Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

Korçë - Permet- Banjat e Benjes , 2 Ditë  €70
 • DRILON-KORCE-PERMET-BANJAT E BENJES

 •   18 , 25  Mars.
        01, 08, 15, 22, 29  Prill.   

 • -  €70/personi
 • HOTEL KOCIBELLI 4* POOL & SPA (Qender te Korces)
 • PROGRAMI

  ► Dita e pare:

  ►Nisja nga Tirana ne oren 06:30.
  ►Nisja nga Durresi ne oren 05:45. (Pagesë extra 5 euro/personi)
  ►Nisja nga Elbasani ne oren 07:00.

  Vazhdim i udhetimit tone drejt Parkut Natyror ne Drilon me nje ndalese gjate rruges per pushim dhe kafe. Vizite ne Tushemisht tek "Teto Ollga".  Opsionale lundrim me varke ne Drilon. Vazhdimi i udhetimit per ne Korce . Dreka e lire me gatime tradicionale ne tavernat e zones . Akomodimi ne hotel. Nisim vizitat ne pikat kryesore te qytetit: Bulevardi, Katedralja, Pazari i Vjeter, Mesonjtorja e Pare, etj.

   Mbremje e lire.

 • 2 -Dita e dyte:

  Mëngjesi në hotel. Nisemi drejt Farma Sotira ku do te qendrojme rreth 30 minuta per te shijuar natyren dhe konsumim per kafe. Vazhdojme programin drejt Banjave të Bënjës. Aty do të kemi mundësi të zbulojmë vaskat me ujëra termale, ku secila prej tyre mbart një veti ndryshe nga tjetra. Më pas do të mund të eksplorojmë përgjatë Kanionit të Langaricës.

  Më pas do kemi një ndalesë të shkurtër në qytetin e trëndafilave, Përmet dhe me pas nisemi në rrugën e kthimit.

   

  Mbërritja në Tiranë, Durrës dhe Elbasan në mbrëmje.

  Fundi i shërbimit tonë!


 • POLITIKAT E FEMIJEVE

  • 0-2.99 VJEC JANË FALAS
  • 3-11.99 VJEC PERFITON 35 % ZBRITJE
  • MBI 12 PAGUAN SI I RRITUR

 • SHENIM

  ► AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) KA PAGESE EXTRA NE VARESI TE HOTELEVE KU QENDROHET.
  ► NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO , DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR.
  ► PËR REALIZIMIN E KETIJ UDHËTIMI NUMRI MINIMAL I PJESËMARRËSVE ËSHTË 20 (NJËZET)
  ► NË RAST ANULLIMI TË UDHËTIMIT KLIENTI NJOFTOHET 1- 3 DITË PARA.
  ► PER REZERVIM NEVOJITET 50% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 5 DITE PARA NISJES.
  ► PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME.
  ► AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER KUSHTET ATMOSFERIKE.

  ►CMIMET E MUZEUMEVE, EKSKURSIONEVE DHE CDO AKTIVITET TJETER LOKAL MUND TE NDRYSHOJNE DHE JANE PERGJEGJESI E VETE OPERATOREVE LOKALE QE MUNDESOJNE KETO SHITJE. PER CDO NDRYSHIM NE LIDHJE ME KETO AKTIVITETE, KLIENTI LAJMEROHET PERPARA KRYERJES SE SHERBIMIT.

  ►REZERVIMI I VENDEVE TE PARA NE AUTOBUS, KA NJE KOSTO EKSTRA 15 EURO/PERSON, VENDET E DYTA KANE KOSTO 10 EURO/PERSON, NDERSA PJESA TJETER E VENDEVE TE AUTOBUSIT NUK MUND TE REZERVOHEN DHE MUND TE MERREN VETEM NE MOMENTIN E NISJES.
   
  ►TE DHENAT E NISJES DERGOHEN MINIMALISHT NJE DITE PERPARA UDHETIMIT ME MESAZH NE NUMRIN TUAJ TE KONTAKTIT. (SIGUROHUNI QE NUMRI JUAJ TE JETE I VENDOSUR SAKTE GJATE MOMENTIT TE REZERVIMIT)


Te perfshira  ne cmim
 • Mëngjesi
 • Transporti sipas programit
 • Përdorimi i pishinës dimërore, SPA
 • Akomodimi ne Hotel 4* ( Ne qender te Korces )

Nuk jane te  perfshira  ne  cmim
 • Hyrjet në monumente dhe muzeume.
 • Dreka dhe darka
.
.
korce  - permet- banjat e benjes
.
.
Çmimet  e dhomave
 Korce - Permet
     2 dite     
  Cmimi
 • Hotel  Kocibelli  4* ( Korcë BB)  
    ►  18 , 25  Mars.
    ►  01, 08, 15, 22, 29  Prill. 
€70
Çmimi për person të Rritur ne dhome dyshe
.
.

.

.
.