Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

Halkidiki  -  Vere 2019  ,  9   dite,      

Halkidiki   9   Dite ,  

Vizitohet: Halkidiki dhe  Selaniku

Çmimet me poshte   jane me  Transport.

►Datat e Udhetimeve
 

14-22 , Qershor

Kriopigi Beach 4* (All inclusive)- €410

Aristotelis Beach 4* (All inclusive)- €440

 

1-9 , 9-17 Korrik

Kriopigi Beach 4* (All inclusive)- €450

Aristotelis Beach 4* (All inclusive)- €480

 

17-25 Korrik

Kriopigi Beach 4* (All inclusive)- €490

Aristotelis Beach 4* (All inclusive)- €520

 

25 Korrik - 02 Gusht

Kriopigi Beach 4* (All inclusive)- €525

Aristotelis Beach 4* (All inclusive)- €550

 

2-10 , 10-18 Gusht

Kriopigi Beach 4* (All inclusive)- €550

Aristotelis Beach 4* (All inclusive)- €590

 

18-26  Gusht

Kriopigi Beach 4* (All inclusive)- €540

Aristotelis Beach 4* (All inclusive)- €575

 

 

26 Gusht – 3 Shtator

Kriopigi Beach 4* (All inclusive)- €245

Aristotelis Beach 4* (All inclusive)- €260Cmimi per person ne dhome  Dyshe

Halkidiki   9  Dite
– Cmimet  jane te vlefshme deri ne daten 15 Mars .
– Per paketat mbi 150 Euro aplikohet pagesa me keste me 0 komision . Per paketa posht 150 euro , pagese behet e plote brenda afatit te percaktuar  .

Vizitohet: Halkidiki , Selanik

 Programi:

DITA E PARE:

Nisja nga Tirana ne oren 23:00 te nates 1 dite para dates se nisjes .Vazhdimi i udhetimit per ne token Greke nepermjet doganes se Kapshtice. Ndalesa te shkrutra gjate rruges per kafe . Mberritja ne mengjes ne hotel ne Halkidiki .Check-ini do te behet ne oren 13:00 - 14:00 dhe deri ne ate ore mund te shfrytezoni pishinen ose plazhin prane hotelit .Konsumi i drekes ne hotel . Qendrim i lire per plazh . Konsumimi i darkes ne hotel .

DITA E DYTE:

Pas mengjesit nisemi per te shetitjen rreth e perqark zones se Kassandras ( e quajtur ndryshe si gishti i pare i Halkidikis) . Ne kte shetitje do te kete 3 ndalesa per plazh ne plazhet me te mire te zones .Perafersisht kjo shetitje zgjate 6-7 ore dhe eshte zgjedhje opsionale pasi ka nje kosto extra 10 euro/personi dhe pjesmarraj minimale duhet te jete 20 persona . Kthimi ne hotel pasdite . Konsumimi i darkes ne hotel .

 

DITA E TRETE:

Mengjesi ne hotel .Vazhdimi i udhetimit per ne zonen e Pefkohorit per plazh . Qendrimi ne Pefkohor deri pasdite . Kthimi per ne hotel . Konsumimi i darkes ne hotel .Opsionale shetitje mbremje ne Selanik ( extra 12 euro/personi, pjesmarrja minimale 20 persona)

 

DITA E KATERT:

Mengjesi ne hotel . Opsionale shetitje me anije Toroneos per vizite ne zonen e Sithonias ( gishti i dyte i Halkidikis) Extra per anijen , 30 euro/personi .

Kjo shetitje e mbrekullueshme zgjat 6 - 7 ore . Kthimi ne hotel . Konsumimi i darkes ne hotel .

 

DITA E PESTE:

QENDRIM I LIRE PER PLAZH

 

DITA E GJASHTE:

QENDRIM I LIRE PER PLAZH

 

DITA E SHTATE:

QENDRIM I LIRE PER PLAZH

 

DITA E TETE:

QENDRIM I LIRE PER PLAZH

 

DITA E NENTE :

Mengjesi ne hotel . Check out ne oren 10:00 . Qendrim per plazh deri ne oren 14:00 . Konsumimi i drekes ne hotel . Nisja per ne Tirane ne oren 14:30. Mberritja ne Tirane ne darke .

 

Fundi i sherbimit tone .

 

SHENIM:

-Nese nuk deshironi te ndiqni programin mund te shfrytezoni facilitetet e hotelit , pishinen , ose plazhet prane tyre .

-Ne rastet kur programet me autobus jane gjate drekes ( ushqimi i vaktit te drekes merret qe ne mengjes me vete i paketuar)

 

► HOTEL KRIOPIGI BEACH 4 *

•DISTANCA ME PLAZHIN : 10 MINUTA ECJE NE KEMB

•DISPONON PISHINE

•FEMIJA NGA 2-11.99 VJEC 50% SKONTO

•PERSONI I TRETE DHE I KATERT I RRITUR 20% SKONTO

•WIFI – FREE

•AJER I KONDICIONUAR – FREE

 

►HOTEL ARISTOTELIS BEACH 4*

• DISTANCA ME PLAZHIN : 30 METRA , DISPONON PLAZH PRIVAT

• DISPONON PISHINE

• FEMIJA 2-11.99 VJEC 50 % SKONTO

• PERSONI I TRETE DHE I KATERT 20% SKONTO

• WIFI – FREE

• AJER I KONDICIONUAR – FREE

 

Kliko ketu per Halkidiki 5 Ditë

 

Ne cmim perfshihet :

- Transporti me autobus

- Akomodimi 4 nete All Inclusive

(Mengjesi + Dreka + Darka + Pijet jo alkolike dhe alkolike gjate vakteve

- Shfrytezimi i faciliteteve te hotelit + Pishina

- Shoqerues Shqipare

 

Ne cmim nuk perfshihet

- Siguracioni I shendit ne udhetim (I detyrueshem )

- Shetitjet me anije , Vajtja ne Selanik gjate mbremjes , shetitja me autobus per plazh rreth Zones se Kassandras,

- Cdo gje qe nuk eshte permendur ne rubriken PERFSHIHET

-Taksat lokale te ligjit te ri Grek e cila paguhet cash ne recepsion . 1.5 euro per dhome per nate ne hotel me 3* dhe 3 euro per dhome per nate ne hotel me 4*

Shenim

 

#SHENIM:

►NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO, DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR.

►PER REZERVIM DUHET TE PAGUANI 50 % TE SHUMES TANI, NDERSA PAGESEN E PLOTE DERI 30 DITE PARA NISJES.

►PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME.

►AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER PERSONAT E KTHYER NGA POLICIA PER ARSYE TE NDRYSHME SIC JANE MUNGESE DOKUMENTACIONI, ESPULS, ETJ.

 

►FEMIJA NESE NUK I KA MBUSHUR 18 VJEC, DHE UDHETON ME NJERIN OSE ASNJERIN NGA PRINDERIT, I DUHET PATJETER PROKURE E NOTERIZUAR.

.
.
chalkidiki
.