Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

Kervansaray Kundu 5* - Lara Kundu

.
.

Kervansaray Kundu 5* - Lara Kundu

 

Hotel - 5 yje është ndërtuar në vitin 2006, shtrihet në një sipërfaqe prej 39.000m2, ndodhet në Bregdetin e Qytetit të Antalyas, 12 km larg nga Aeroporti dhe 14 km larg nga Qendra e Qytetit. Hoteli disponon një Godinë 8- katëshe dhe 304 Dhoma Standarte dhe 98 Dhoma Familjare.

 

Dhomat janë të pajisura me:

- Ajër të Kondicinuar

- TV

- Telefon

- Minibar (pije të lehta dhe ujë)

- Kasafortë

- Internet (me pagesë)

- Dush/Vaskë dhe Tharëse Flokësh

- Ballkon

 

Brenda kompleksit të Hotelit:

- Restorant i Jashtëm, Restorant I Brendshëm, 2 Restorante A La Carte (Turk dhe Peshku) dhe 1 Snack Restorant

- 5 Bar-e

- Pishinë e Jashtme, Pishinë e Brendshme dhe Pishinë për Fëmijë

- Plazh

- Rrëshkitëse

- Fitness

- Sauna

- Banjo Turke

- Jakuzi

- Qendër SPA

- Disko

- Miniclub

- Akuapark

- Volejboll në Plazh

- Fushë Tenisi

- Fushë Futbolli

- Fushë Basketbolli

- Muzikë Live

- Dyqane

- Kinema

- Kujdestare për Fëmijë

- Bilardo

- Mini Golf, Bowling, Sallon Bukurie, Parukeri, Ping Pong, Shkëmbim Valute, Internet Kafe, Internet në Loby, Makina me qera, Shërbim Lavanterie, Shërbim Mjekësor, etj.


Më Shume Detaje:  Koncepti "Ultra All Inclusive" përfshin:

- Mëngjesin, Drekën dhe Darkën bufe

- 2 Restorante a la carte (1 herë në javë - me rezervim)

- Të gjitha pijet alkolike të vendit dhe jo alkolike si dhe disa pije të importit

- Çaj, Kafe dhe Embëlsira pasditeve

- Amfiteatër

- Animacion

- Akuapark

- Aerobi

- Gjimnastikë

- Fitness

- Sauna

- Banjo Turke

- Jakuzi

- Volejboll në Plazh

- Basketboll

- Muzikë Live

- Ping Pong

- Mini Golf

- Cadrat dhe shezlongë në plazh dhe pishinë

- Dyshekë në plazh dhe pishinë

- Peshqirë në plazh dhe pishinë

 

Për fëmijë:

-Mini Club

-Pishinë

-Rrëshkitëse

-Park lojrash

-Mini Buffe

-Mini Disko

.
.

Kervansaray Kundu 5* - Lara Kundu

 

LISTA E ÇMIMEVE

 

Çmimet e dhomave

» Dhomë Promo (Max 3 Rritur)  Tarifa

nga 25/05/2018 në 08/06/2018

€ 148.80

nga 09/06/2018 në 22/06/2018

€ 189.60

nga 23/06/2018 në 06/07/2018

€ 213.60

nga 07/07/2018 në 17/08/2018

€ 244.80

nga 18/08/2018 në 31/08/2018

€ 256.80

nga 01/09/2018 në 30/09/2018

€ 196.80


» Dhomë Standarte me pamje pjesërisht nga deti (Max 3 Rritur)  Tarifa

nga 25/05/2018 në 08/06/2018

€ 153.60

nga 09/06/2018 në 22/06/2018

€ 194.40

nga 23/06/2018 në 06/07/2018

€ 218.40

nga 07/07/2018 në 17/08/2018

€ 249.60

nga 18/08/2018 në 31/08/2018

€ 261.60

nga 01/09/2018 në 30/09/2018

€ 201.60


» Dhomë Standarte me pamje pjesërisht nga deti teke (Max 1 Rritur + 1 Fëmijë)  Tarifa

nga 25/05/2018 në 08/06/2018

€ 115.20

nga 09/06/2018 në 22/06/2018

€ 145.20

nga 23/06/2018 në 06/07/2018

€ 163.20

nga 07/07/2018 në 17/08/2018

€ 187.20

nga 18/08/2018 në 31/08/2018

€ 195.60

nga 01/09/2018 në 30/09/2018

€ 151.20


» Dhomë Standarte me pamje nga deti (Max 3 Rritur)  Tarifa

nga 25/05/2018 në 08/06/2018

€ 158.40

nga 09/06/2018 në 22/06/2018

€ 199.20

nga 23/06/2018 në 06/07/2018

€ 223.20

nga 07/07/2018 në 17/08/2018

€ 254.40

nga 18/08/2018 në 31/08/2018

€ 266.40

nga 01/09/2018 në 30/09/2018

€ 206.40


» Dhomë e madhe (Max 3 Rritur + 1 Fëmije)  Tarifa

nga 25/05/2018 në 08/06/2018

€ 230.40

nga 09/06/2018 në 22/06/2018

€ 291.60

nga 23/06/2018 në 06/07/2018

€ 327.60

nga 07/07/2018 në 17/08/2018

€ 374.40

nga 18/08/2018 në 31/08/2018

€ 392.40

nga 01/09/2018 në 30/09/2018

€ 302.40

 

Çmimet për dhomë, akomodimi ultra all inclusive

.
.