Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

Kervansaray Lara 5* - Lara Kundu

.
.

Kervansaray Lara 5* - Lara Kundu

 

Kervansaray Lara nëpërmjet arkitektures unike postmoderne, ajërit të fresket dhe plazhit mahnitës ju ofron pushuesve pushime relaksuese. Hapsirat e brëndëshme të hotelit janë dizenjuar në mënyrë që të alternohen ambientet individuale dhe ato me dinamike.

 

Hoteli disponon 585 dhoma ne total.

 

Dhomat janë të pajisura me:

- Ajër të Kondicionuar

- TV

- Telefon

- Minibar (ujë dhe pije të lehta)

- Kasaforta

- Internet (me pagesë)

- Dush/Vaskë (Jakuzzi në 6 Suita) si dhe Tharëse Flokësh

- Ballkon

 

Brenda Kompleksit të Hotelit:

- Restorant kryesor, 3 Restorante a la carte (Latin, Mediterran dhe Lindja e largët)

- 7 Bar-e

- Internet Kafe

- 3 Pishina të hapura, 1 pishinë të mbyllur, 3 Rrëshkitëse dhe Pishinë për Fëmijë

- Kënd Lojërash për Fëmijë

- Aquapark

- Miniclub

- Fushë Tenisi

- Dyqane të ndryshme

- Aktivitete si: SPA Center, Fitness Center, Bilardo, Animacione, Basketboll, Vollejboll, Gjimnastikë, Aerobi, Mini- Golf, Sporte ujore, Ping Pong, Darts, etj.

 

Më Shume Detaje: Koncepti "Ultra All Inclusive" përfshin:

- Mëngjesin, Drekën dhe Darkën bufe

- Restorante A la Carte (1 herë në javë - me rezervim)

- Pije alkolike dhe joalkolike të vendit si dhe disa pije të importit

- Çaj, Kafe dhe Embëlsira pasditeve

- Animacione

- Gjimnastikë

- Aerobi

- Sporte ujore

- Mini- golf

- Banjo Turke

- Sauna

- Jakuzzi

- Vollejboll

- Basketboll

- Çadrat, dyshekët, peshqirët dhe shezlongët në pishinë

 

Për fëmijë:

-Pishinë

-Rrëshkitëse

-Park lojrash

-Mini Buffe

-Mini Buffe

.
.

Kervansaray Lara 5* - Lara Kundu

 

LISTA E ÇMIMEVE

 

Çmimet e dhomave

» Dhomë Promo (Max 3 Rritur + 1 Fëmijë)  Tarifa

nga 25/05/2018 në 08/06/2018

€ 158.40

nga 09/06/2018 në 22/06/2018

€ 199.20

nga 23/06/2018 në 06/07/2018

€ 223.20

nga 07/07/2018 në 17/08/2018

€ 254.40

nga 18/08/2018 në 31/08/2018

€ 266.40

nga 01/09/2018 në 30/09/2018

€ 206.40


» Dhomë Standarte me pamje pjesërisht nga deti (Max 3 Rritur + 1 Fëmijë)  Tarifa

nga 25/05/2018 në 08/06/2018

€ 163.20

nga 09/06/2018 në 22/06/2018

€ 204.00

nga 23/06/2018 në 06/07/2018

€ 228.00

nga 07/07/2018 në 17/08/2018

€ 259.20

nga 18/08/2018 në 31/08/2018

€ 271.20

nga 01/09/2018 në 30/09/2018

€ 211.20


» Dhomë Standarte me pamje pjesërisht nga deti Teke (Max 1 Rritur + 1 Fëmijë)  Tarifa

nga 25/05/2018 në 08/06/2018

€ 122.40

nga 09/06/2018 në 22/06/2018

€ 152.40

nga 23/06/2018 në 06/07/2018

€ 170.40

nga 07/07/2018 në 17/08/2018

€ 194.40

nga 18/08/2018 në 31/08/2018

€ 202.80

nga 01/09/2018 në 30/09/2018

€ 158.40


» Dhomë Standarte me pamje nga deti (Max 3 Rritur + 1 Fëmijë)  Tarifa

nga 25/05/2018 në 08/06/2018

€ 168.00

nga 09/06/2018 në 22/06/2018

€ 208.80

nga 23/06/2018 në 06/07/2018

€ 232.80

nga 07/07/2018 në 17/08/2018

€ 264.00

nga 18/08/2018 në 31/08/2018

€ 276.00

nga 01/09/2018 në 30/09/2018

€ 216.00


» Dhomë Familjare Hoteli (Max 4 Rritur)  Tarifa

nga 25/05/2018 në 08/06/2018

€ 244.80

nga 09/06/2018 në 22/06/2018

€ 306.00

nga 23/06/2018 në 06/07/2018

€ 342.00

nga 07/07/2018 në 17/08/2018

€ 388.80

nga 18/08/2018 në 31/08/2018

€ 406.80

nga 01/09/2018 në 30/09/2018

€ 316.80

 

Çmimet për dhomë, akomodimi ultra all inclusive

.
.