Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

Kassandra Bay  2*S   -  Halkidiki

Kassandra Bay 2*S - Kriopigi, Halkidiki (All Inclusive)

Zbritje 15% për Rezervime të Hershme deri më 31 Mars


Shtesa €45 për transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

Halkidiki

Rrethuar nga gjelbërimi me pisha , Kassandra Bay Hotel ndodhet 500 metra larg nga qendra e fshatit Kryopigi dhe 500 metra nga plazhi. Dhomat e Kassandra Bay janë të mobiluar me shije dhe të ofrojnë pamje nga deti ose nga mali, hoteli  ka  pishinë të jashtme. Pushuesit mund të shijojnë  pije freskuese dhe snacks në pool-bar  të hotelit. Restoranti shërben ushqimet tradicionale greke në stil buffe dhe te servirura. Kassandra Bay Hotel  është 5 km larg nga fshati i njohur për  aktivitete argëtuese  i  Kallithea dhe  8 km nga Afytos.

Hoteli  ofron : 

Baby Cot - me kërkesë

Ballkon

Frigorifer

Tharëse flokësh - me kërkesë

Safe deposit box

Dush 

Telefon

TV

Ajër të kondicionuar 

Internet (WFI)

Librari

Parkim

Restorant

 

 Largësia nga Plazhi: 500 m

 Largësia nga Aeroporti: 85 km

 Largësia nga fshati / qyteti më i afërt: rreth 5 km nga Kallithea

 Pastrimi: çdo ditë

 Ndryshimi i çarçafëve : çdo 3 ditë

 Ndryshimi i peshqve:  çdo 2 ditë

 Përshkrimi i plazhit:  publike, plazhi me rërë

 Stacioni i autobusit: 800 m

 ATM: në fshat

 
Më Shume Detaje: Koncepti All Inclusive përfshin:
-Mëngjes (........)
-Drekë (.......)
-Darkë (........)
-Pijet (.........)

Venndodhja ne Harte

kassandra bay halkidiki
.

Çmimet baze t e dhomave per dy  persona    ( jane pa  oferte  dhe  pa transport )

Kassandra Bay  2*S  Halkidiki

 

Çmimet e dhomave

» Dhomë Standart (Max: 3 Rritur)  Tarifa

nga 27/05/2019 në 05/06/2019

€ 74.40

nga 06/06/2019 në 20/06/2019

€ 79.20

nga 21/06/2019 në 06/07/2019

€ 91.20

nga 07/07/2019 në 17/07/2019

€ 100.80

nga 18/07/2019 në 24/08/2019

€ 105.60

nga 25/08/2019 në 09/09/2019

€ 100.80

nga 10/09/2019 në 19/09/2019

€ 91.20

nga 20/09/2019 në 30/09/2019

€ 79.20

» Dhomë Katërshe me Krevat Marinari (Max: 3 Rritur + 1 Fëmijë)  Tarifa

nga 27/05/2019 në 05/06/2019

€ 74.40

nga 06/06/2019 në 20/06/2019

€ 79.20

nga 21/06/2019 në 06/07/2019

€ 91.20

nga 07/07/2019 në 17/07/2019

€ 100.80

nga 18/07/2019 në 24/08/2019

€ 105.60

nga 25/08/2019 në 09/09/2019

€ 100.80

nga 10/09/2019 në 19/09/2019

€ 91.20

nga 20/09/2019 në 30/09/2019

€ 79.20

 

Çmimet për person, akomodimi all inclusive