numri minimal i pjesëmarrësve është 20 (njëzet)
  ► Në rast anullimi të udhëtimit klienti njoftohet 1- 3 ditë para.
  ► PER REZERVIM NEVOJITET 50% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 5 DITE PARA NISJES.
  ► PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME.
  ► AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER KUSHTET ATMOSFERIKE .

  .
  .
  korce -voskopoje
  .
  .
  Çmimet  e dhomave
   Korce - Voskopoje
       2 dite     
    Cmimi
  • Hotel   ( Korcë )
  ►10, 17, 24, 31 Tetor
  5900 Leke

  Çmimi për person të Rritur ne dhome dyshe
  .
  .

  .

  voskopoje
  .

  PENALTI NE RASTET E ANULLIMIT TE REZERVIMIT
  • Anullimi deri ne 30 dite kalendarike para nisjes nuk ka penale
  • Anullimi 29 dite deri 25 dite kalendarike para dates se anullimit te Paketes turistike i jep te drejten Kompanise te mbaje 20% te vleres totale te Paketes.
  • Anullimi 24 dite deri 15 dite kalendarike para dates se anullimit te Paketes turistike i jep te drejten Kompanise te mbaje 50% te vleres totale te Paketes.
  • Anullimi 14 dite deri 7 dite kalendarike para dates se anullimit te Paketes turistike i jep te drejten Kompanise te mbaje 75% te vleres totale te Paketes.
  • Anullimi 7 dite  kalendarike para dates se flimit te Paketes turistike i jep te drejten Kompanise te mbaje 100% te vleres totale te Paketes.

  Regullore+Kontrate

  .