Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

Halkidiki  -  Vere 2019  ,  5   dite,      

Halkidiki   5   Dite ,  

Vizitohet: Halkidiki dhe  Selaniku

Çmimet me poshte   jane me  Transport.

►Datat e Udhetimeve

 

14-18 , 18-22 , Qershor

Kriopigi Beach 4* (All inclusive)- €169

Aristotelis Beach 4* (All inclusive)- €179

 

22-26 Qershor

Kriopigi Beach 4* (All inclusive)- €179

Aristotelis Beach 4* (All inclusive)- €189

 

26 Qershor – 1 Korrik ,6 Dite

Kriopigi Beach 4* (All inclusive)- €199

Aristotelis Beach 4* (All inclusive)- €210

 

1-5 , 5-9 Korrik

Kriopigi Beach 4* (All inclusive)- €209

Aristotelis Beach 4* (All inclusive)- €219

 

9-13 , 13-17  , 17-21  Korrik

Kriopigi Beach 4* (All inclusive)- €229

Aristotelis Beach 4* (All inclusive)- €249

 

 21-25 , 25-29 Korrik

Kriopigi Beach 4* (All inclusive)- €239

Aristotelis Beach 4* (All inclusive)- €259

 

29 Korrik – 2 Gusht

Kriopigi Beach 4* (All inclusive)- €265

Aristotelis Beach 4* (All inclusive)- €289

 

2-6 , 6-10 , 10-14 , 14-18 Gusht

Kriopigi Beach 4* (All inclusive)- €265

Aristotelis Beach 4* (All inclusive)- €289

 

18-22 , 22-26 , 26-30 Gusht

Kriopigi Beach 4* (All inclusive)- €255

Aristotelis Beach 4* (All inclusive)- €279

 

30 Gusht – 3 Shtator

Kriopigi Beach 4* (All inclusive)- €239

Aristotelis Beach 4* (All inclusive)- €249

 

3 – 7 Shtator

Kriopigi Beach 4* (All inclusive)- €239

Aristotelis Beach 4* (All inclusive)- €249


Halkidiki   5  Dite

Vizitohet: Halkidiki , Selanik

Programi:

Dita e pare:

Nisja nga Tirana ne oren 23:00 te nates 1 dite para dates se nisjes .Vazhdimi i udhetimit per ne token Greke nepermjet doganes se Kapshtice . Ndalesa te shkrutra gjate rruges per kafe .  Mberritja ne mengjes ne hotel ne Halkidiki .   Check-ini  do te behet ne oren 13:00 - 14:00  dhe  deri ne ate ore mund te  shfrytezoni pishinen ose  plazhin prane hotelit . Konsumi i drekes ne hotel .  Qendrim i lire per plazh .  Konsumimi i darkes ne hotel .

 

Dita e dyte:

Pas mengjesit nisemi per te shetitjen rreth e perqark zones se Kassandras ( e quajtur ndryshe si gishti i pare i Halkidikis) . Ne kte shetitje do te kete 3 ndalesa per plazh ne plazhet me te mire te zones .Perafersisht kjo shetitje zgjate 6-7 ore dhe eshte zgjedhje opsionale pasi ka nje kosto extra 10 euro/personi dhe pjesmarraj minimale duhet te jete 20 persona . Kthimi ne hotel pasdite . Konsumimi i darkes ne hotel .

 

Dita e trete:

Mengjesi ne hotel .Vazhdimi i udhetimit per ne zonen e Pefkohorit per plazh . Qendrimi ne Pefkohor deri pasdite . Kthimi per ne hotel . Konsumimi i darkes ne hotel .Opsionale shetitje mbremje ne Selanik ( extra 12 euro/personi, pjesmarrja minimale 20 persona)

 

Dita e katert:

Mengjesi ne hotel . Opsionale shetitje me anije Toroneos per vizite ne zonen e Sithonias ( gishti i dyte i Halkidikis) Extra per anijen , 30 euro/personi .

Kjo shetitje e mbrekullueshme zgjat 6 - 7 ore . Kthimi ne hotel . Konsumimi i darkes ne hotel .

 

Dita e peste:

Mengjesi ne hotel . Check out ne oren 10:00 . Qendrim per plazh deri ne oren 14:00 . Konsumimi i drekes ne hotel . Nisja per ne Tirane ne oren 14:30. Mberritja ne Tirane ne darke .

Fundi i sherbimit tone .


Shenim :

-Nese nuk deshironi te ndiqni programin mund te shfrytezoni facilitetet e hotelit , pishinen , ose plazhet prane tyre .

-Ne rastet kur programet me autobus jane gjate drekes ( ushqimi i vaktit te drekes merret qe ne mengjes me vete i paketuar)


► HOTEL KRIOPIGI BEACH   4 *

•DISTANCA ME PLAZHIN : 10 MINUTA ECJE NE KEMB

•DISPONON PISHINE

•FEMIJA NGA 2-11.99 VJEC 50% SKONTO

•PERSONI I TRETE DHE I KATERT I RRITUR 20% SKONTO

•WIFI – FREE

•AJER I KONDICIONUAR – FREE
 

►HOTEL  ARISTOTELIS BEACH 4*

• DISTANCA ME PLAZHIN : 30 METRA , DISPONON PLAZH PRIVAT

• DISPONON PISHINE

• FEMIJA 2-11.99 VJEC  50 % SKONTO

• PERSONI I TRETE DHE I KATERT 20% SKONTO

• WIFI – FREE

• AJER I KONDICIONUAR – FREE

 

Ne cmim perfshihet:

- Transporti vajtje ardhje

- Akomodimi 4 nete All Inclusive

(Mengjesi + Dreka + Darka + Pijet jo alkolike dhe alkolike gjate vakteve

- Shfrytezimi i faciliteteve te hotelit + Pishina

- Shoqerues Shqipare

 

Ne cmim nuk perfshihet

- Siguracioni I shendit ne udhetim (I detyrueshem )

- Shetitjet me anije , Vajtja ne Selanik gjate mbremjes , shetitja me autobus per plazh rreth Zones se Kassandras,

- Cdo gje qe nuk eshte permendur ne rubriken PERFSHIHET

-Taksat lokale te ligjit te ri Grek e cila paguhet cash ne recepsion . 1.5 euro per dhome per nate ne hotel me 3* dhe 3 euro per dhome per nate ne hotel me 4*

Shenim

 

#SHENIM:

►NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO, DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR.

►PER REZERVIM DUHET TE PAGUANI 50 % TE SHUMES TANI, NDERSA PAGESEN E PLOTE DERI 30 DITE PARA NISJES.

►PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME.

►AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER PERSONAT E KTHYER NGA POLICIA PER ARSYE TE NDRYSHME SIC JANE MUNGESE DOKUMENTACIONI, ESPULS, ETJ.

 

►FEMIJA NESE NUK I KA MBUSHUR 18 VJEC, DHE UDHETON ME NJERIN OSE ASNJERIN NGA PRINDERIT, I DUHET PATJETER PROKURE E NOTERIZUAR.

.
.
chalkidiki
.