Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

Hotel Bistra 4*  Mavrove - Maqedoni

Mavrove

Bistra hotel me 4 yje është i vendosur në fund të malit të Bistrës, ngjitur me liqenin e Mavrovës. Hoteli ka 118  shtreter , të gjitha dhomat janë të pajisura me tualete me dush, disa dhoma delux kanë jakuzzi, telefon, Tv të lidhur me kabllor. Në restornatin e Bistras do të gjeni kuzhinë tradicionale dhe të europiane gjithashtu. Hoteli është i vendosur 100 km larg aeroportit. Hoteli ofron ne ambientet e tij një pishinë të brëndshme, sauna, SPA, qendër fitnesi dhe parking.

Vendodhja:

Hotelet Bistra ndodhet ne buze te pistave te skive te

malit Bistra siper liqenit te Mavroves.

Pozicioni i jep nje pamje te jashtezakonshme

panoramike drejt liqenit. 

Akomodimi:

Dhomat jane te arreduara me stil Anglez, duke u

kryqezuar me natyren dhe boten e kafsheve te egra.

Parking privat, pishine te brendeshme, jakuzi,

sauna, bar-kafe, restorant, dhome lojrash per

femije, salle konferencash, si dhe ambjete

relaksuese te brendeshme

Restoranti ofron gatime te larmishme te detit dhe

tradicional.


Hotel Bistra Mavrovo

Cmimet per gjithe sezonin:
63 euro / nata/person
73 euro / nata/person dhome me jakuzzi

Cmimet per periudhen 14-16 shkurt
83 euro / nata/person
93 euro / nata/person dhome me jacuzz


Ne cmim perfshihet:
 • Mengjesi dhe darka
 • Perdorimi i Sauna, Jakuzzi, Pishine, Palester qe ndodhen ne hotel Bistra.
 • Wi-Fi falas ne dhome dhe ne zonat publike
 • Parkim Falas
 • Taksa e Turistit
 • Kafe/Caj ne dhome
 • Kendi i lojerave per femijet
 • 20% skonto ne bileten e skive
Çmimet per femijet:
 • Femijet deri ne 6.99  vjec jane falas
 • Femije  7 – 11 vjec – 50% ulje
 • Femijet mbi 12 vjec paguajne cmim te plote.
Shenime dhe kosto ekstra:
 • Shtesa per vakte ekstra: €7
 • Check in behet ne oren 14:00 dhe check out jo me vone se ora 10:00
 • Late check out deri ne oren 18:00 – 60% i cmimit per nate
 • Personi i trete ne dhome perfiton 40% skonto
.
.
.

PENALTI NE RASTET E ANULLIMIT TE REZERVIMIT
• Anullimi deri ne 30 dite kalendarike para nisjes nuk ka penale
• Anullimi 29 dite deri 25 dite kalendarike para dates se anullimit te Paketes turistike i jep te drejten Kompanise te mbaje 20% te vleres totale te Paketes.
• Anullimi 24 dite deri 15 dite kalendarike para dates se anullimit te Paketes turistike i jep te drejten Kompanise te mbaje 50% te vleres totale te Paketes.
• Anullimi 14 dite deri 7 dite kalendarike para dates se anullimit te Paketes turistike i jep te drejten Kompanise te mbaje 75% te vleres totale te Paketes.
• Anullimi 7 dite  kalendarike para dates se flimit te Paketes turistike i jep te drejten Kompanise te mbaje 100% te vleres totale te Paketes.

Regullore+Kontrate

.